• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
lulu, budeme tu na to cakat spolocne jak na svetovy rekord :grinning: az kym to neschvalia
22. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdeme aj demonstrovat pred urad vlady? :grinning:
22. aug 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu :grinning: heheeee kolko nas to tu je? v nasej teme? ked tam vsetky dojdeme aj s kocikami to bude aka haluz :grinning: alebo este lepsie bez nich, budeme kricat ze nemame na kociky
22. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu na chvilu, tu skacem 5 metrov ze mi david dnes cez den spal a teraz od pol 8 nie a nie zaspat, 3 hodinove kojenie, prepojene s obcasnym zaspatim a chabym pokusom o prenos do postielky, ach jaj
22. aug 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete co? ideme sa kupat, uz sme cucnuti a ciastocne vyprdkani :stuck_out_tongue_closed_eyes: kacicky- rybicky de steee?
22. aug 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik to je jak kopie nasej malej, by si rozumeli a mozno by spolu zaspali :grinning:

Lulu, zdravim rybicky a nezabudni zobrat aj koleso vyprazane, nie ze sa nam utopis
22. aug 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja ho este nemam vybaveny... ani ten prispevok som stale nebola...
:sweat_smile:

skorej ma zaujima ci bude ta minimalna mzda po materskej potom...
22. aug 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luc pozdravuj kachnatka :grinning: mi sme si uz rande dali s tou naso jednou vanickovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem buwi paps :sunglasses:
22. aug 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru wyd :slight_smile:
22. aug 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: nedari sa, opat prebalenie, nosenie, postielka a teraz sa zase krmime :frowning2: :frowning2: :frowning2: takto to je vlastne stale a ja naivka som si dnes myslela, ze uz sa to otaca k lepsiemu
22. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa vy co sa tu flakate? ja mam secko vybavene - kupanie aj dophilus aj kvapky aj kaky aj pyzamko a vy tu neporadujete? co mam fcul citat? :slight_smile:
22. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyzuz, urcite sa to otaca, len ta zakruta je straaaaaaaaasne dlha a roztahanaaaaaaaaaaa :wink:
22. aug 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik, ja uz som sa s tym nejak zmierila a ked sa nieco zmeni budem len prijemne prekvapena

dokelu Lulu sak bez predsedu predstavenstva sa da ako poradovat?
22. aug 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto je predseda haaaa?
22. aug 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, som ta zabudla poverit vedenim v case nepritomnosti.
som mala nutkavy pocit, ze dnes proste musim matka vykupat, bo tu bolo dusno s sa navzajom potili s tatom v manduce klokanovej, a tato je potic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozeme mat putovneho predsedu. :slight_smile:
aleodkedy predsedovia chodia do nocnej???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu mi sme kupali hned jak sme dosli domov asi o pol ooosmej,

tak lulu je tu taka jedna z najznamejsich osooob, tak reku by mohla byt, je este par volnych pozicii Zuzik keby si chcela :grinning: podpredseda, generalny riaditel :grinning:

Ja sa zmierim s asistentkou uz som take robila, som zvyknuta, robit zapisy a pocuvat perverzne kecy :grinning:
22. aug 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto su speci nocne smeny de sa preberaju dolezite firemne rozhodnutia, ako keru nechame pre nas tancovat na stole a podobne , hehe
22. aug 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, esce ma vyhlas za célerbritu :grinning:
22. aug 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celaaa si brita :grinning: xixixi
22. aug 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeekto sa tu dnes vyhrazal, ze ma pocit, ze dnesna porada sa pretiahne do zajtra, hahaaa a kde su tie clenky?
22. aug 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak prave, nespokojna som, ako sekretarka vyhlasujem ze do kelu de su ostatni clenovia a tí objednaní striptery?
22. aug 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clenky su dole na nohach, kusok nad pätami a nabok :grinning:
noooo, striptery by mali prave rozrazat dvere :grinning:
22. aug 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: aaa uz som nasla svoje clenky :grinning: fuuu uz mi lepilo, ze reku de su, xixi a u mna zatial nerozraza nikto nic, u vas?
23. aug 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua a ktore? ja som asi na inej porade :unamused:
23. aug 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahhahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ak do 5 minut nedojdu bimbaskovia, niekomu strhnem bonusy aj premie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saaakra, u nas som prisla na zavadu - nemame dvere na obyvacke, nemaju co rozrazit ... ako je to u vas? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik :grinning: take tie westernove by mali rozrazat :grinning: ze rozrazia a hned im vrazia nas5 do papulky :grinning: alebo do niecoho ineho co stoji rovno vpred a vchadza ako prve?

Lulu, hm pravdepodobne som tuto organizaciu mala ako sekra nastarost ja, co? ale pri malej sa nedaaa :frowning2: pome na chipendaelsov, nemali tu teraz niekedy byt?
23. aug 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci k nam dojdu urcite s okadenou plienkou, ale alex ma asi tentokrat smolu :dizzy_face:
23. aug 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok