• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Lucím to je tak pro děti akurát měl to i syn a moc rád se po tom válel a ono to i štěrkalo :grinning: :grinning: :grinning:
,,a kuki tatínové fotečky :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3462544#navigator
27. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luímko je velkéj 45x28cm :wink:
27. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz kukam na hracky ...toto sa mi paci http://www.ihracky.sk/18502-aktivne-kocky.sk.html?nav=a1.3931

mia ake umelecke akty a aky zverinec ...a hra sa s novym psikom? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci ty jsou skvělé pro děti mají je rády vlastně jakékoliv kostky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Psa zbožnuje pořád mu nadává a háže sním jak ho chytne je měkký a lehký takový muchlací :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame len mensich plysovych mackov, vacsie zvieratko je lepsie?
valec som este neobjavila :slight_smile:
27. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci mají ho i chciccu ale je dražší :wink:
27. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valec kupis aj v draciku :wink:
27. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš traky nekukala jsem po něm až budu zdravá kuknu :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi ja dracik milujem, uz mame snad vsetky hracky doma :grinning: , predavacky nas tam uz dobre poznaju..uz le- tak co vam zas dame :grinning: :grinning: , kedtam pojdes hned pri pokladni si pytaj , ze mas zaujem o dracik kartu, to len vyplnis, dostanes ich karticku a na kazdy nakup mas zlavu + vybrane tovary mas lacnejsie :slight_smile:
27. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky už máme syn nechal vyplnit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sleva 7 % na vše :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ja som v modernych detskych hrackach este panna neposkvrnena, matne si pamatam svoje a potom uz nemam skusenosti. :grinning:

este toto ma oslovilo http://www.ihracky.sk/18893-maxi-detska-knizka.sk.html?nav=s6-0-0.a1.3931 :wink:
27. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lucim ak chodis do dracika tak tam presne tie iste kocky co si dala link maju stoja presne 9,99 ak mas kartu tak lacnejsie :wink: , akurat mam pred sebou novy katalog, dnes nam dosiel domou, a su super veci pre babetka :slight_smile:
27. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten valec jetam tiez stoji 6,99
27. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucím takovou knížku máme jen menší z Pompa dostaly jsme k narození, a máme i gumové pískací také supr :wink: :wink: :wink:
27. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak taku knizku mame, vrelo odporucam, vnutri je stranka co susti, nieco tam piska....super pre nase deticky.... :wink:
ahojte balulky som tu dlho nebola :wink:
ak si najdem chvilku tak ma plne zamestnava farma :grinning:
ale myslim na vas stale my chyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyybate :dizzy_face:
kartu mam... a preco mne nechodi katalog ? aby som neminala? :slight_smile: :angry:
27. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skocim niekedy do draka, uz mam vybrane, diiiiiky kocky :slight_smile:
cau lusiiiiiiiiiiiiii
27. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci preco nemozem pisat odkazy na farme???? :confused:
jej to su o chvilke Vianoce ja som este vobec neuvazovala nad darcekmi ale tou knizkou te ma inspirovali :wink: :slight_smile:
27. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau Lusi. Luci není zač :wink:
luci aj ja mám kartu a nechodí mi katalóg :angry:
http://www.panoic.sk/ekatalogy/dracik2_sk.htmc, taketo hracky zo zvukomsu super, staci ked mu kupis jednu, vsetky su podobne......je to super ked si do toho bucha ruckami vyjde zvuk a on pozeraze co sa deje....dobra je i ta hracka celkom hore, to hraje a neskor ked uz bude vediet chodit si ju moze tahat.....
27. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nefunguje :frowning2:
27. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak prd mi ukazalo...ale mrkni sa tu na dracik katalog - tam ti ukaze novy katalog a mozes si v nom listovat, ...fakt sa oplati mrknut...a na str. 13 dole jepyramida s kruzkou a kociek to je tiez super a za par korun
27. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta knizka je fakt super lusia, a ked si mozes vybrat, tak si vyber latkovu....mame aj taku tu umelu...nic moc a sa trha...latkovu moze zuzlat kolko chce, vyperies.... :wink:
27. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki dik :wink: umelu taku malinku sme dostali pri krstinach ale nad tou latkovou pouvazujem :grinning:
27. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked si uz listujete, tak na str.13 v strede je taky motil od fisher price za 2,99 tak to je u nas hracka cislo jeden....perfektna do ruky, kridelka sustia....uzasnaaa matko bez nej nikam nejde.... :wink:
27. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako som tam tak kukala,tak veľa vecí je v akcii za takú cenu,čo som pred letom kupila za tu istu.
Aby ste mi rozumeli akciová zľava = cena pred letom
Kupovala som napríklad ten hovoriaci telefón a aj hviezdičku,čo hra hudbu a na stenu sa premietaju obrázky a spolu som platila za ne 34 eur
27. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi je fakt super, mi sme si ju dnes citali, az z nej kvapkalo :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok