• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Taliani su vtipni. Uz viem preco sa u nas hovori :"co si talian?" (bez urazky, moja naj kamaratka je talianka, hihi) Plati to hlavne na uradoch. Roman si isiel vybavit papiere, a vraj este potrebuje taky a taky dokument. Trvalo mu to tyzden, kym dal vsetko prelozit a dolozit, a oni, ze to vam vraciame, to nepotrebujeme. A ked sa Roman, cerveny ako paprika spytal, ze tak preco to potreboval jeho kolega min.tyzden, vraj vtedy to bolo treba a teraz nie je. A zajtra mozno tiez nebude, zavisi od nalady. hehe...sme sa nasmili.

Pizza mi aj tak najviac chuti doma. Ale prosciutto crudo mozem, to je pravda. tu sa tazko drzi dieta. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Traky! :grinning: Nevadi :slight_smile: Ja si Ta pamatam. S tymi palacinkami si mi spravila chut. Uz viem, co budem robit zajtra. Aj vas Matko je fesacik. Ach jo, same krasne deticky v julovkach.
10. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monooooooooooooooooo...ahooooooooooooooooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to môj erik je tá 8 kg činka :grinning: presnejšie 8,3kg ku dnešnému dňu :slight_smile: aj ja som na FB, tak pošlem IP :wink:
10. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jdu si sednou k tv mějte se babulenky a krásné sníčky cmuky cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu sme vsetky na FB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky, očuj ženo, mohla by si dávať avízo, ked dávaš kvietky na ´adopciu´ :grinning: ani jeden sa mi neušiel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Innkaaaaaaaaaaaaaaaaa, cmuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! J :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: Jasne, rychlo posli a pridam si Ta na FB! juchuuu. Tvoj Ericek je uuuuuuuuuuuuzasny. Moj Filip mal 8 kg pred 2 tyzdnami, takze teraz mame urcite ako Ericek. Tak! Tak! Chlapi nasi milovani!!! Nech nam len pekne rastu! :grinning: Chrustikovia
mono tak aj talianske historky ti idu, tesim sa na dalsie, hihihihhi :grinning: salamy ti uz nemusia posielat z domu, co? :grinning:
taliani su proste taliani, saleni. :wink:
aj matko je 8 kg :grinning: :grinning: :grinning: teda bol pred 2 tyznami...julovky su skratka dobre zivene babetka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
in ja som ani nevedela ze co robim,....som skade mala vediet ze sa daju adoptovat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: len som stlacala a stlacala....ale este mam ...dam az zajtra....a ty budes prva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si mono nasla uz davno na FB, heeeeee heeeee :slight_smile: len ona cica bezinternetna sa nehlasila. :slight_smile:
10. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mon aj ty mas farmu...lebo tu to zije..sme gadžovky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobru Josi! Spinkajte sladko.

Traky, tak-tak. Dobre zivene babatka. Joj, mam z nich taku radost. :grinning:

Luci, talianske historky su tiez dost dobre. Sak hadam ked budem mat po veceroch baby sittera-manzela, tak napisem. ale jedno je iste...sme isli z extremu do extremu. Taliani su PRAVY opak japoncov. Kocurkovo
10. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poradkyne moje osobne...davam staznost..... :pensive: ....tak da sa to video otocit ci neda....odpoved si prosim pisomne....vasa rozika :grinning:
10. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
josi dobru noc :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Fiiiiiha! A to je zas co, ta farma??? Vidim, ze na nej ficite, tak si pojdem hned aj ja nejaku tu kapustu zasadit. ci nie tak to funguje? :grinning:

Oukej, anjelickovia. Musim ist, Filipko je hladny, nieze mi nahodou schudne. hehe

Posielam vam cmuky-cmuk a zase pridem. :slight_smile: ahoooooooojte
10. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ....este sa ukaz....farma to ti je vec...ze droga.....ked sa nudis uz nebudes :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papa mono, papa josi.

traky, myslim ze sa neda, ved to je sled obrazkov za sebou, to by sa musel otocit kazdy.
10. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky..oki, bo sa aj tie kvietky dajú zobrať(dole je GET the bunch) a dostaneš kytičku do darčekov...mám už záhon pred domčekom, ked tak kuki :wink:

josi..dobrú :wink:

mono...aj tebe a fifovi krásnu nocku :wink: a častejšie sa ukáž :wink:
10. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucim neda sa otocit....fotky ano video nie.....a in takze som si ich mohla nechat pre seba ? no tak som bola stedra.... :grinning: :grinning: a co to ty mas na farme za tabulky?
10. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hi everybody :wink:
Nataly ešte nespí, aj ked sme sa už 2x ukladali...momentálne leží v postielke...sa zobudila po 3 minútach od uloženia a obdivuje svoje ruky...som zvedavá dokedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky :dizzy_face:
my uz hodinku spinkame sice s takovymi malymi kriklavymi mezirkami ze spani ale spinkame :slight_smile:

lucim dneska nemel maly naladu na koupani :confused: no kazdy den se nemuze povest, ale neboj priste uz zas bude ve sve kuzi a bude honit baby :wink:
nase mala ma nekdy taky takove dny, ale jak prekrocime prah domu tak se vzdycky zklidni a tytam jsou nejaky place :dizzy_face:

inn brzy se uzdravte a ericek je teda poradny kus chlapa! :grinning: my mame sotva 5,5kg :sweat_smile: :dizzy_face:

mono zdraviiiiiim :dizzy_face: teda tebe jsem nevidela fakt xxxxxxxxxxxxxxxx let! :grinning: :grinning: to je dobre ze se mate fajn a mate u tech Italu o zabavu postarano :sunglasses:

dneska jsme byli na rehabce kvuli tomu brisku (mame dle detske doktorky posilovat brisni svaly :grinning: ) - nemame je posilene kvuli te decce na kycle kdyz nemohla pohybovat nozickama - tak nam ukazala stlacovani jednoho bodu na hrudnicku a tim si ty svaly pry posili :sweat_smile: no budem to delat a uvidime :dizzy_face:

vendy jsi tu? musime domluvit ten ctvrtek :wink: se tesim az vas uvidime :slight_smile:
10. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky..ked získaš 3 hviezdičky za dopestovanú plodinu, tak dostaneš do darčekov tabulku toho čo si dopestovala :slight_smile:

aspi...mo mali sme dobrý základ, tak sa teraz už len nabalujeme :grinning: a marketka to doženie :wink: a okrem toho nemusí byť taký cvalda ako erik :grinning:
10. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeej ja som prepásla monoooooo :slight_smile:)))))))))) anitkaaaa ahoooooj :slight_smile:

kočky moje, asi je to s eluškou vážne... spala dnes na balkóne - samozrejme zachuchlená ako v mrazoch - 2 hodiny 20 minút !!!!!!!!!! to sa nám dlho nestalo.. a potom po 1,5 hodine išla hajať znovu na hodinu... a teraz hajáme - síce s občasným budením už od ôsmej... moooja sýkorenka... a papáme tak často ako sa len dá... cmučinko môj.

dokyne sme zatial nevolali, myslíte že treba?? zatial máme max tých 37,4 a vysavačujeme a libenarujeme a dali sme už aj nasivin. tak hádam sa to nezhorší... držte palečky

lucim - to ste si pekne zakričali teda... na tej plavárni - ale to mohla byť únava. minulý štvrtok keď sme doplávali - boli sme v bazéne 4 bábenká, všetky tri revali ako o závod a naša eluš sa obdivovala v zrkadle, cmúlala si hrkálku a ešte sa popod nos aj usmievala (to nie len tak, to mama robila grimasy )... tie ostatné maminy len pozerali že aké super bábo :slight_smile:))))

inn - aj vy ste choručký? či tie ATB má na tie packy??? a nurofen nedávaj, až keď bude ozaj vysoká teplotka - tak okolo 38,5
10. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteeeeee :slight_smile: pracujem a vobec vas nestiham ... ale ako trosku zbezne kukam ukazala sa nam mononokeeeeeee hihi...

co tu je noveho nezreferuje niektora???
10. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuuj ste chorucki???

samy nas Filipko dnes prespal tristvrte dna .. a teraz nie ze keca on normalne vyvreskuje a na spanok to zatial vobec nevyzera :slight_smile:
10. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dočítané...ale nechce sa mi písať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naty už po pár protestoch zažmúrila oči :wink:
10. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inn Marketka je akorat staci kdyz je cvalda mamka :grinning: :grinning:
nedovedu si predstavit ze by mela o tri kila vic :astonished: uz ted me boli zada :sweat_smile:
10. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hoj babiky
tak my sme dnes po dalsom plavani, David sa mi skoro pritopil, pri odchode mi opat odislo auto, zablokovala som nim vyjazd z hotela, pomahali mi dvaja chlapi a ja som nevedela otvorit ani kapotu :grinning: hrozna hanba :grinning:
zajtra ho pustim z kopca :wink:
10. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuk kocicky samy zabi luci

samyyyyy aj mna to napadlo, ze mohol byt v spankovej faze a ja som po nom chcela plavanie obliekanie, varenie sa v horuuuuucave , a on chcel len svoj klud. poobedie prespal krasne.
eluska sa lieci spankom, to je dobre. :wink:

matko este nespi. pockame na hlad.
10. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok