• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
jennik...my sme dnes vyfasovali atb a vážime 8300g :wink:

voski..dúfam, že pomôže adamkovi :sweat_smile:
10. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inká...ste choručký??? hm.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: dúfam, že sa rýchlo vyliečite!!!

a prosím???? 8300g??? fúha....to by ma už zlomilo, už teraz mi Dianka príde ťažká.... :wink:

musí to byť krásny pucko!!!!
10. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vykoupaní a spinkáme :wink: :grinning: :dizzy_face:
Inesko vždyť pravda proč nekoupit za levňocha :wink:
Jenka máte supr váhu jako modelka kluci ať jsou obřící naše holky budou modelky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava, aku vahu zahlasime zajtra my ... podla nasho vazenia s tatom to bude viac. :wink: :fearful: a este bude pich pich, ale matkovi o tom nehovorim, nech sa nestresuje.
10. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim neboj zvládne v pohodě a my jsme zvědavko na vaší maxi váhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete čo je zvlášne??? na poradni boli ešte dve detičky rovnako staré ako Dianka....a ona bola najväčšia a najdlhšia... :grinning:
10. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme aj maxi velki, munuly tyzden na tom plavani bolo dievcatko tak stare ako matko a 2 o mesiac menej a mato bol ako ina generacia. :slight_smile:
10. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky. som tu po xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.... vlastne uz ani neviem. Ako sa mi mate? Mamulkujete? :slight_smile:
10. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenka aj vas merali?
10. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennka, Tebe sa chystam odpisat hadam kazdy den. Nehnevaj sa, ze som sa k tomu este stale nedostala. Horrible me. :unamused:
10. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj Filipko je tiez velky. A akosi nema krk, hihi...same licko, ako maly skrecok. A 2 tyzdne dozadu sme mali 8kg. Tak teraz uz hadam aj viac. :grinning:
10. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mono nazdárek :wink: ztracená dcero :grinning:
10. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Josi :dizzy_face: ako sa mate? kukala som Simonku...no perfektna je. NAaaaaaadherne pasie (nas Filipek je taky lenivucky, hehe)...no a ta tucniacikova fotka nema chybu. :sunglasses:
10. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monoooo....no vitáááj!!!!

si tu chýbala??? ako sa máte??? že 8kilo... to akým medvedíkov si doma všetky chováte,??? :grinning:

a odpíš mi!!! :grinning:
10. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako tak pozerám,naša Eva tiež pekne priberá.Teraz ma 5,5 kila
10. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani super váha!!!! mám radosť
10. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neeeeeeeeeeeeeeeeeee filpkova maminka anitkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cmuk aj tebe aj fifovi , uz vam zaviedli internet :slight_smile: ?
10. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videli ste "frajera na záver"??? na jojke... proste super... až sa mi očká zaleskli..a súčasne som sa smiala
10. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, kraaasne to evicke ide. :slight_smile:
10. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennka, Veru medvedik. 8kilova cinka. Nie si na FB? Mam tam fotky. :slight_smile:

Ani, pekne pribera Evicka. super. a aka fesanda. mmmmmmmmmmmm :wink:
10. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som..pošli mi do IP...pod akým menom si!! pls
10. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matyyyyyyyskova mamulkaaaaaaaa Luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! cmuk cmuk cmuk To je frajerina co??? uz mame internet! juchuuuuuuuuu. Citim sa jak niekde v inej galaxii. Ukazte mi este jednu krajinu, kde by zavedenie netu trvalo vyse mesiaca. Ako sa ma Matysek? On je taky krasny!!! Som ho ukazovala aj Romanovi na FB, maly Santa boy
10. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mono díky my se máme báječně a malá je šikovnice paseme i přetáčíme se jo jo je to ale jinak spací medvídek :wink: :wink: :wink: vy jste pěkný cvalíci teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale iné som chcela...dnes som sem písala asi 10 krát a ani raz mi to nezobralo.Neviem v čom bola chyba.Tak som skúšala sa odhlásiť a nakoniec ani prihlásiť sa mi nedalo.
10. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani v koňovi i mě to blblo :grinning:
10. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jennka, mas IP

Josi, ze pretacat sa?!!! No my mozme snivat. hihi... Nasho Filipko som horko tazko ukecala na chvilililililililnku pasenia. Simonka je veeeeelmi sikovna. A este Ti aj dobre spi... no co viac by si si mohla zelat, ze? :dizzy_face:
10. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mono a co taliani a pizze a syry? este si sa nepresytila?
matysek je gulko bambulko rozkosny. aj filipko je super, tiez som natrcala monitor drahemu. :slight_smile:
10. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mono kuki :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=uVlhZBGNQDU
jaj já nič nevidím nejsem na FB :frowning2:
10. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som nahrala video a zobralo mi ho naopak...ako ho mam otocit....moje osobne poradkyne, hor sa sem :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mono vitaj...aj ked ja si ta uz velmi nepametam...ci pametam....nepametam :sweat_smile:
10. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok