Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
zaba2707
5. nov 2009
a za uznanie dakujem babulky ... ale ja to fakt beriem normalne a som uz nato zvyknuta ... jediny stres ktoremu prepadam aj to uz len obcas je ze co ked toho mlieka nebude dost noooo ... potom ma to prejde a poviem si ked nebude dost tak dokrmime UM a bude ... takze som sa s tym nejako uz vyrovnala 🙂
kochanski
5. nov 2009
no nic, půjdu hajat. Ráno musím vstávat v 7 a pojedeme s malou na cvíčo, tak abych se taky trochu vychrněla.

papapa všem
zaba2707
5. nov 2009
pa kochi
zaba2707
5. nov 2009
no to je ale ruuuuura ta skoro ssvokra ... a to samy prepac za vyraz :-|
lucim
5. nov 2009
inn beeeeeeer, traky ti nasla 🙂

kochi zlaticko sladke snicky a zajtra prijemne cvicko 🙂
lucim
5. nov 2009
ja by som ju to nenechala robit, sa poznam, by som zrevala , pichla ju laktom do boku a ujala sa cinnosti ja, aj keby som sa s nou potom rok udobrovala. ale zase - mne svokra nepride, tak sa mi dobre teoretizuje. samy chudatenko este musi robit dojem, este nebola svadba :-p x-) x-) samy nebi maaaaaaaaaaaaa x-)
traktor
5. nov 2009
ani ja by som sa nedala... 😉 a ani sa nedam... 😃 😃
inneska
5. nov 2009
traky..díky 😉 ale ja by som skôr nejaké bodynko alebo tričko, v čom by sme chodili po návštevách 🙂
inneska
5. nov 2009
traky..ty si taká dobrá duša, hned každému zháňaš 😉 tento druhý overal mám, ale malý :-p
lucim
5. nov 2009
inn tak to body z kids a ciapocku z tesca .... prave uvazujem, ze som mohla kupit a bolo by. :-S kto zavaha ....
lucim
5. nov 2009
tiez to potrebujeme aj na navstevy - nas rodinny cestovny okruh. 🙂
traktor
5. nov 2009
nebojte este pridu akcie, a nebudete si vediet vybrat... 😉
lucim
5. nov 2009
este ma napadlo na bess by mohli mat s vianocnym popisom bodynka
lucim
5. nov 2009
ale nefunguje im stranka :-S
inneska
5. nov 2009
traky..už len 50 dní do vianoc 😃

luci..sa spolieham, že tesco niečo schopné vyloží :-N a možno ešte niečo objavím 🙂 na zahraničných sú nadherné veci 🙂

http://www.infashionkids.com/chclgidr.html?page...
inneska
5. nov 2009
od toho bessu mi prídu také ´suché´ :-N
lucim
5. nov 2009
inn krasne 🙂 v tom tescu boli len take kostymy
traktor
5. nov 2009
tie saty pre dievcata su nadherne...
traktor
5. nov 2009
ja si akurat listujem katalogy obchodnych domov, maju krasne veci....
inneska
5. nov 2009
že sú tam úžasné tie vecičky?? jáj, mať tak kopec peniažkov, by sme si vyfešákovali deťútence...ale nie, oni budú aj tak tie najkrajšie x-) x-) x-) x-) aj v obyč body z tesca 😃
lucim
5. nov 2009
a preco, lebo su aj tak najkrajsie 🙂
inneska
5. nov 2009
jasnéééé...aj keby neboli vo vianočnom, tak budú tie naj 🙂 hlavne že ich máme x-) x-) x-)
inneska
5. nov 2009
idem haji...papa zajtra a dobrú nocku 🙂
zaba2707
5. nov 2009
presne ako pisete proste nase julovciatka su tie naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 🙂
zaba2707
5. nov 2009
painka
lucim
5. nov 2009
inn dobruuuuuuu
zaba2707
5. nov 2009
lucimka aj tebe dobru ja uz tiez idem do hajan ... a ktomu nasmu pokladu .. obcas si pomrnka zo spanku ... uz nech mame tie ockovania za sebou ... tak este raz vsetkym dobru nocku a sladke sny