• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Lulu, mi mame ale vedla mna sedi mangel tak som zvedava ked nam niekto rozrazi dvere a zrazu bude mat mangel pred ksychtom Pimpela v pozore :grinning: co povi?
23. aug 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. 10. 2009 IDEME?? :dizzy_face:
23. aug 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achhh ftaaaaak, alex, sekritutka nasa, si zle pochopila instrukcie, chceli sme sice bimbaskov, ale uz chodiacich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hmmm nedokonale zadane instrukcie :grinning:
23. aug 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuziiik joooooo pome baby, kua pome, ja som na nich uz bola davnejsie a bola som nadsena, myslite ze tam mozme s kocikom? :grinning:
23. aug 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex povi neme :astonished: :astonished: :astonished:

kocky to akoze s kocikmi ci satkami na chipanddaleakov? :grinning: nooo, mozeme kocikove stretko presunut aj tam :grinning:
23. aug 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, iba v baby satkach a previazeme malym oci
23. aug 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu neni zly napad :slight_smile: ale fakt zeny, viete jake je to bohovske vystupenie? :grinning: zazitok na cely zivot, xixi
23. aug 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo :slight_smile:
23. aug 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik, naco prevazovat oci, ked ich cele schovame do satky, oni nebudu nist vidiet a my mozno prejdeme ako tehotne :grinning: a ja budem cely cas kojit :grinning: a ty asi tiez , co?
23. aug 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty si na nich bola lu? ja nie
23. aug 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len vaticky do usi malinkym a myslim ze mame dokonaly plan
ja uz som tiez niekolko panskych striptizov videla :slight_smile: niektore boli cool
toto neni len striptiz, ide tam hlavne o tanec a super šou zeny, fakt bozsky boli, potom po vystupeni sa dalo s nimi fotit, ked som sa s nimi fotila flirtikovali :grinning: bolo to super
23. aug 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na takom som bola len to neboli priamo tito, ale bolo to super. mali dobre pohyby a choreografie. :slight_smile:
23. aug 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze ideme ? :grinning: moznoze dostaneme od vlady nejaky priplatok na to, ako odskodne za bolestive porody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: HAHAHAHA
23. aug 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze 35 az 100 eur vstupne, dost do kelu
23. aug 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm to je fakt dost, rozmyslam kolko to stalo predtym ale asi tiez okolo 1000 , hm , ja by som si to mohla od manzela vypytat ako darcek k malej :grinning: este mi nic nedal, xixi
23. aug 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze spravne utratene kocikovne :grinning:
23. aug 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne nic nedal, tak to ideme do VIPka :grinning:
23. aug 2009 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ale ja uz koncim pre dnesok, davida som dala po 5 hodinach na rukach po xty krat do postielky a uz (asi) definitivne spinka, tak ficim hajat aj ja

dobru nocku, zajtra "v praci"
23. aug 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuuu bejby :slight_smile:
my uz cucame dufam sedativnu davku tiez
23. aug 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru zuzik my chrnime asi od desatej, tak nevim ci si ist lahnut alebo cakat kedy sa zobudi, hmhmh
23. aug 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex tak tuto nocnu otazku doverne poznam :slight_smile:
23. aug 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm asi idem skusit lahnut, moj stary :grinning: hehe uz tu spi pri mne, tak si zoberem ccelu rodinku do spalne a uvidime , mala sa mozno zobudi uz po ceste do spalne, hehe
23. aug 2009 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nooooooooooooooooooooooooooooc
23. aug 2009 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. aug 2009 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko, som tu prvá? :wink:
polka rodiny šla do lesa na hriby, mladežník spí...má futbal a my s Nataly tu švitoríme :grinning: teraz ma napadlo, že je nás už 5 a to sa nedá deliť napoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Vidím, že ste včera opäť strašili...ja som už mrtva o deviatej :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak náhodou malá nespí , čo väčšinou spí, tak normálne mám strach, že mi vypadne z náručia, tak sa mi zatvárajú okále :rolling_eyes:
23. aug 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už hajka v postieločke a ja som trochen poštudírovala včerajšok...
Idem hodiť raňajky, len rozmýšľam či tortu ku káve :grinning: , alebo rožtek s nátierkou? :sweat_smile: , asi pekne jedno po druhom :grinning: , však som už schudla 2 kilá :dizzy_face:
23. aug 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko :slight_smile:

sorry, že som včera zdúchla(a možno ste si ani nevšimli :grinning: ), ale zaspala som...ani neviem, kedy mm zhasol..až kým sa erik o 3,15 nezobudil :slight_smile:

a pôjdeme sa chystať zase preč...dnes k erikovej prababke na hody :slight_smile:
23. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu...daj si aj aj , nech má natali výdatné mliečko :wink: to je fajn, že si schudla, ja furt zaseknutá :unamused:
23. aug 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok