Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
20. aug 2009

zaba aj môj maly ma vo vajičkach vodu,že do 3 mesiaca by sa to malo upraviť

zaba2707
20. aug 2009

nini dikes ... trosku som sa toho zlakla a este som tu na konovi nic take necitala ... tak reku sa vas aspon spytam

nina41
20. aug 2009

snažim sa aby neplakal,aby sa mu to viacej nezväčšovalo,ma to na jednej strane??

zaba2707
20. aug 2009

ona vravela ze to ma v oboch
plac nato vadi?

perla200
20. aug 2009

ahojte bambule...ako sa máte? my mame celkom pekný den za sebou... malinká aj bola hore, aj spala aj plakala aj bdela🙂 a teraz spinká...dúfam, že aspon do jedenástej🙂 pekný večer prajem

malka18
20. aug 2009

ahojte babule..tak my dnes tiež do pohody dník..malá aj spinkala aj sme sa hrajkali..mojkali...a plačkala akurát teraz večer ked sme kupali ako vždy 😠 už aby sa jej to začalo páčiť ☹ a teraz spinká....uvidíme dokedy... 😀

josifek
20. aug 2009

ahojky mamulky přeji krásný a pohodový večer 😵
Chlapy jsou na chalupě tak jsme s Karamelkou sami doma. Ať se léčí mimo náš dosah 😉

josifek
20. aug 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
dnešní pohodová procházka 😉

nina41
20. aug 2009

zda sa mi ,že ked plače tak ma viac tej vody vo vajičkach,josi čo ideš zajtra variť?? 🙂 🙂

josifek
20. aug 2009

Ninuška ahojky zítra dělám rýži a okurkovou omáčku s hovězím maskem, a uvařím asi i koprovou polévku 😉

zaba2707
20. aug 2009

nina ja som pocula ze plac u chlapcov noze sposobit pruch ale v spojeni s vajkami neviem nic

nina41
20. aug 2009

ja zajtra asi paradajkovu polievku a druhe neviem,rano idem ešte do prace,nič sa mi nechce,,,

zaba môj kubko-7r. mal pruh operovali ho 2x,a ten plač-ja už preventivne 🙂

wydata
20. aug 2009

awojte mamulky,
pjave mi zabuvala ta moja hviezdicka krasnucka tak som si prisla poprecitovat tunajsie novinky a letim do sprsana 😀 a potom do hajan 🙂

reilyy
20. aug 2009

voda v miesku u chlapcov, tzv.hydrokela, je v podstate pruh... a pri zvyseni tlaku v bruchu sa obsah vody zvacsuje, teda, pri kriku, placi, kaslani, v stoji..

brinzulka
20. aug 2009

voda vo vajkach-hydrokela testes....nase krpate s tym chodilo kazdeho pol roka na kontrolu...na jar...cca dva a pol rocny...mali ho operovat...ale ustupilo sa od toho...spravili mu iny urolog.zakrok...toto sa posunulo do dalsieho stadia sledovania...

josifek
20. aug 2009

čauky Reily 😉

riusik
20. aug 2009

ahojte 🙂

lucim
20. aug 2009

ahoooo, hlasim sa nocnej 😉

nina41
20. aug 2009

môjho operovali 2 ročneho do toho v nemocnic.dostal salmonelozu-40teploty ,,

josifek
20. aug 2009

A já jdu koupat vodu a do hajan 😉 Všem přejeme sladké snění a pohodovou nocinku 😉

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
20. aug 2009

mon uz si bola so satkou vonku? vsetci sa usmievaju, ked ho tam mam. niektori sa pytaju, dala som aj kontakt kde som to kupila, v kaufiku mi vylozili a nalozili obrovsky nakup... 😉 😵

lucim
20. aug 2009

mon, vsak to je este drahsie ako manduca 😒

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jajona
20. aug 2009

Ahojte,

my sme dnes boli na poradni. Všetk OK. Pribrali sme kilečko 1020 g a momentálne máme 4310 g. Ale prišla som odtiaľ unavená ako fras.

A začal ma už dosť bolieť chrbát. Mňa predtým nikdy nebolel, hoci som mala sedavé zamestnanie.
Máme klokanku. Myslíte, že na mesačné bábo je to ešte zavčasu, alebo je to už v pohode?

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre