Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

asparaguska
9. nov 2009

Traky: Ďakujem... 🙂

traktor
9. nov 2009

majka aj nasmu matkovi sa pacia basnicky a velmi fici na uspavanke 😀 , taka moja skomolenina neviem slova tak vymyslam, spievala som mu to ked bol este v brusku a akoby si ju pametal 😅 😀

majkas
9. nov 2009

traki asi je len bombardovat. pripadne si pytaj cislo zasielky ak to islo doporucene alebo cislo balika a skus sa spytat na poste

ja som tiez kupila na mma sklenene clovece a dohodli sme sa na osobnom odbere kedze teta je tiez a BA, peniazky som jej poslala uz v piatok napisla mi ze risli ale kedy si po to mozme prist alebo co , tak to nist. a nereaguje zatial na mejly a odkazy... 😒

brinzulka
9. nov 2009

traky..nam pred troma tyzdnami poslali krowky 1.triedou...furt neprisli

majkas
9. nov 2009

aspi aj my samozrejme blahozelame Deniske 😉

traki, tak to tie nase deturence budu ale poeticky par, ked len basnicky sa im pacia 😀 😀 😀

no a uz sa budime, davam jej este par minut na prebratie 🙂

traktor
9. nov 2009

majka uz som jej zas pisala tak som zvedava...ale je to svinstvo...clovek zaplati, spolieha sa ze bude vsetko ok a prd....poslem peniaze a ja sa mam este doprosovat o svoj tovar 😒 ...si myslim ze ak aj je nejaky problem...ci uz zdravotny...tak to proste napisem....alebo poprosim niekoho kto to odosle za mna.....

brinzulka
9. nov 2009

a jasne, ze Deniske vsetko naj...naj...

ja som tyzden a pol poslala doporucene do exisportu gate, co mi nesadli...ze peniazky spat cakam..a ani mail, ze co...este som pisala, ze posielam aj cislo zasielky a mail od nich nikde

traktor
9. nov 2009

asi ich v tej 1 triede zjedli za cestu...sladkemu neodolas 😀

lucia32
9. nov 2009

Už sme tu obe...
Eričkovi a Zuzanke všetko naj k 4 mesiačikom...aj Deniske od asparagusky 🙂
aj my dnes oslavujeme...3 a 4 😀 , naš tata má 34 😎

brinzulka
9. nov 2009

lucia-vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaj

asparaguska
9. nov 2009

Kočky, ďakujem... 🙂

brinzulka
9. nov 2009

tak...opravujem info...prave mi prisiel cerstvy mail..ze balik DNES obdrzali..odoslany 29teho... 😠 inak v ten den poslane CD aj na Oravu...ktore tam na druhy den bolo...len do Kosic asi daleko 😖 😀

majkas
9. nov 2009

luci tak aj jemu vsetko naj 🙂

no idem off, papa

brinzulka
9. nov 2009

a na Zuzanku som zabudla? 😀 ze vsetko naj

asparaguska
9. nov 2009

Brin, za západu na východ je vždy ďaleko a podľa kamoša z BA, mimo Slovenska... 😀 😀 😀

traktor
9. nov 2009

ja nemam rada taketo jednanie....ked je nieco tak to riesim, napisem....priklad...mne sa teraz stalo toto s tou aukciou co som vydrazila to odrazadlo...pisala som tej pani ze je lepsia ponuka, ci by suhlasila ze si to odrazadlo nezoberiem...bola ludska , dohodli sme sa.... 🙂 potom som pisala tej druhej co ponukala to lepsie odrazadlo , ze teraz nemam tolko peniazkou, ze poslem jej teraz 15 eur a zvysok o tyzden ked mi nabehne materska / samo ze odrazadlo posle az po nabehnuti peiazkou/ , dohodli sme sa 🙂 , si myslim ze vsetko je len o komunikacii....stale sa da dohodnut...ale nie formou mrtveho chrobaka 🙄 ...my tiez nemame peniaze nazvys....u nas pracuje len mm...ked detom nieco kupim ....hracky a tak ...tak je to preto ze po nociach peciem susedom kolace...tak ma to nasralo ze az...

brinzulka
9. nov 2009

prave sa mi moooooooc pokadilo dieta...esteze ma latkovku, z ktorej to len tak lahko nevytecie 🙂
tak sa lucime a dla stavu pocasia...bud prechadzka alebo rucne prace a pre mna skuska nervov
sa tu majte...

traktor
9. nov 2009

lucia vsetko najlepsie tatovi k 34 😵

asparaguska
9. nov 2009

Lucia32, vďaka... 🙂

Aj tvojej polovičke všetko naj... ročník 75 je fajn... 😀

traktor
9. nov 2009

brin gratulujeme k uspesnemu vyprazdeniu ...bez ujmy na obleceni 😀 😀 😀 😀

brinzulka
9. nov 2009

traktor rozumiem...a verim Ti...moj mm je len za dobierky...ja obcas, ked mi nabehla materska som internet banking- a on mi stale, ze ci viem, komu vlastne davam peniaze...akoze ked nabehne rodicovska moje nakupne maniere ukoncene...Ale viem ako to je...dufam, ze vyriesis k svojej spokojnosti uz aj hned....

brinzulka
9. nov 2009

idem na toooo...dakujem 😀 😀 😀

traktor
9. nov 2009

tak sladky den brin 😵 😵

zaba2707
9. nov 2009

dobre ranko ... vsetkym co dnes slavia vymesacie prajeme vsetucko najlepsieeeeeeeeeeeee 🙂 cmuky

traktor
9. nov 2009

a chcem sa opytat...stahuje si tu niektora hry , rozravky....z Cucaj.sk?

lucim
9. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

uff, zrnikovi a matejkovi moc drzime palce, ste statocni .

erikovi zuzanke deniske a luciakovi32 vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.

brin, andrysek je krasnucky 🙂 obidvaja. a ty mas uz super figuru. 🙂

ani3012
9. nov 2009

7.lada82.............09.6...................Alžběta .......ma 5 mesiačikov 🙂

a o mesiac menej majú: 🙂

41.kochanski.......09.7...................Zuzanka ......4 mesiačiky
42.battole..........09.7...................Sarlotka.......4 mesiačiky
43.inneska..........09.7...................Erik.............4 mesiačiky
44.Kamilečka.......09.7...................Sarah .........4 mesiačiky
45.meza.............09.7...................Nela ...........4 mesiačiky
😀 😀 :-*
Všetko najlepšie!
Dnes je:
Medzinárodný deň proti fašizmu a antisemitizmu
Svetový deň slobody
Európsky týždeň kvality

lucim
9. nov 2009

toto nam chybalo, kronikarka, super praca, 🙂 a ahooooj

tak este vsetko naj Betynke, Lotinke, Sarke a Nelke. 🙂

inneska
9. nov 2009

tak už som tu ... erik mi spal asi pol hodky na rukách, preložila som ho, spal dalej, tak som šla popratať v kuchyni..ale už je hore, tak som ešte obedovala, bola tu poštárka(mikča pre mňa) 🙂

a som ov kuchyni, naraz rachot z izby...doletím...a to erik zase zhodil hrazdu na zem 😀

a kedže tu dnes kronikárka nebola, tak ju zastúpim 🙂
kochanski............09.7...........Zuzanka
battole...............09.7...........Sarlotka
inneska...............09.7...........Erik
Kamilečka............09.7...........Sarah
meza..................09.7...........Nela

gratulka ku 4 mesiačikom všetkým 😵 😵 😵 aj 😀 luciakovi32 k 34 😀

ani3012
9. nov 2009

Čau traky!
Nechce sa mi to čítať,ale čo sa ti stalo na aukciach ?
Ja som tam vydražila stoličku a ta pani sa mi neozvala.Aj som jej 2krát písala a nič.Tak dúfam,že ma bude hodnotiť 😠
Prečo,keď niečo draží,tak ostane ticho?Ja si myslím,že čakala,že sa ta stolička vydraží za viacej korún.PC tej stoličky je 200 eur a ja som ju dostala za 50 aj s poštovným.
Jaj! Terza som tam nakukla a mi práve odpísala:
Ahoj 🙂)) odpísala som Vám , že Vám to pošlem poštou. Tak Vás poprosím o 4,50 poštovné. Dám to aj poistiť, aby to došlo ok 🙂)) Pa Ruža
ale veď ja som od nej nič nedostala..... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre