• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Jennka ahoj...gratulujeme aj k 4 mesiačikom, aj k prepichnutým uškám :slight_smile:
Tak čo? Plakali ste? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plákali...dianka v ordinácii a ja von... :frowning2:
28. okt 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka a čo máte problém s natálkou... to často nespinká, či má len zlé obdobie,??
28. okt 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenn...striedavo oblačno, teraz posledné 3-4 dni nám nechce večer zaspinkať, večer je už mrzutá a v noci sa často budí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale máme aj pekné dni, ked cez deň spinká aj po 2 hodinky...čo predtým pol hodina :stuck_out_tongue_closed_eyes: a noci, ked sa zobudí len raz a vstáva až o pol 7...vtedy sme všetci vyspinkaní :grinning:
28. okt 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello :slight_smile: erik spinká, ja sa motkám a furt čosi robím...a treba mi sa pochystať na zajtra..ideme k svokre do soboty..

jennka...gratulujeme k 4 mesiačikom :dizzy_face: aj k náušničkám...tak ste to zvládli, už bude di fešanda veliká :wink:

lu..aj nám sa striedajú lepšie a dobré dni(nepíšem horšie dni, lebo aj ked mrnkoce, tak je to ešte ok, nie je to také hrozné) :slight_smile:

a doložila som nové fotos :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=227287
28. okt 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn...je to malý smejo :slight_smile:
28. okt 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka...je krásny!!!
28. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky..práve leží vedla mňa holatý na podložke, moj eričko:slight_smile: a gúla sa mi z jednej strany na druhú :grinning:
28. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innn je zlatunkyyyyyyyyyy smejko :slight_smile:
28. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamušky.

boli sme prihlásiť elušinku na to plávanie. bude to super. v utorok o 15:00 sa čvachceme :slight_smile:

ona to prihlasovanie celé prespala, s tatinkom vonku - lebo tam bolo teplo ako v saune.

inak sme mali krásny dník, malá fičala jak zajko-duracelko. chúďa moje, čo sa jej stalo - strašne sa rozkecala na luster, mám tam zavesenú takú drevenú mačku a keď sa do lustra cinkne tak mačke lietajú nohy na všetky smery - no a eluš to miluje a výska a kecá.. a dnes jej zabehla slinka ale tak až jej slzy vybehli a štikútku chytila... a chcela ešte niečo povedať a štik.. a štik.. a od vtedy neprehovorila.. až teraz. kecá s tatinkom v obyvačke. krááásne zvuky odtial idú...

cmuuuk jenka a dianka - aj vy už ste dievčatko?

inka - erik je krááásny ... cmuky - a tatinko náš povedal že to by bolo pre elušku... tak som ho usmernila že matejkovi sme sa slúbili už skôr, ale že veď nech si vyberie sama :slight_smile:)))))))))
28. okt 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zabure...uz dva dni chodime po nakupoch...a moj mm a david slapu 6hodin-chvalim ich za to...
chcela som napisat...ze sme kupili super pancusky malemu u Batu za 3,50eur...co si myslim super cena...
28. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som prišla nakuknúť... malá už spinká...

zuzi....aj ja som kúpila krásne pačuchy malej...z vnútra sú froté také hrubšie...od slovenského výrobcu... dvoje za 5euri.... ružové s jelenčekmi a svetlo-zelené s macíkmi... krásne... predávajú ich u nás v meste pod bránou.. :wink:
28. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak k príkrmom som sa ešte nedostala.... ale už tretí deň jej dávam olizovať lyžičku, čo ja papkám...jogurtík a polievky... a len sa tak zalizuje... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa všetci kúpkate a dudkáte..... škoda.... už ma nebaví tu kecať sama so sebou... prečo ja mám takú smolu vždy????

tak dobrú nôcku.... idem vystrieť hnáty... skuknem "panelák" a hajíííí
28. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky.Chytím tu ešte niektorú? :grinning: :grinning: Ako sa máte? :wink: Ja rýchlo. :grinning:
28. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj Jenna nestihla som ťa. :frowning2: :frowning2:
28. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vinka,

som čítala v téme s annag o tvojom probléme. ako si na tom teraz?? ja mám čosi podobné, mne jedno prsko občas odmietne a občas nie. ale je tam rozhodne menej mliečka... aj opticky je chúúúďa menšie :slight_smile:))
28. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nekedy odmieta.Ale skúšame kto je viac tvrdohlavý. :grinning: :grinning: Ale niekedy nechce tak jej dám tu plnejšiu a potom prehodím a pokoj. :wink: Ale dôležité,že sa kojíme. :grinning:
28. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samayka ja to mám presne tak isto.Aj opticky je menšie.Dokonca aj ráno je pravá naliata a lavá taká mäkká. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tečie z nej niečo. :grinning:
28. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, iba hlasim, ze sme este nekakali :unamused: :unamused: :unamused:
prosim je tu niekto este taky co nekakal viac ako 13 dni??? prosim radu!
ak sa nevykaka do zajtra mozno pojdeme lezat na kramare :confounded:
28. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky všem...

musím se přiznat....zhřešila jsem....podváděla jsem....ale ulevím svému svědomí a povím to i vám:slight_smile:

jedná se o farmville....dostala jsem krávu a dala jsem jí rovnou z gift boxu do "kravína" a ona z toho boxu nezmizela a tak jsem s jednou stračenou naplnila kravín, druhej, třetí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v gift boxu je furt a nezmizela...ale nemám místo na další kravín :grinning: :grinning:

možná vám to půjde taky, myslím, že jsem nechytla "nekonečnou krávu", ale jde asi o chybu v aplikaci..?
28. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, snad to nebude tak hrozný a malej davídek se chová jako správné kojeňátko a nekadí...zkusila jsi něco vygooglit, jestli má někdo podobnej problém??
28. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a kojíte sa? :confused:
28. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja ti poviem,že moja ked sa nemohla vykakať navarila som na obed segedín.A potom serkala dva dní.u mňa to zabralo.Ale či to zaberie u vás to neviem.A skúsila si jesť hrušky? :confused:Alebo ovsené vločky?
28. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska dávala pít teplou vodu... Myslím, že to bylo, aby se eriček pokáknul..
28. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi... skusala si tu vodu, olej...musis skusat vsetko...mozu sa mu zauzlit crievka...nie je to sranda....do buducna pre kazdu viacako 5 dni necakat...a nech sa pise co chce...
28. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný večer sluníčka :wink:
Baby zuz vím že Reilly přidala trochu švestkové šťávy do čajíka a prý to pomohlo :wink: Jinak zkus vypit ty možná to Davidka prožene když kojíš :wink:
viem ze niektore baby skusali aj kompotovu stavu...
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok