• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ja si dam do pohara caro zalejem vodou / vriacou a dolejem teple mlieko - voda a mlieko pol na pol
10. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminecky, okupany napapkany a zalomeny na pohovke zabaleny vo svojom paploniku z postielky ... je to krasny pohlad :slight_smile:

jennik a ake homeopatika si davas?
10. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ď :wink:
10. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letim do sprchy o chvilu je futbaaaaaal ale to vy asi nebudete kukat farmarky nase :slight_smile:
10. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zalivam horucou vodou a dolievam studenym mliekom. caro.

kukat futbal? neeeee, ja sa mam rada. :wink:
10. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zaba ja budeeeeem a dufam, že konečne postúpime a pôjdeme do Afrikyyyyyyyyyyyyyyy ( či kde) :wink:
10. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto futbal a niekto farmarci a niekto popija....juuuuuuuuuuuuj ale nam je dobre :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nas leje ako z krhly....len tak huci...
10. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež budem kukať, mm a syn je priamo tam
10. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do Afriky
10. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi....ricinus communis 5HC....tie sú na podporu tvorby materského mliečka...dáva sa 5granuliek rozpustiť pod jazyk 2x denne....kým sa to neupraví...cca najviac 5dní....
10. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu sto rokov nebola.

Traktor malý ti spinká už 5 hodín?
My sme mali vo štvrtok tak, zaspal 16:30 a zpbudil sa 05:30, no ale medzi tým každé tri hoďky samozrejme papal. Ani okúpať som ho nemohla, tak drichmal.
10. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn, 3 krát denne
10. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim a slona ako dostanem, len darovanim...inak nie...ci uz ani tak sa neda?
10. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj berus , ano obleceny vo vetrovke a v kociku, bolo mi ho luto zobudit....tak teraz cakam, ze co? :grinning:
10. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak a je vnútri?
10. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on inac aj tak velmi vela spi...od porodu sa to vobec nezmenilo, ved ked mi ho hned po porode ukazali a ze mamicka teraz ho prvy krat prilozime, tak on normalne spal :grinning: :grinning: a sestricka ze asi ho ten porod velmi unavil.....a zeby az tak ze doteraz tak vela spi....hm to bola teda fuska... :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej som vytrepala kocik do izby....vonku by nanho prsalo :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a všetky deti ti tak dobre spávali?
10. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky slon bol len 2 dni k dispozicii.
tvoj matej je medvedik a zatial ma zimny spanok. :dizzy_face:
berus ahooooooj :slight_smile:
10. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj, traktor,
to je zlaté že toľko spinká. U nás to bola svetlá výnimka. A čerstvý vzduch a spánok na ňom mu nič nehovorí.
10. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi...možno by to bolo aj lepšie a rýchlejšie...ja som sa držala inštruktáži mojej doktorky...ona je homeopatička...
ale ako každý uzná za vhodné...predávkovať sa nimi nedá...
10. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky spali dobre ale matko je neprekonatelny.... :grinning: :grinning: , mne vsetky deti radi spia, uz o 8 je u nas tichucko- a je jedno ci suprazdniny ciskola...ci sa vrta, bucha...spia ako zabite...a nevarim im ziaden makovy odvar, hej :grinning: :grinning: :grinning: ...ale cez den su to zbojnici...ach skoda reci...preto stale hovorim, ze aj matko je teraz dobrucky a vynahradi mito v puberte :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky dozreli ti maliny, prave som ti tam bola upratovat. :wink:
janik tak tie cmulam aj ja ten ricinus ja som len myslela ze ci nie je este nieco dalsie ze by som aj to nasadila :grinning: takze ja davam ricinus, davam caj hipp natal ale davam aj od hami pre kojacie mamicky, a samozrejme vinea ... dufam ze sa to upravi a bude zasa dobre :slight_smile: ved ani sa nenazdame a uz budeme prikrmovat tie nase pokladiky
tak uroda pozbierana, zasadena...lucim dik za upratanie, na konci mesiaca ti to oplatim :grinning:
10. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi...my to zvládneme...

ja som prvé týždne po pôrode bola z kojenia taká roztrasená a pochybovala som o sebe...

teraz môžem povedať, že je to tá najkrajšia vec na svete....každým papaním "milujem" svoje dieťatko viacej a viacej!!!! je to úžasná záležitosť medzi maminkou a dieťatkom....
10. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano suhlasim s tebou janik a ja som mala 2x aj zapal prsnika takze tiez som z kojenia bola uplne rozhodena ... ale upravilo sa to nastastie a prezili sme to ... takze zvladneme aj toto :slight_smile: co by nas julovky polozilo ze???
10. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a ty si priamo z bystrice?
ci nie?
10. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa kojenie pacilo od zaciatku, aj ked ten rozbeh bol bolavy, ked sa naliali. :slight_smile:
10. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok