• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
no jasne reklama :angry:

jo Hejma je takovej omyl....nevim co ho tam porad tahaj :confused: ta jeho modra je dobra je asi tak jeho maximalni vykon a bude tady nekoho hodnotit ne? :angry:
15. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Gabi :slight_smile:

my slintáme jako o život, ale už asi 3 týdny. Kubík miluje, když s ním někdo dělá letadlo nad hlavou, to pak jen přesně zamíří a už pouští vodopády :sweat_smile: Furt mu prstem šmejdím v puse. Ve 3 měsících jsem našla tvrdý výrůstek zhruba v úrovni pětky vpravo dole a do týdne to zmizlo. Cinkala o to i lžička. Tak nevím co to. Jestli nějak putoval zoubek??? Uklidnila mě mamčina kolegyně, že to u malé měla taky..

No ale hledat nepřestávám. Potřebuju nové šaty :slight_smile:

Aspi, nebezpečí pláče zažehnáno. Pohotová matka :slight_smile:
15. nov 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poňuchňat je kraaaaasne slovo, blani, aj ja ta luuubim :wink:

aspi mas uplny recht, modra byla dobra, ale tiez nejaky excelentny vykon to nebol .

u nas teraz asi 3 dni funguje polozit matka na bok, ked zacne knurat zo spanku a hned stuhne.

ahoj gabi. :slight_smile:
15. nov 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani taky se ucim :wink: uz umime "kovej, kovej kovaricku" a "bramboru" :grinning:
ale musi to byt fajn v tom krouzku co? kdyz se sejde vic stehjne starych deti aspon muzes okouknout a maly se taky dostane mezi sve :wink:
ja jsem takhle okoukla Vendy Emcu a Kamci Risanka.....krasna mimca to jsou :dizzy_face: a Emca v lehu na zadech zveda hlavicku!! :confused: :dizzy_face: to je frajerka co? :wink:
to my teda neumime :frowning2: :grinning:

no my zas umime hezky prskat kdyz se vztekame hec! :grinning:
Blani aj ja hľadám a verím, že čoskoro nájdem veď veríme si veríme :grinning: :grinning: :grinning:

Ak nájdem dám vedieť inak chodím tu len máličko nestíhačka, ale polepším sa :dizzy_face:
holky ja jsem Marketce jeste do pusinky nesahla :confused: :sweat_smile:
no zejtra ji tam asi narvu celou ruku :grinning:

teda Chodur dobry ale rocker z nej fakt nebude :sweat_smile: dneska byl nejlepsi Smajda :sunglasses:
15. nov 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale moja mi tu ruku tak kuše že až a keby ste videli ako sa zlosti a aj na hryzatko až vrčííííííííííí :grinning: tak zajtra kupim cal gel na zubaľe a potrieme
15. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazde nase deco vie nieco specialne. :slight_smile:
my sa neprekrucame, ale hlavku tahame, ruky su sikovne, uz mi ukazuje, kde mam nos a chce ma hladkat (neviem ci nahoda, ale triafa sa) a je pevny aj v sede a momentalne sa mu paci, ked ho na sekundu postavim na nozicky.

chodur bol coooool ako vzdy. :grinning:

aj my uz trenujeme basnicky a pesnicky, som si kupila 2cdcka, dnes sme si s velkym zaujmoc citali leporelo krtecka :slight_smile:
15. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani Kubicek se tak krasne smeje :dizzy_face: :dizzy_face: je to takove slunicko :dizzy_face:

jezis at si ten Hejma sunda ty brejle!!!! :astonished:
15. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak dozehlene a docitane ... medzi zehlenim som kupala maleho a aj sme sa uspavali ... nejako ho pobolievalo brusko ... ale krasne tu pri mne stvrdol na gauci :slight_smile:

mne sa dnes chodur vobec nepacil ... bendig, smajda a stara sa mi pacili :slight_smile:
15. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ho prehodit do postielky :slight_smile:
15. nov 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi ahooooj :slight_smile:
ja krpceka prelozim az ked sa preberie na hlad, co malo byt pred hodinkou. :wink:
15. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspi, je fajn se takhle srocovat :slight_smile: Švagrové Lucinka se tam rozlezla. Se předváděla před kámošama Vojtou a Davčou :slight_smile:

Emča je šikula šikulatá :slight_smile: Markétka umí pěkné kousky :grinning:

Děvčátka, Chodur odzpíval (to se bude krásně spát) a já pádím na kutě. Ať jsem čerstvá a fit pro svého nočního strávníka. Cmuky cmuk :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dala som do albumčeka 2 fotky z Elušky lebo som ju do teraz skrývala hi hi tak ak chcete tak kuk kuk
15. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi tys nam ji nechtela ukazat pac je to takova krasna princezna co? ....aby jsme ti ji nevykoukaly vid? :dizzy_face:
15. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoooj lucimcek :slight_smile: ja verim ze nas drobrec sa skor ako o 02:00 neprebere :slight_smile: este raz musim poodsavat mlieko a vyliat a uz potom dalsi krat az nad ranom bude moje mliecko to mu uz budem moct teda dat :slight_smile:

zajtra na 10:00 ideme na Kramare na urologiu ... objednavali sme sa este pred dva a pol mesiacmi ... dokine sa nezdalo jedno vajko ... tak uvidime co nam zajtra povedia, ale dufam, ze to bude oki
15. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi dík potešila si ma , ale všetky detičky sú krásne a najma tie júlové hi hi hi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok babenky idem chrapkať tak dobrú nocku
15. nov 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru gabi
15. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi krasne su obe, zlatucke kocicky :slight_smile:

zabi gabi, tak dsi to zvladla, sikulka :wink:

ja som kojila a spiace mojkatko som aj preniesla do postele. :dizzy_face:
15. nov 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pondelok - 16 November 2009 - 7:36:05

Tak dnes tu máme len fešákov:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
traktor...............16.6..................Matej.......5.mesiačikov
zuzulka7............16.7..................Jakub.......4.mesiace
majuska29..........16.7..................Lukáš......4.mesiace
Všetko naj naj naj,hlavne nášmu Matejkovi :wink:

Meniny oslavuje :
ČR: Otmar
SR: Agnesa

Dnes je :
Medzinárodný deň tolerancie
Svetový týždeň podnikania
16. nov 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tiež je to vaše dieťatko podľa vás najkrajšie?
Moje je !!!!
Ja ju táááák ľúbim :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
16. nov 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:
vsetko najlepsie oslavencom...

trak: matejko uz ma pat mesiacikov?! jeeeej :slight_smile: tak vsetko naj a nech je stale taky dobrucky a krasnucky a siikovnucky....

ani: ano, ano, aj moja je najkrajsia :wink: a tomasko najkrajsi :slight_smile:

dnes mame poradnu, cakam ze sa alexanda zobudi a vyrazime sa pomerat a tak...
16. nov 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babulky :slight_smile:

přeji krásný pondělní den.

Blahopřeji všem našim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani, napsalas to moc pěkně. Určitě ti tu dáme všechny za pravdu :dizzy_face:

Riusik, tak ať dobře u dr dopadnete a pěkně se zvážíte a poměříte :wink: Pak šup s mírami do tabulky.

Moje dítě dnes krásně a hlavně dlouho spalo. Teď si ještě hraje v mojí posteli a já v klidu snídám.
16. nov 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9 mesiacov som poletoval v mamininom brušku ako motylik :dizzy_face: .Stačilo.....Zaklopal som a bolo mi otvorene... :wink: . Jeeeeej ten svet je ale krasny....Zo začiatku som z neho vela nemal.Akurat si pametam mamkynu vonu a ....mliečny bar :grinning: :grinning: .Ako spavny chlap, že? :wink: Postupne som už vnimal viac a viac....a zistil som,že ten svet je krasny a plny usmievavych ludi....ved som krasny tak nech sa usmievaju :wink: .Mam všetko čo potrebujem ,stači , ked trošku zaplačem a už všetci okolo mna skaču....hm ...toto si zapametam :grinning: :grinning: . Už toho vela viem, viem sa pretačat, vyskat, kričat, dviham hlavu, aby mi nič neušlo , všetko musim ochutnat, rozdavam usmevy , aj ked este take bezzube .....no tie zubky ma teda riadne štvu :angry: ...slintam ako havino :grinning: .Smejem sa na mamke, ta mi stale robi opičky, vydava pri tom rozne zvuky.....keby tak vedela, čo si o tom myslim....ale nič jej nepoviem...nech ma radost :dizzy_face: :wink: .No a od dnes som uz CHLAP , uz nie take male mimčo ale chlap, ved mam 5 mesiacov :slight_smile: ...mam pred sebou velmi vela prace....budem sa učit sesiet, chodit...tak už musim ist...nech s tym začnem čim skor...tak sa majte tety konikovky....a ked už budem niečo nove vediet určite sa ozvem, papa...Vaš Matko :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trakinaaa...Matejkovi všetko naj k 5 mesiačikom...ved je to už riadny chlap, nie len také malé bábo...
16. nov 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :slight_smile:

domaaa :dizzy_face: víkend bol lepší ako streda a štvrtok, bo sme nedali tie atb..mmch sme ich zabudli doma :sweat_smile: a bolo vidieť zmenu, večer zaspal cca o 22,30 a spinkal mi až do 10 a do 9,30...čo sa ešte ani raz nestalo...a pozerala som , tak tie prstíky už nie sú červené...snád sa to nevráti...ale dnes sa zobudil erik s plným noštekom :frowning2: viete poradiť dobré kvapky do nosa?? zatial len libenar a odsávačka...teplotka neni..

a by the way...som nestihla napísať, že štvrtok sme boli na orto a nemusíme baliť naširokoooo :dizzy_face: :dizzy_face: vraj sú klbiky úplne v poriadku a nemusíme ani preventívne už baliť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak som taká rada, že sme sa zbavili tých hnusných plenúch :grinning: juj, to sa lahučko oblieka :grinning:

a gratulujemeeeee oslávenčekom :dizzy_face: :dizzy_face: spešl velkému maťkovi(a ten krásny preslov, bude z neho básnik a spisovatel :grinning: )cmuky cmuky cmuk
16. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn ahoj...sa teškáme s vami z nebalenia a do nosíka možno sprejík s morskou vodičkou...
Som dočítavala...gratulujeme Emmuš k prvému zubáááku :grinning:
16. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulka patrí aj Jakubkovi a Lukáškovi...cmuky cmuk :wink:
16. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym,

v prvom rade vsetko naj oslavencekom, speci pusinky od nasej bambulky pre svojho netoveho fesaka Matka :dizzy_face: CMUKY CMUK***

inn gratulka ku klbikom :wink:

ja dokukavam superstar, vcera som nakoniec isla haji

rius nezabudni si ulozit tu tortu, recept je uz v albume :slight_smile:
16. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok