Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
27. okt 2009

ani - aj ja som sa tešila, hlavne keď mala už viac ako hodinu píliť drevo...

samayka
27. okt 2009

k tomu nutrilonu - trošku som sa bála, lebo obsahuje kazeín - to je práve tá zložka - bielkovina kravského mlieka ktorú elušík moc nemusela.. ale zrejme už z toho vyrástla, lebo jej nič nebolo a ani ju nekrútilo... ale ak by neskôr predsa, rada si nechám poradiť a vyskúšame HIPP. potom ti vendulka napíšem že ktorú. jo??

ani3012
27. okt 2009

je to normálne ? Mám nového dodávatela internetu,že optický, a mám pocit,akoby som bola na tom horšie! Budem tam musieť zavolať,lebo aj rozprávku mi sťahuje 12 hod. preto ani nesťahujem.
Aj teraz mi strašne dlho načítava stránku a včera mi sekalo video

ani3012
27. okt 2009

a ja som sa v Bille zásobila.Kúpila som hot.jedlo Sunárek 3 ks za 1,5 eura.Som sa tešila až do vtedy,keď mi sestra povedala,že jej malý sunárek nechcel.No uvidíme.Ešte 1. mesiac 🙂

vendulacky
27. okt 2009

samy, tys dělala na lampárni..? Nebude to tím? 🙂)

vendulacky
27. okt 2009

ok, samy 😉 napiš zkušenosti,hodí se...;)

lucia, jaká přestřelka? jsem mimo...

simonito
27. okt 2009

Halooo 🙂

Hlásím, že máme doma nějaký "moribundus" 😠 ....šimon měl minulý týden průjem,teploty,bolení bříška....trvalo to asi pět dnů.Mě i manžu to taky trochu postihlo....teď už je lépe,jen je to campylobacter 😝 a ten jen tak neustoupí.No fuuuuuuj.....jen doufám,že se to vyhne Málince ☹

...takže tak, no bylo to u nás "na posrání" 😎 😀

Jo a taky prásknu,že Rei se vede lépe,ale nevím nevím,kdy se tu ukáže 😔

samayka
27. okt 2009

ahoj simon 🙂

super že už ste ako tak fit. a šimonko to odkial priniesol?? zo škôlky??
a snehuliakov ešte máte?

vendy - žeby to pochitila už v brušku a len si to mrška jedna šetrila?? lebo v brušku zo začiatku nepatrila k tým najenergickejším.. dlllho som predsedala klubu pohyby necítiacich.. že??

a mimochodom - my všetky čo si píšeme s rei - čo keby sme na ňu zatlačili nech láskavo vráti júlovčiatko medzi júlovčiatka, albumík mala velmi pekný.. a nech sa neondeje a donde pekne medzi nás... myslím že tá čo ju najviac zasiahla sa sem zasa tak skoro nedostaví a keby aj tak si reily nedáme 🙂)))))))))))))))

simonito
27. okt 2009

Samay..nazdárek, no fit ještě úplně nejsme,čekáme na výsledky dalších odběrů,až tam ta sviňa baktéria nebude,tak pak řeknu,že je to ok 😅

Sněhuláci už,naštěstí,před týdnem vzali za své a poroučeli se,a slíbili že přijdou až o Vánocích 😎

...já na Rei tlačit nebudu,vždyť ona ví,ale asi ještě nemá potřebu.....no akdyž už jsme u toho,tak se jí ani nedivím....Samay, řekni,že to není nic moc,když přijdeš na koníka a někdo tu popisuje,že zase spali celou noc 😎 🙄 a celý den.....(ale samo nic ve zlém...Traky,Josi a spol 😵 😵 😵 )

Samay..a vše nej ke 4 měsícům 😵 😵 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

vendulacky
27. okt 2009

tak jsem se začetla pár stránek dozadu...to je síla ☹

pokud jde o mě, tak vždycky, když si myslím, že už nemůžu, vzpomenu si na rei nebo samayku, že jsou na tom holky mnohem hůř...paradoxně mi dodáváte sílu 😅 kéž bych vám mohla nějak pomoct a třeba dát přebytečnou energii, kterou dávám farmě a podobným blbostem 😉
rei vzkazuju, at nedělá zagorku a kouká nás pozdravit, pač bez ní ten koník stejně nemá cenu!! 😝 Nebo líp to zformuluju....každá z nás dělá koníka koníkem, ale rei byla tahoun už z dob těhotenství, neodmyslitelně patří k inventáři i když se přidala později, je to ikona červencovek v čele s lucim, traky, lucii a spol...

JSEm RÁDA REILY, že jsem tě virtuálně poznala, dokázala jsi člověku vždycky poradit, rozesmát, podržet, tak nedělej vlastičku a až petřík ďáblík dá, tak se na nás přijď podívat...

a když se naseru, tak si pro tebe do tý lípy dojedu 😉

simo, máš recht 😉
to je bakterie průjmo-zvratková? 😅 tak vám přeju brzké uzdravení, chudinky naše...a málince at se to vyhne 😲

samy, to je jasný, že si šetřila energii, je to holka šetřivá, ale když na to přijde umí se hezky rozšoupnout 😉

simonito
27. okt 2009

Vendul...dík,snad to odezní a zase budeme mít pravidelnou stolici 😀 sem si vzpomněla,jak sme tady v těhu probíraly ty naše záchodové epizody 😀

...a stejně jsem ještě furt nepochopila tu vaši farmu...no ale raději o ní nic nechci vědět,bo na to už fakt nemám čas 😎

traktor
27. okt 2009

simonito a co cakas ze napisem ze sa ma matko zle, nespi, ked to tak nie je?nic v zlom neze zase jedna odide, ale ja s rei nemam problem, aj sme si pisali, vo mne, zo mnou, ani pre mna problem nebol....aj ja sa citim ako julovka a napisem ze som stastna ze je matko spachtos....pisala som o problemoch ked som bola tehu a....nieze to zas niekto zoberezle ale ked viem tiez sa snazim pomoct, poradit a tesim sa aj sutim z vami.... 😉

traktor
27. okt 2009

sutim- smutim 😀

traktor
27. okt 2009

a myslene len, len len v dobrom ano? 😀

traktor
27. okt 2009

a tiez na rei tlacit nebudem , pisala som jej odpisala mi 😉 , tesim sa na stretko, uz aby tu bolo 😉 , a ked sa rozhodne tu prist budem straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne rada, lebo mi veeeeeeeeeelmi chyba, co ona aj vie..... 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
27. okt 2009

no a kam ste vsetky zdrhli...ci sa hnevate, ci co...?

vendulacky
27. okt 2009

simo, copa pravidelnou, ale tuhou 😀 😀
jo naše záchodové story, to už ani není pravda, třeba rei analýza hoven 😀 😀 😀 boooože....
zrovna jsem tak sentimentálně vzpomínala na naše začátky...hezký to bylo 😉

a farma, ani nechtěj vědět, je to fajn, ale žrout času 😀 však já na ní taky jednou hodím bobek 😀 ...ale ještě pár levlů 😀 😀

traky, simo to nemyslela zle, jen asi myslela, že člověku, kterej je na pokraji nervovýho zhroucení nedodá chuť ani sílu, když čte jak se ostatní mají super...ale jsem ráda za vás, že se máte výborně, že spinkáte a že jste zdraví, ty sis v těhu taky prožila svý... ☹ ted ti to matýsek vynahrazuje 😉

vendulacky
27. okt 2009

vy budete mít na východě stretko? až jednou zase pojedu směr stropkov a domaša, dám echo a všechny vás přijdu okouknout 😉

traktor
27. okt 2009

ven ja viem ze to nemyslela zle, ved som aj pisala, neze to zas dakto zobere zle 😉 , ale ked sa tesim tak to napisem, ked mam problem tak to napisem...a u rei bol iny problem....nie preto ze ci dakto spi, ci nespi....netreba uz do toho vrtat, uz sa to nevrati...ale cakame ju tu vsetky z otvorenym narucim, to je iste 😵 😵 😵

vendulacky
27. okt 2009

jéé, mmch. emma zavřela oči, tak se jdu trochu zkultůrnit, musím si zajít pro recept na prodloužení půjčení odsávačky, je super, s ní mám mlíka na rok dopředu 😀 sice si občas přijdu jak ta kráva, co má přísavky na vemeni, ale co....za dámičku doma bejt nemusím 😀

traktor
27. okt 2009

budeme, rei tu bude mat akcioooo 😀 , tak sa vsetky stretneme...sa tesim, sa tesim, sa tesim..... 😀 😀 😀

simonito
27. okt 2009

Traky....no jo...nechytej mě hned za slovo,proto sem to tu nepsala 😠 vždyť já to všem přeju,že je jejich dítko ukázkové...mmch naše Málinka je taky v pohodě,ale nepíšu to tu,když vím, že jsou tu někteří,kteří to zrovna slyšet nepotřebují 😉

Jo a traky....nic ve zlém 😅 😵 😵....a taky ti přeju hezký den 😎 😝 😀

...tak zase někdy,cmukám vás a držte se 🙂

traktor
27. okt 2009

ven ty ked daco povies 😀 😀 😀 😀

zaba2707
27. okt 2009

hlasime navrat z vonku a dnes dalsie pokadenie sa 🙂

ozdoby na venceky sme pokupili .... az az ... len v tejto nasej uzasnej BA som nezohnala polystyrenove venceky ... ked som si to pytala v kvetinarstvach alebo v zahradkarskych potrebach pozerali na mna ako na blazna 😀 (ne ze by som nebola) ale predsa 🙂

tak zajtra skocim kuk do hornbachu ci nahodou tam nebudu mat 🙂

traktor
27. okt 2009

siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, vsetko v dobrom.....som pisala .... 😵 😵 😵 😀

traktor
27. okt 2009

tu ste dnes nejake vsetky pracovite...to vsetky vytvarate same...sikulky, ja kupim ja som na ine veci.... 😀 😀 😀

vendulacky
27. okt 2009

traky, já vím, že ty víš a že my víme... 😀

na rei bylo dobrý, že i když měla občas takový peklíčko s malým a opravdu je na to chuděra sama, tak přišla a dokázala pomoct a povzbudit ostatní nebo jen prostě roznášela dobrou náladu...fakt klobouk dolů a jak říkám, hodněkrát jsem si na ní vzpomněla jak je statečná....taky tu mohla plakat a bolístkovat a stěžovat si ímrvére, ale to ona nedělala....

a hímelec, mluvíme tu o ní jak "in memoriam"....naše rei tu je a já teda naléhat budu 😀 😀 😀 Páč jako opustit koně je jak opustit mě a to si jako můžu vzít osobně.. 😝

lucia32
27. okt 2009

Simonitinej Málince vštko najlepšie k 4 mesiačikom 🙂

Traky...my sa tešíme s tebou, že ti Matko spinká 😀 , niektoré možno aj závidia 😝
A simo to myslela asi tak, že také "chválky" v zúfalej situácii velmi na nálade nepridajú, a ked ťa ešte niekto zaradí do kolonky "neschopná matka" 😝 😝 😝

vendulacky
27. okt 2009

tak a než jsem se stihla hodit do gala, emma už zase čučí.... 😅

pa simo a zatočte s těma bacterama🙂

tak my se jdem oblíct společně....pa

traktor
27. okt 2009

i ja by som bola rada keby tu bola, ten jej slovnik a ten jej humor mi veeeeeeeeeeeeeelmi chybaju, ...a ma baba stastie ze byva tak daleko....ja by som jej dala...ale aspon ze napise 😉 a ja ju aj uvidim....zeby sme prehovorili jej rodinu a presunuli tu akciooooo na skorsie....? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre