• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
tak vsetkym dobru noc, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. nov 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru noc. :dizzy_face:
5. nov 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobré ráno... :wink:
6. nov 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa pochválim...na druhý týždeň som celý týždeň doma, mama totižto ide na školenie :slight_smile: Júúúj sa teším, žiadne vstávanie, len mojkanie sa s mojou babuľkou :slight_smile:
6. nov 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno bambulky :slight_smile:

Luci, to je suppppprrr :slight_smile: To bude mojkací týden. Zasloužíš si trochu volna :wink:
6. nov 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani ahoooj...
Aj keď práce nie je fyzicky náročná, predsa len tam treba ísť a byť tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: A keď nie je ľudí, uff tak je to na vetvy...ešteže mám koňa, že? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa máte s Kubikulom? :slight_smile:
6. nov 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak na rano super sprava...mm je zamestnany len do koncamesiaca...v decembry ho zoberu spet ked pojde na zivnost :confounded: ...ze fajn akurat pred koncom roka...codnes este pride...
6. nov 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trak...sú to vydrbanci, na živnosť s tebou nemajú žiadne starosti, žiadne stravenky, žiadna dovolenka, žiedne odvody...všetku zodpovednosť berieš ty...ale ak je to dobrá práca a jediná možnosť? :confused:
6. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, však právě, ta povinnost...úplně chápu tvou radost :wink:

My se máme fajn. Včera jsme trochu flámovali, ale jen do 21. Kámoš oslavoval narozky, tak Kubík nemohl chybět. Kámoš šprýmař se mu neustále pokoušel objednávat malé pivko a když to neprošlo, tak mu zkoušel dát líznout aspoň pěny :angry: No byla jsem furt ve střehu. Navíc ho taťka po 5ti pivech neustále dával za krk na koníka... :confused: Kubík byl středem pozornosti, úplně zastínil oslavence. A samozřejmě to mělo své následky. Oči jak tenisáky do 24.00. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co Natálka? Jak vy se máte?
6. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a chodila uz postarka ...a nic...od 16 cakam na zvonkohru macko pu...je to zaplatene / 10 eur/ a furt nic...uz som aj pisala tej babe, tak ze mala problemy ale ze uz to posle...boloto vpondelok...dnes je piatok...ta co mam robit? :confounded:
6. nov 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm ma vodicak na vsetko, tak urco si daco najde , ak nic mame rodinu hore dole po svete , tak aspon pojde tam / ujo chodi na 2-3 tyzdnove turnusy tak ked nic tak aspon toto...ale je to svinstvo...robi tam uz od vojenciny a teraz toto...a zivnost v ziadnom pripade eee
6. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani tak si mala rusny vecer....
6. nov 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné raníčko babulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mrňouskové cmuky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci pořádně si to užijte to muchlováníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
traky ahojky :slight_smile:
kuky nafotila jsem já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3500400&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
a šipka v pravo
6. nov 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne neskutocny za tu cenu....karamelka ma aspon pohodlie , vyzera taky velky... :dizzy_face:
6. nov 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak dnes sa budem len stazovat ci co? :sweat_smile: patko mi ovracal akurat prezlecenu postel...komplet...a to nebol chory uz vyse 3 rokou...zabite ma...co je to za den.... :cry:
6. nov 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte traky, josi :slight_smile:

traky, s tou prací je to naprd. Všichni hledají, jak kde ušetřit :angry: a zboží určitě přijde, mně se stalo něco podobného.Uháněla jsem dotyčnou skoro 2 měsíce (mmch byla v hvězdách), ale nakonec vše přišlo.

josi, to máš nový kočík? Jak si tam prďolka velebí, blaženě se usmívá :slight_smile:

aaaa dítě hore :sunglasses: zatííííím pa
6. nov 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani...my sa máme fajn, tak ako pri bábätku :grinning: Žiadne extrémy už nestvára, takže pohodička...
My máme zajtra oslavu 30tky, tak dúfam, že žiadne koníkovské excesy nikto nebude stvárať :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budú tam hneď 2 bábätká...3m a 9m babuľky :slight_smile:
6. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky je veliký i široký a malé se v něm líbí :grinning: jo to se bude drandit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nic převlečeš a budeš léčit :wink: A Patkovy pohlazení at e brzy zdravý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi...vyzerá supre, veľký, priestranný, nie ako tie novodobé prdítka :grinning: A Simonke sa tam evidentne páči...

Traky...poznáš Murphyho zákony? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. nov 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee

josi , aj my sme pred dvoma týždňami kúpili niečo podobné.. hovoríme tomu doma TANK. fantasticky to péruje a je to priestranné že by sa tam ešte aj dvojičky naše vpratali.

naša sýkorka nám totiž trooošičku vyrástla zo svojho kočíku.. teda ona sa ešte zmestí, ale fusak už moc nie :slight_smile:))))))) a do šporťáku som ju ešte nechcela dať.. a za 50 euro ... no čoby sme nekúpili..

svokruš chce dnes prísť varovať... že nech si odpočiniem.. nooo keby radšej prišla ožehliť :slight_smile:)))))))))

baby, mám otázku... tiež vám tak plzne hlava?? ja už mám len 4 vlasy v šiestich radoch.. už neviem čo robiť. každým česaním, umývaním... aj obyčajným zahrabnutím do vlasov mám plné hrste... a na vankúši už nachádzam hotovú parochňu... idem sa dať ostrihať...
6. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani né to je kočárek na chalupu ať ten náš nemusím pořed tahat tam a zpět. Dala jsem za něj 250kč :grinning: :grinning: :grinning:

tady každej slaví a my musíme počkat do konce měsíce pak budeme také v jednoom kole,švagr22.11,synovec Vojtík 25.11,Můj manžílek 26.11 a jeho maminka4.12 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi to bude asi ....pouzijem strasne slovo ...s prežratia /prejedenie by bol slabyvyraz/ , pojedol koooopec bananovych saloniek.....sme boli vecer v obchode , maju vylozene tak sme neodolali, ze bude na stromcek, nakoniec skoncili v patkovom brusku a asi im bolo tesno taksa chceli poprechadzat :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu jo je parádní velký :wink:
Samy no je to supr tank :grinning:
a vlasy my padají také šíleně :wink: ale ono přestane až budu plešatáááá :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky tak to se nedivím .My na stromek dáváme jen penízky u nás kolekce moc nefrčí , spíš asi 16 druhů cukroví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Perníčky už napečené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samy aj mne plznú, ale ešte vždy mám hniezdo na hlave, nevýhoda vlniacich sa vlasov :stuck_out_tongue_closed_eyes: , aj ked ich nie je veľa, vypadajú tak :grinning:
6. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj samy ...neskutocne, vsade samy vlas...ale po skusenosti s predoslych tehu , viem ze po 9 mesiacochsa mi to upravilo,a bolo zas vsetko ok...tak uvidime....ked nie kupim si lestidlo.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm... tak to ja plešoun o chvílku určite budem...

ahoj blani - dlho som ťa tu nevidela :slight_smile:))
6. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tak urobit spolocnu foto, vlasate miminka, plesate maminy :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jediné čo dokáže zastaviť naše padajúce vlasy je viete čo???

podlaha...
6. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok