• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
to je mi luto...a este pocasie k tomu Ti asi na nalede neprida
11. nov 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robim v poistovni a tento mesiac mi mali prisť nasledne provizie,som zvedava či mi ich vrati
11. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer,
kde ste?
tak my sme dnes po ockovani, vazime tyzden pred 5.mesiacom 8,53 kg, cez den bol matko uuuuplne v pohode, len teraz sa mu nejak nechce lahnut, ked ho polozime na spanok, tak place. uz som mu supla aj viburcol, snad zaberie, alebo budeme do rana hore. :wink:
11. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucim ...krasna vaha :wink: ..som zvedava na nasu :grinning: ....davala si mu obklady...aj matko znasal 2 ockovanie horsie....nebol nervny ani nic take ale aj napriek vsetkemu mu nozka na druhy den trosku ocervenela
11. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ja som dnes maleho važila a ma dnes 8220g...a na poradni predminuly tyžden mal rovnych 8000g-kurna...hodne pribera... :grinning: dame redukčnu dietku...
boli sme na tom sone...všeeetko je oki....čo som rada.zajtra by mi mal doraziť ten inhalator...mam kupiť vincentku a do nej davať 2ml ambrobene... som zvedava či to zvladneme a nemocka nebude...
dnes som bola trošku kuknuť nejake oblečko,nič sa mi ale nepačilo...kupila som chlpatučke podbradniky po 0,50centov...aspon niečo...
všetko je tak drahe...tričenka po 177sk,asi zlatom vyšite.... :grinning:
ja som drobčeka unavila,okupkala,naolejčekovala, a mojkali sme sa v posteli a už spinka....
inak zistila som že ak nespim pri nom a nepočuje ma dychať je stale hore...a ked to tak urobim...maly je 1xkrat za noc hore na hlad...nechapeeeeeeeeeeeeeem.... :confused:
dnes bol davidko u svokrovcov,tak som vybavila poštu,banku,bytove družstvo a zoapr nakupov,adamko prespal celu cestu...krasne snežikuje už od poobedia...
11. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
večer :slight_smile:

my buntošíme ostošesť :slight_smile: o chvílu nás čakajú atb, potom sa napapáme a uvidíme či budeme spať(myslím, že nebudeme) :slight_smile:

myu ideme na očko o 2 týždne, tak som zvedavá, ako budeme znášať :sweat_smile: zajtra ideme na nožičky na kontrolu :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky obklady boli. a znasa to vlastne lepsie, ved - najprv sa vyspal, ked sme prisli (to bol este so mnou u zubarky a v kaviarni) a potom sa rozkosne vytesoval, len teraz odmietol spat .... :slight_smile: mrzutko.
a prave zaspal v lehatku, tak sme to dali do najlezatejsej polohy a po dalsie kojenie ho tam asi nechame ... cca tristvrte hod? vsak to je ako v autosedacke, nie? :slight_smile:
a co vy? aky bol den?

nina, budem drzat palce, nech spravodlivost zvitazi a peniazky zaprovizie dostanes, svina jedna ten kolega, okradat matku a jej deti. :angry: :angry: :angry:
11. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vosky u nas krasne...pršikuje :grinning: :grinning: :grinning: ....ozvala sa ti ta baba? mne nie... :angry: ....a veci pre deti.....to vzdy tak bolo ...co je male stoji velke peniaze
11. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj som rada ze nozky aj ockovanie uz mame za sebou....boli sme aj s tou bradoutak som kludna....a co nas este caka?....uz teraz asi nic...aspon myslim...teda okrem poradne...
11. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neozvala... :unamused:
a čo bolo lacne,to nam bolo malé...he he... :grinning:
som zvedava kedy tesco hodi dake vypredaje...
dnes mi prišlo hopsadlo...ale je na nič lebo mame male zarubne...tak osobka bola taka dobra že mi korunky vrati...
11. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn ta reakcia na atb v brusku u ericka ma mrzi. ale je to caste, ved douzivate a date sa zase do poriadku. :wink: my ideme na klby asi o 2 tyzdne. len na urologiu by som mala skocit, dufam, ze to nie je az take zle, doktorke sa zdalo, ze sa tam to vajko nejak moc hybe ...
11. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sme zas cely den prespaly...takze klasika...navarit poupratovat a FB...cakam na lozenie...joj pokapu mi potom aj rybicky...uroda zhnije... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nam vajicka vobec nepozera...musim jej to pripomenut... :sweat_smile:
11. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem robit listkove croissantiky. este vymyslim naplne. :slight_smile:
11. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky a nespiace babenka,

aj tu cely den leje a fuci a je zima jak v rusk. a to som bola len na balkone :grinning: ani vonku mse neboli uz druhy den ked tak fuci, dufam ze zajtra sa to uz umudri

dneska som rano zalahla s Tami a spali sme krasne dve hodky, vstavali sme o stvrt na 11 :slight_smile:

a k tomu prdkaniu, my asi tym ze nakakame kazdy den tak prdiky riadne citit. tiez si furt myslim ze sa pokakala a v plienke nic :slight_smile:
11. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemate nejaky odbry tip na kuracie sote? uz ma len take obycko nebavi
11. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
majka: mas rada aj kuraciu pecienku? dobre je na poriku kuracie masko, pecen, kukurica... mne to aspon chuti :sunglasses:
11. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prdkanie? dnes som vyzliekla malu, vosla do kupelne a zistila som, ze vobec nekakala, ze si to iba poprdkala. ale ta "vona" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
11. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim: croissantiky cokoladkove ci nugatkove :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rius, kuraciu pecen som papala vcera a dnes :wink:
a kukuricu som zatial skusala len raz ked bola Tami mensia a nedopadlo to dobre , ale asi by som uz mala zase skusit
11. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim a robis sladke ci take na slano...u nas mame radi plnene cokoladou,lekvarom, tvarohom....ale aj potriet kecupom, platok syra sunku a stocit / moze byt aj kukurica, sampiony.../, alebo urobim sunkovu prazenicua to tam dam...alebo hubovo sunkovu prazenicu....joooj milion moznosti ...a mnamky mnam
11. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka: tak to som ti teda poradila :sweat_smile: ale niekedy to skus, je to dobreeeeee. a aj pohar cerveneho vinka sa k tomu hodi :wink: aspon taky malicky....
11. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak: mnam
11. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam prdiky moc nesmrdia.
cau majka :slight_smile:
my zase zajtra nikam nepojdeme, budeme vegetit domka , namerala som v ritke 38,1, cize 37,5. inak, uz pouzivame 4.teplomer , nam ich tu nejaky skriatok straca. dnes som dokupovala.
11. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok