• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Ahojte :slight_smile:

Já sem nekoníkovala,ani nepamatuju...no jo dvě děti venku krásně,tak není kdy :sunglasses:

Doufám, že se všechny máte s mimískama hezky a že nikoho nic netrápí, a pokud to jsou jen ty prdíky,tak je to v poho....nebojte nebudou věčně a jak já s oblibou říkám, čím bude mimi větší,tím bude život s ním zajímavější :wink:

My se máme fajn, teď zrovna je malý v bazéně a malá v kočárku s taťkou :sweat_smile:

Už máme doma pěkného cvaldu :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3145771&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
21. aug 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simooooooooooon :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: servus :slight_smile: no malinka je teda buchticka :dizzy_face:
hej, mame sa dobre, riesime koliky :wink: iba zrnik ma problemy s malickym, nevyvinuli sa mu zlcove cesty :frowning2: je po operacii ale nevidia to ruzovo...
21. aug 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my sa budim, hladne brusko vola, papala o pol 4 tak uz to budu tri hodky, her time to eat :slight_smile:

papa zatial maminky, mozno este vecer pridem
21. aug 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: viem co myslis maji, dnes som maleho kupala tak ze som mu len strcila rit do vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze tiez visel dolu bruchom a bol ticho :sweat_smile:
21. aug 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame dlhe prebudzanie, momentalne prdime :slight_smile:
21. aug 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj maj, jj som blavacka, konkretne z petrny :wink:

haaaaaaaaadajte co som prave spravila?? :sunglasses:

prebalila som snad najzahoviekovatejsiu plienocku :grinning: :grinning: :grinning:
skoro som si cvrkla od radost...
a uplne bez licikov...
akurad som vypila asi pred 2 hodkami sladke acidko a pred asi hodkou som spapala 3 jablcka zelene bez supky :wink:

ale aspon mame oukej brusko,jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei prosím ťa,je niekde uložená tabuľka?Aby som ju nehľadala a ak nie,tak budem hľadať.
21. aug 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rei....tak s tím Zrníkem,to je mi moc líto, budeme na ně myslet :pensive:

...a ty jak ty to zvládáš???ještě máš někoho k ruce,nebo už jsi s malým sama samotinká?
21. aug 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som 2 t sama :slight_smile: zvladam bo musim :slight_smile:
ani, netusim, ale niekde v tejto teme
21. aug 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rei..kurňa ale nezávidím ti to...každopádně máš pravdu prostě musíš :dizzy_face:

Já zase utíkám... mějte se krásně, hezky spěte , pijte ,prďte a smějte se :slight_smile: to platí pro mamky i pro mimča :sunglasses:
21. aug 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dík
21. aug 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5 strana našla som ju
21. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
21. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už okupkany ,napapany a zabaleny v zavinovačke-aj ručky :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nas matej stale nepasie koniky,...no proste sa mu nechce a celkovo polohana brusku sa mu nepaci...no co uz , chce byt iny :grinning:
21. aug 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ani ,traki,môj pasie koniky,ale hlavičku dava do jednej strany :wink:
21. aug 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zato ja som na koniky zatazena , hlavne na jedneho :grinning: / normalne, ze droga?/
21. aug 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nina, aj nas matej preferuje jednu stranu, snazim sa mu ju otacat, podkladat ho , obcas to ide , obcas nie...treba to vsak robit, lebo bude mat krivu hlavicku a u chlapcou je to vidiet, lebo maju kratke vlasy
21. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to maš pravdu,aj umna :grinning: :grinning: :grinning: ,ja už počitam dni ,kedy začne škola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zda,že to začal robiť,ako som ho začala davať do lehatka,
21. aug 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz pocitam dni :grinning: :grinning: :grinning: , sa tesim normalne ...to ticho..ten klud do 15 tej to bude :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne otaca viac na pravu stranu a asi to bude aj tym ze s tej strany sa mi aj lepsie koji...
21. aug 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave to ticho a klud :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale naši idu asi až 8.9,,, prerabaju im školu a nestihaju :angry:
21. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som pridala par foteciek tak kuk :wink: , matej zatial miluje sedacku ale lehatko uz je na ceste, uz aj my budeme v klube lehatkovych julovych slniecok :wink:
21. aug 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !
Viete ako som to nazvala ja dnes? Že malá pasie ovečky :grinning:
Aj sa ma sesternica pýtala,či spinká a ja že né,ty nevieš že sa tomu tak hovorí? :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne na pravu,ja ho tiež viacej na tu stranu kojim
21. aug 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina vies ze aj nasim prerabaju skolu...a tiez idu neskor, nevieme este presne kedy , ze zahlasia v rozhlase / nase maly aj skor prazniny o 2 tyzdne lebo zacali skor prerabat, myslely ze stihnu a nejak im to nevyslo, takze moje deti maju skoro 3 mesiace prazdniny, tak si viespredstavit , ako cakam... :grinning: / aj ked su zlate, pomahaju, ale....cakam... :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty detičky sú také chutnučke!
My povedzte,ako môže takto sa nejaký človek zachovať!
http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/v-bernolakove-nasli-za-kostolom-zive-babatko.html
21. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ale dolezite je ze pasie, co a koho je jedno , nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matej je pansky, na pasenie ma svojich ludi :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok