• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
to nam prdiky teda smrdiiii! :grinning:

dneska vyjimecne jeste nespime....ted tu vedle me lezi a blbne jak v poledne....to jsem zvedava kdy dneska pujdem spat :sweat_smile:

jinak jsme byly dneska v praci se ukazat....sesypali se tam na nas vsichni....takze mala byla chudinka cela vyjukana a trochu brecela ale pak kdyz se okoukala tak uz dobry :wink: bylo to fajn, ale byla jsem rada kdyz jsme se vydaly na cestu domu do toho naseho klidku a vegetu :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki dikes, som bola kukknut ci mam suroviny a nemam z toho skoro polku a som zistila ze my nemame doma ani cibulu! no to teda bude sote... :grinning:
11. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka to bude sote bez so aj bez te.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://recepty.relias.sk/kuracie-sote/, uz si len vybrat....je asi 1000 receptou....mam sem hodit vsetky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ste vsetky isli varit? :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak: uz nieeeeee, lebo vytiahnem masko a zacnem varit...a jest :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: hladat suroviny...ja ich mam dost, ale mam v plane ine zajtra. som nejaka prekuracinkovana bude hovadzie, dnes bola bravcova krkovicka pecena...
11. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme papat teda Tami ide a ja uz asi potom spat

dobru noku vsetkym

a traki dik
11. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doteraz erik spal, mne na rukách...položila a je po spánku :rolling_eyes:
11. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu kojim a ked kliknem sem, tak mam hlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad :angry: :angry: :angry: trakyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
mam cokoladu, nutelu, vajicka, syr, kapiu, vsetko bude v croissantoch zajta tusim. :wink:
aj to porkove :wink: sote mnammm
11. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja skoro nikdy neviem co budem na druhy den varit :grinning: ....ja sa rano zobudim a normalne ma osvieti abo čo? :grinning: :grinning: :grinning: a mam dni ked cely den trcim v kuchyni a varim, a peciem a varim a peciem...no ako na svadbu... :grinning: ...jeeeeeej mam dalsiu uchylku....ja budem musiet nieco zo sebou robit..... :grinning: :grinning: / pssst ale mam aj den ked sa mi nechce ani očkom klipnut..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky: neverim :wink:
11. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to porkove sote som si uz ulozila. milujem por...
inn, takze ho zdravime, matko cumi na monitor :slight_smile:
majka paaaaaaaaaaa
rius aspi kuk
lucim lento nezmiesaj spolu...podel to.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , majka dobru noc, tami dobru chut :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in a nebude to tym ze ho to zpalene miesto boli?....ci ti uz dlhsie takto vymysla?
11. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki,takže mi napisala...a že tie flašky čo som chcela predala....tak som jej napisala nech mi poukaže koruny na moj učet... :angry:
11. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha a mne nenapisala nic....kedy ti odpisala ..teraz?
11. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po hodine hrani jsem ji upapala :grinning: a dala jsem ji do postylky a tentokrat ani neprotestuje je tam uplny klid :confused: :grinning: a uz spiiiii :dizzy_face:

je to moje zlaticko milovany....nejhezci je kdyz na me kouka a snazi se neco rict a tak si steluje pusinku a brouka si :dizzy_face: :dizzy_face:

ahoj lucim :wink: drzim palce at ockovani projde bez ztraty kyticky :wink: a vaha je teda krasna...jojoj to je cvalicek... :dizzy_face: no jo chlap jak ma byt :wink:
11. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,napisala som jej.a hned aj odpisala.
11. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky prečo si nedate detičky do albumu slovenskeho???? :confused:
11. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som jej pisala a nic...aj vcera a teraz vecer....kurna co je to za zensku..... :angry:
11. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do akeho albumu? :sweat_smile:
11. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o jakem albumu je rec? :confused:
11. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podarilo sa uspať...neviem dokedy :grinning:
11. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj :slight_smile: . Jů, tady se vaří....ňam, ňam, ňam

majkas; já miluju andělský kuře: Kuřecí maso, plechovka mandarinek, 1 cibule (nebo pórek), provensálské koření a sladká smetana. K tomu americké brambory a je to mňamina

jinak my jsme dneska uspávali na čtyřikrát...poprvý usnula v půl osmé, tak jsme se radovali z rekordu, ale dlouho nám to nevydrželo :sweat_smile:
11. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odskocila som si po handru.....koch take chute si mi narobila ...ze slinky isli same von.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my este nespime, my este kecame a hrame sa s maminou :slight_smile:
11. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius; jsem četla o tom tvém večeru včera...fajn "oddychovka" :grinning: . Ty chlapi jsou někdy na zabití

viď zuzinaa :slight_smile: ? Jj, taky mívám občas depku, ale už to není tak hrozný a mm se naštěstí celkem snaží, i když občas má taky svůj den :wink:

traki; koukala jsem na ten stan. Je super, ale u nás bohužel není kam ho vecpat. Ale úplně mě dostal malý na fotkách v těch parukách :grinning: :grinning: :grinning: . Kde jste je sebrali? To je super a vypadá to, že v nich pózoval i rád :grinning:

innes; chudinka Eriček. Snad ho ty nehtíky přestanou zlobit co nejdřív
jinak mě udivilo...vy si dopřáváte čočku :fearful: ? A to mrňousům nevadí? Já si na žádný luštěniny ještě netroufla. Maximálně jsem zvažovala červenou čočku. Jo a dělala jsem fazolový lusky

laurajana; kitty šatičky jsou sladké. Že bychom taky pořídili malé k vánocům :wink: ?
my asi budeme pořizovat malé tohle:http://www.babyprofi.cz/zidlicka-2360-na-filouar831001500000-p-27184.html

zaba; papání ručiček taky teď řešíme...hlavně že dudlík nechce, ale ruku si sežere :grinning:

voski; ať se malý (teda spíš velký :grinning: ) brzy uzdraví. U takových mrňousků jsou stejně nemoci nejhorší...co je bolí neřeknou a ještě aby člověk vymyslel, jak do nich dopravit léky bez velkýho řevu
jo a s tím spaním to máme jako přes kopírák...teda k ránu. V nocí spí Zuzi celkem v poho, ale od té 6 už se budí v postýlce třeba po půl hodině a řve, ale jak si jí vezmu k sobě do postele, tak vydrží třeba i do 11, takže se konečně i máma vyspí :wink:

stejně mi přijde, jak kdyby se ta naše drobátka nějak telepaticky domlouvala či co. Jste tu pár dní řešily několikahodinové uspávání v noci a ejhle...včera si to vybrala naše zrzka. V půl jedný budíček, přebalení a nakrmení hotový za 15 minut a další téměř 2 hodiny uspávačka...náruč, u prsa, taška, postýlka, náruč... Nakonec mi přišel na pomoc i mm. A když jsem jí nechala v postýlce a zhasla jsem, tak brblala a fňukala, ale jen co jsem rozsvítila a začala jí domlouvat, tak se řehnila na celé kolo čurina jedna :grinning: . Pak si do toho začala žvatlat tím svým hulákavým stylem co teď objevila, takže i decibely jsme si užili. No sranda. Jak v pravé poledne a ne ve 2 ráno.

jo, taky se Vám teď robátka vztekají u prsu? Zuza někdy přes den dělá děsný scény, že jako nebude pít a úplně se prohíbá do luku

ježiš, já jsem ale ukecaná :sweat_smile:
11. nov 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok