• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
traki :grinning: :grinning: :grinning: ....já mám po těch tvých odkazech na klávesnici radši igelit :grinning:
11. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim my zatím spíme, ale otázka na jak dlouho :sweat_smile:
11. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koukám, že tu trpím lehce samomluvou :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koch :grinning: :grinning: :grinning: ..a tie parochne mame zo siravi...vsetkym 3 detom som kupila.../ vtedy ich bolo len 3 ks :grinning: :grinning: /..tak chodili po celej sirave a ludia si ich fotili :grinning: :grinning: :grinning: si viem predstavit co si o nas mysleli.....inac perlicka....aj moj mm si ich obcas pozicia a ide navstivit susedou...ale inac sme uplne v poriadku rodina... :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kochi ty si to krasne zhodnotila, my hulakame a rehoceme sa este stale teraz a kope nozickami a cmula vsetko, hlacku, ruku, mna. :wink: kto vie, kedy bude noc. :wink:
jaaaj, tak aj vy ste mali tu "zabavnu noc"? dufam, ze sa nebude opakovat.
11. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej keby tu bola lucia ta by si na mne zgustla...tie chyby...ale dolezite ze o nich viem.... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja spat, nadnes ma tu hadam bolo dost :grinning: :grinning: :grinning: , koch, lucim, in...a vsetok ostatny lud dobru noc a pekne snicky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim..a baby, co nebuvate...
nas kope v pohode...skrekoce...jak keby bolo poludnie...spal az chvilocku doobeda..hodinu a pol poobede...to sme svorne vsetci-prvy krat...odkedy je s nami...stvrt hodinu o 18stej a ja som ho sla uspavat pred deviatou...skeru, pokakania, vygrcania...tatovho zlutovania...a vsetci spia...len ja tu s nim bacujem...
11. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj baby ahojte,
ja som mala dneska hrooozny den!!! Vonku lialo ako z krhle a tak me sa tu vsetci traja (ako ja, David a moja mamina) kmosili na byte. Po dlhej, dlhej dobe som spala dokonca aj po obede a odvtedy som ako mechom udreta. Hrozne tato ponorka :grinning:
A je tu este niekto??
11. nov 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki; takže na Vás nemusím volat chocholouška jo :grinning: ? A dobrou i tobě

lucim; taky doufám. A přeju ať se Matýsek brzy unaví a nechá si to žvatlání na ráno :slight_smile:

brin; taky přesčas jo?

babyzuz; u vás stále leje? Tady je hnusně pod mrakem, ale neprší...naštěstí. Zítra možná pojedem do města, tak doufám, že nezačnou jako na potvoru padat ho... s hákama :sweat_smile:
11. nov 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj my vieme novu vec: PLUT..prosim pekne
11. nov 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky dievčatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja že tu už nikto nebude :wink:
11. nov 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haj TT
11. nov 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoky brin :dizzy_face:
11. nov 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa máte? Ja akosi nič nestíham.... Pracovné tempo mi vydrží také 3-4 dni a potom som KO ...1 deň neupratujem a je tu bordeeeel :frowning2: :angry: :sunglasses:
11. nov 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by si mala vidiet u nas...ja sem nikoho nevpustam radsej...doobeda to este ide...ale poobede uz len chod deti, zaludkov a koniec
11. nov 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ... tak to ja doobeda ako tak upracem - Jurko je v škôlke a od 12:00 to rozhadzujeme :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a čo nespíš?
11. nov 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hadaj...
11. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a David mi zajtra spravi budik...a mlady panko bude buvkat do 10tej...
11. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som si prečítala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

... ja som už malú uspala, ale je zavesená na mne - tak teraz má taký asi 1/2 hod. tuhý spánok - tak že pozriem sem ... ale nesmiem to prešvihnúť hodiť sa s ňou do postele , bo potom by sme mohli zaspávať opäť! :wink:
11. nov 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ja som to asi 2 týždne mala tak, žr slečinka si chodila spávať o 00:30 a Jurko vstával poctivo o 6:45 - ešte o 15 min. skôr ako sme mali budík že do škôlky :sweat_smile: ... a cez deň ani mikrospánok som nemohla mať - no to bol zaberák - fuj!
11. nov 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked dokelu...on si vecer zavrie od unavy oko...a staci mu 5minut ...a kvakoce dalsich 6hodin
11. nov 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo - ešte nespíme?
11. nov 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurki ahoj :slight_smile:

koukám, že když je těch děcek víc, tak na to přesně sedí ten super fór jak přijde manžel domů...doma jako po výbuchu(jsem to zkrátila:slight_smile:), děti skáčou po lustru a manželka naložená ve vaně s úsměvem na rtech praví. "Včera ses mě ptal co celý den vlastně dělám, tak dneska jsem to nedělala" :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6 hodín!!! To je iný borec! Malá dá také 3 a to je už KO! Ale je zlatá, lebo už po takých 2 hodkách keď ju súkam do overalu, že ideme von, tak ju šupsnem do kočíka a ona tam zaspí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - to mi malý nikdy neurobil - som ho mussela do kočíka dávať zaspatého :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kochi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...no presne si to vystihla - len horšie je to, že keď mám záchvat ničnerobenia, tak som jak také decko aj ja :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj...mozno nejake tretie pritrafene....bude ako z ucebnice :grinning:
11. nov 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a som čítala aj dobrý mail - skracujem: o čom hovorí čistá a uprataná domácnosť? No predsa o tom, že žena má veľa voľného času a nudí sa :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
11. nov 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koho tretie - vaše? Sa chystáš - akože pritrafené? Bo za mňa by to musela nejaká dobrá duša vynosiť - porodím aj sama :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok