• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
lu: jasne, aj tak je naj nas instinkt :sunglasses: sak sme nake Mamy, nie?
22. aug 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riu ze vahas :grinning: a ked je ten vikend a porada, vypime si, na kazdej spravnej porade sa chjasta :grinning: ja si dam pekne poldecak ............................

Lucky :slight_smile: no jo
22. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj Riu, ako sa ma moja menovkyna mala bambulka? :slight_smile:
22. aug 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius sak sme fantasticke mamy :grinning:
a ste ma navnadili, prave som matkovi ostrihala nechtiky :wink:
ja si uz poldecak nedam, minulo sa, alex, ale daj si :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aky ste mali den? vikendovo lezerny? inn mala fantasticky, aj fotky su vyborne. :slight_smile:
22. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdrawim night workers :sunglasses:
dite prenesene do postielocky mama napapana a moze ist konikovat a hajinkat :grinning:
mi si tiez strihAme a musim priznat ze raz sa mi podarilo troska viac ale ja to tak pomalicky a sledujem ako sa tvari - striham ked nespi ale sa kojime, vtedy vidim ci som moc skorej ako dostrihnem uplne..
no a vtedy mala taky cerveny pasicek jeden den na tom mieste kde sa mi to podarilo mierne presvihnut, ale teda snad sa to uz nezopakujem bo mi to bolo mooooc luto :frowning2: :pensive: :cry:
22. aug 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex: tvoja mala menovkyna sa ma dobre, aspon dufam :stuck_out_tongue_closed_eyes: spi od piatej, som ju nebudila na kupanie, ze sak vstane sama a stale nic... prsia mi ide roztrhnut :angry: inak ma tu vyrazku na tvari, mam pocit, ze to zacina ustupovat, ale akosi sa to dlho drzi :angry:
a lili? aky mala dnik?
22. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau wyd nedokonawy :slight_smile: clovek sa uci, uz to vies dobre s tymi nechtikmi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, na inn sa nechytame, tu bolo otras poco, boli me v auparku, napapat sa aj na zakusocek sme boli, rozculovala som sa nad fajciarmi ale inak poho
22. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riu mam piate,ale citim sa ako by som mala prve :wink:
22. aug 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius pekne ti spinka :slight_smile:
ani my sme zase nekupali, bo sme to prespali. a teraz sa drobatenko moje roztahuje na gauci vedla mna, furt by som ho ocmukavala.
riu aj mala lilus je vyhadzana, ale nestresujem, v auparku celkom posluchala az som sa cudovala, ale citila som sa jak na vystave, kazdy sa pri nas zastavoval a reku jeee jake krasne a jake male, to je novonarodene ??? raz, ok, dva krat ok ale po piatom uz som penila, kua sak ma dva mesiace a uz ani taka mala neni
alex tu bolo pekne, aj ked pod mrakom, prsi az teraz. ale vlastne ste boli vonku , aupark sa rata. :slight_smile: aj si nieco pekne ma lili kupila? ja by som furt nieco matkovi .. dnes ponozky a pancusky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, daj lili cedulku na dupacky, ze : co cumis? volam sa lili a mam 2 mesiace. :grinning:
22. aug 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, uz to nemam kam davat a minule ked som jej chcela obliect jednu mikinku teplackovu, skoro som to na nu nenavliekla a to som to skusala prvy krat, stacilo, netreba jej
22. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LULU :grinning: nemni zly napad, skusim :grinning:
22. aug 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex: sak prave, vsade samy fajciar... :angry: my sme nebolo nikde, co bola chyba, starsie dieta nie je zvyknute byt cely den doma..... sme si "uzili", ja sa uz tak tesim na september (skolka vola, hura)

nina: asi je to tym, ze kazde je ine... alebo tak rychlo zabudame? aj pre mna su niektore veci uplne nove...si nepamatam :confused: :sweat_smile:

lu: pekne, ale co bude, ked vstane a nebude chciet pokracovat v tom maratone :confused:
22. aug 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex aj my mame dost, ale ked mna to tak laka, hes hes lucisko, budes chodit von bez penazenky :angry: drevene hracky mi V.nedovolil kupit, ze cim ho budes potom prekvapovat, ked teraz vsetko pokupis?
22. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, alex, presne - ludia stale pozeraju a nehovorim o tom, ked som vysla s malou v satke.......
22. aug 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nechcela vela kupovat, po skusenosti s malym (a na to som prisla, kolko ma nenosenych veci az ked som davala veci po nom kamaratke...), ale ono sa to jednoducho neda....
22. aug 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riu asi tym,že každe je ine :wink:
alex aj mne každy vravi na riška aky je maly
Riu ani nehovor, odvtedy co mam dieta tak si vsimam take veci ze nechapem, nasa spolocnost a prostredie vobec na nas nemysli, ani s pristupmi pre kociky ani s fajcenim, vsade kam dojdem ostanem z niecoho hotova, vsade je nejaky problem, otras

A teda to co si dovoluju v tom Auparku, ale aj inde, je drzost nad drzost, ved uz je v platnosti zakon ze fajcit sa moze len v uzavretom priestore a oni akoze tie hodene do placu kaviarne bez jedinej steny povazuju za uzavrety priestor? de su do rici zeleni? preco nevyberaju pokuty za to?
moja dilema ma stale trapi satka alebo klokanka a ked uz satku tak klasicku ci s tymi kruzkami... :fearful:
uz neviem co zo sebou... :sweat_smile:
stale mi v hlave behaju pro aj proti oboch... :unamused:
No no comment baby vidim ze ma chapete, akoze sak nech sa kuknu ked sa im mala lubi ale tie keci, no pomooooc
22. aug 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius ja som vela nekupovala, jednak sme dostali nosene, a aj ste ma zastavili vy, ze podostavame, a mali ste pravdu ... ale laka to. :slight_smile: ale su vecicky co sme nestihli vynosit. kym bolo dost teplo, tak nam kratke body 56 boli male. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex presne nad tym sme sa rozculovali v avione ked som robila a oproti sme mali kaviaren a 12 sme fetovali dym z cig... nechut najhrubsieho zrna.... :angry: :angry: :angry:
22. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex: aupark stve aj mna, mam ho blizko na peso, ale tiez ma tam vzdy nieco rozladi :unamused:
22. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny kaslu na nas, ako s peniazmi tak aj s ostatnymi vecami, sme celej vlade na smiech :frowning2:
22. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zvedava, ci nam v tom septembri schvali ten vyssi rodicovsky
22. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex maš pravdu
22. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok