Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
10. okt 2009

ja si dam do pohara caro zalejem vodou / vriacou a dolejem teple mlieko - voda a mlieko pol na pol

zaba2707
10. okt 2009

ahojte maminecky, okupany napapkany a zalomeny na pohovke zabaleny vo svojom paploniku z postielky ... je to krasny pohlad 🙂

jennik a ake homeopatika si davas?

ozi
10. okt 2009

ď 😉

zaba2707
10. okt 2009

letim do sprchy o chvilu je futbaaaaaal ale to vy asi nebudete kukat farmarky nase 🙂

lucim
10. okt 2009

ja zalivam horucou vodou a dolievam studenym mliekom. caro.

kukat futbal? neeeee, ja sa mam rada. 😉

adka12
autor
10. okt 2009

Zaba ja budeeeeem a dufam, že konečne postúpime a pôjdeme do Afrikyyyyyyyyyyyyyyy ( či kde) 😉

traktor
10. okt 2009

niekto futbal a niekto farmarci a niekto popija....juuuuuuuuuuuuj ale nam je dobre 😀 😀 😀

traktor
10. okt 2009

a u nas leje ako z krhly....len tak huci...

ozi
10. okt 2009

ja tiež budem kukať, mm a syn je priamo tam

ozi
10. okt 2009

do Afriky

jennna
10. okt 2009

gabi....ricinus communis 5HC....tie sú na podporu tvorby materského mliečka...dáva sa 5granuliek rozpustiť pod jazyk 2x denne....kým sa to neupraví...cca najviac 5dní....

beruska113
10. okt 2009

Ahojte, som tu sto rokov nebola.

Traktor malý ti spinká už 5 hodín?
My sme mali vo štvrtok tak, zaspal 16:30 a zpbudil sa 05:30, no ale medzi tým každé tri hoďky samozrejme papal. Ani okúpať som ho nemohla, tak drichmal.

ozi
10. okt 2009

jenn, 3 krát denne

traktor
10. okt 2009

lucim a slona ako dostanem, len darovanim...inak nie...ci uz ani tak sa neda?

traktor
10. okt 2009

ahoj berus , ano obleceny vo vetrovke a v kociku, bolo mi ho luto zobudit....tak teraz cakam, ze co? 😀

ozi
10. okt 2009

trak a je vnútri?

traktor
10. okt 2009

on inac aj tak velmi vela spi...od porodu sa to vobec nezmenilo, ved ked mi ho hned po porode ukazali a ze mamicka teraz ho prvy krat prilozime, tak on normalne spal 😀 😀 a sestricka ze asi ho ten porod velmi unavil.....a zeby az tak ze doteraz tak vela spi....hm to bola teda fuska... 😀 😀 😀

traktor
10. okt 2009

hej som vytrepala kocik do izby....vonku by nanho prsalo 😀 😀

ozi
10. okt 2009

a všetky deti ti tak dobre spávali?

lucim
10. okt 2009

traky slon bol len 2 dni k dispozicii.
tvoj matej je medvedik a zatial ma zimny spanok. 😵
berus ahooooooj 🙂

beruska113
10. okt 2009

Jéj, traktor,
to je zlaté že toľko spinká. U nás to bola svetlá výnimka. A čerstvý vzduch a spánok na ňom mu nič nehovorí.

jennna
10. okt 2009

ozi...možno by to bolo aj lepšie a rýchlejšie...ja som sa držala inštruktáži mojej doktorky...ona je homeopatička...
ale ako každý uzná za vhodné...predávkovať sa nimi nedá...

traktor
10. okt 2009

vsetky spali dobre ale matko je neprekonatelny.... 😀 😀 , mne vsetky deti radi spia, uz o 8 je u nas tichucko- a je jedno ci suprazdniny ciskola...ci sa vrta, bucha...spia ako zabite...a nevarim im ziaden makovy odvar, hej 😀 😀 😀 ...ale cez den su to zbojnici...ach skoda reci...preto stale hovorim, ze aj matko je teraz dobrucky a vynahradi mito v puberte 😀 😀 😀

lucim
10. okt 2009

traky dozreli ti maliny, prave som ti tam bola upratovat. 😉

zaba2707
10. okt 2009

janik tak tie cmulam aj ja ten ricinus ja som len myslela ze ci nie je este nieco dalsie ze by som aj to nasadila 😀 takze ja davam ricinus, davam caj hipp natal ale davam aj od hami pre kojacie mamicky, a samozrejme vinea ... dufam ze sa to upravi a bude zasa dobre 🙂 ved ani sa nenazdame a uz budeme prikrmovat tie nase pokladiky

traktor
10. okt 2009

tak uroda pozbierana, zasadena...lucim dik za upratanie, na konci mesiaca ti to oplatim 😀

jennna
10. okt 2009

gabi...my to zvládneme...

ja som prvé týždne po pôrode bola z kojenia taká roztrasená a pochybovala som o sebe...

teraz môžem povedať, že je to tá najkrajšia vec na svete....každým papaním "milujem" svoje dieťatko viacej a viacej!!!! je to úžasná záležitosť medzi maminkou a dieťatkom....

zaba2707
10. okt 2009

ano suhlasim s tebou janik a ja som mala 2x aj zapal prsnika takze tiez som z kojenia bola uplne rozhodena ... ale upravilo sa to nastastie a prezili sme to ... takze zvladneme aj toto 🙂 co by nas julovky polozilo ze???

zaba2707
10. okt 2009

jani a ty si priamo z bystrice?
ci nie?

lucim
10. okt 2009

mne sa kojenie pacilo od zaciatku, aj ked ten rozbeh bol bolavy, ked sa naliali. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre