Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
16. nov 2009

ahojky...gratulujeme dnešným výmesačníkom...cmuk cmuk

pozdravujem leniccku a adku...dnes sme mali prvú hodinu plávania...bolo super!!!!

baby....mne Dianka už druhý deň zaspala natvrdo o 17tej....mám jej na tento čas posunúť kúpanie???? aj teraz ešte spí....tak neviem, či ju mám len preložiť do postieľky...alebo čo s ňou....
chcela by som ju prezliecť a dať jej ešte papať....len aby sa neprebrala úplne....

nina41
16. nov 2009

Ahojte 😵
Oslavencom všetko najlepšie 😵 😵 😵
Inn ja som Riškovi ked mal sopliky vytierala noštek nasivinom,,

zaba2707
16. nov 2009

ahojteeee dnes nam to stale neslo 😲

ale uz to funguje ... my dnes mame zvlastny den, rano sme boli na kramaroch s tymi vajkami, je to vraj nic nezvycajne a ze sa nemusim obavat vraj u vacsiny sa ta voda vstrebe a ak by sa nie tak po dosiahnutom jednom roku sa chirurgicky odstranuje tak dufam, ze o tri mesiace na dalsej kontrole to uz bude oki 🙂

dovliekli sme sa domkov a maly zabuval ale bol taky nejaky viac plackavy ☹ potom sa zobudil tak sme chvilu blbli no a potom prisiel pre mna cas odsavat mlieko zapnem odsavacku a ta nesla ... porad som mala slzy v ociach, kozy plne, maly sa ani nahodou nechcel prisat a odavacka netahala ... a to zajtra statny sviatok. Prehodila som cely byt (este ze mame iba 1izbak) aby som nasla blok. Potom som na nete hladala telefonny kontakt na tu predajnu a volala som tam, ze ci mi nejako poradia. Ujo vravi pridite, ale neviem ci s tym nieco urobime, technici su uz davno po praci doma. Tak som zbalila maleho aj s tetou co nas prisla akurat kuknut a davaaaaj ho do Petrzky. Ten ujo bol taky uzasny ... ja som ani nechcela verit ... ze v dnesnej dobe vie byt niekto aj tak ohladuplny. Vravi, nespravim s tym nic a pozrel to vravi ze chyba je v strojceku, zobral novu odsavacku a dal mi na tu moju uplne cisto novy motorcek. Ja som nemala slov. Vravi mi, ved vas nemozem nechat len tak. Chapem, ze je to pre vas velmi potrebne. Ludia este teraz mam sanku spadnutu az na zem ako supis sa zachoval. A zachraaaaaaanil mi kozyyyy 😀 a Filipovi hami papi 🙂

zaba2707
16. nov 2009

no a cestou domov maly znova zacal plakat ... ale tak som ho este fakt nepocula, teta vravi, ze asi ho boli brusko ... ale to sa mi hned nezdalo ... to byva iny druh placu. Dnes si strcil moj prst do pusy strasne vela slintal (slintal aj do dnes ale dnes to je extrem) .. tak som sa zastavila v lekarni a vravim si kupim ten gelik na dasienka ... ma sice malo este na to aby mu sli zuby ale jeden nikdy nevie. Doma som skusila rektalkovat ... ci to fakt predsa len nie je to brusko ... nebolo to ono tak ako som si myslela ... umyla som si ruky a natrela mu dasna tym gelom ... od vtedy je ticho ... dufam ze to nezahriaknem .. myslite, ze by to fakt mohli byt zuby??? 😒 ja fakt neviem ale bolo mi ho tak luuuuto chuda moje krasne

zaba2707
16. nov 2009

aaaaaa neuveritelne okupkali sme sa a ako vam tu pisem ... tak maly lezi vedla mna a tak si tu hundral po pod nostek a zrazu ostalo ticho odtrnem oci od klavesnice a on uz spinkaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

ja ho tak neskutocne milujeeeem 🙂

voskovka
16. nov 2009

AHOJTE...ženy ved dajte si detičky do slov.albumu. 😉 😵 heslo ip...

zaba2707
16. nov 2009

a vsetkym dnesnym vymesacnym oslavencom gratulujemeeeeeeeeeeeeee cmuky cmuk

lucia32
16. nov 2009

voski...tak daj ip...
zaba...waw, ujo bol fakt úžasný, to sa dnes len tak nevidí...
A MY SME SA DNES Už 2x pokadili 😀

zaba2707
16. nov 2009

ahoj lucik ... mi hovor ja som fakt nechapala a ani za to nic nechcel, ja som bola a aj som uplne mimo ...

majkas
16. nov 2009

ahooojte,

tak bola som kuki tu restiku Oaza na stretko, vyzera to celkom k svetu, akurat tam nemaju bezberierovy pristup ale 2 schodiky som zvladala aj s kocikom a dole mi pomahal casnik. No ale zatial som nic nevybavila lebo veduci tam nebol a casnik mi nevedel povedat nic k terminu a pod, akurat povedal ze cez vikend to maju plnsie ako cez tyzden, tak mozno dat to na piatok namiesto soboty by nebolo zle, hm?
no ale mam cislo na toho veduceho tak skusim zajtra zavolat a potom dam vediet co a ako som zistila.

lucia32
16. nov 2009

ma ten môj trojský koník vyhadzuje z modrého koníka a celkovo z netu...zakillerovať ho je hotová veda 😝

lucia32
16. nov 2009

majkas ahoj...

voskovka
16. nov 2009

lucia-aj ja som ho mala,stale som ho davala do truhly.. 😀 až mi padol windows 😀

lucia32
16. nov 2009

do truhly? to ako? No ja sa snažím s tým niečo previesť, ale viacmenej počítam, že ho nakoniec budem musieť dať odborne odstrániť 😝

voskovka
16. nov 2009

tam som mala možnosť či presunuť do inej zložky,presunuť do truhly,tak som tam davala,až skončil windows a musel isť na komplet nove inštalovanie

zaba2707
16. nov 2009

ahoj majkas ... je supis ... len neviem ten piatok, Voski vravela, ze aj ona by sa zastavila len aby to bolo cez vikend hmmm

lucia32
16. nov 2009

jéé tak to sa ma pýtalo a ja, že nie 😝
Uspávam dietko, nejak ričí 😝 , dcéra prebrala štafetu v kočíkovaní 😉

zaba2707
16. nov 2009

lu to mas fajn ... po mne vzdy preberam stafetu zasa ja 😀

jennna
16. nov 2009

gabi super!!! a prečo vlastne odsávaš????

zaba2707
16. nov 2009

ahoj jennik, ja odsavam uz mesiac a pol, maly zacal odmietat prsnik, nechcel sa uz prisat a papat, takze som musela zacat odsavat a davat mu mliecko z flasky ... obcas som sa este snazila ho prikladat ale uz proste nechce ... preto iba odsavam a odsavacka je moj naj kamosss

jennna
16. nov 2009

kúpete niektorá už o piatej????

zaba2707
16. nov 2009

ja kupavam praveze neskor .. necham ho pospat si a okupem aj o 9 sice je potom aj do pol noci hore ... ale tak skoro som ho este nekupala mojka tak neviem

jennna
16. nov 2009

gabi a ktorú máš...a aké je to tou elektrickou.... lebo ja mám mechanickú ručnú....a je mi zle pri predstave odsávania.....

zaba2707
16. nov 2009

elektricka je ovela lepsia mam Medela mini electric, a ja som si zvykla, bola som ochotna robit hocico... len aby mi neodislo mlieko, mali sme aj krizy a obcas ho uz musim aj prikrmit Nutrilonom lebo niekedy mam mojho mliecka malo, nejako sa rozpapal zasa raz, ale nevadi v Madarsku sme kupili dve velke balenia Nutrilonu, a na moju psychiku je to velky balzam.

jennna
16. nov 2009

no ja kúpem o šiestej...a to hned zaspí....potom papá väčšinou okolo druhej, piatej a siedmej ráno....ale hned mi zaspí......

som zvedavá dnes...o tej piatej zatvrdla na dve a pol hodiny....o pol ôsmej som ju prezliekla do pyžamka, dala jej papky....dala do postieľky a zatiaľ klop klop spinká...tak som zvedavá aká bude táto noc...to je asi prvý krát, čo sme sa večer nekúpali....

zaba2707
16. nov 2009

zazili sme dni kedy osm odsavala kazdu hodinu a on stale vsetko spapal do poslednej kvapky a potom plakal ze je este hladny ... kozy som az modre mala jak som ich mnagala len aby som z nich dostala este par kvapiek 🙂 ale je to uz zasa lepsie ... na sebe fakt pozorujem, ze mlieko je doooost o tej psychike

jennna
16. nov 2009

gabi...a čo ťa vyšla???? lebo viem, že aventka okolo 6tis....

majkas
16. nov 2009

gabi som docitala takze ze klobuk dole pred takym ujom, wow 🙂

a jasne sak skusim to dojednat na sobotu nech moze aj voski dojst 😉 urobim maximum, dufam ze ujo bude OK.

inak otazka casnika ked som mu povedala ze nepotrebujeme uzavretu spolocnost ze "A nestane sa ze ked sa jedno babo rozplace tak potom aj vsetky ostatne?" 😀 😀 😀
Tak som mu uprimne povedala ze stat sa moze ale ze nase deticky su tak krasne disciplinovane ze oni vedia ze v restauraciach sa neplace 😀 😀 😀
a potom mi povedal ze sak on ma akoze rad deti zeby mu to nevadilo. Tak naco sa vlastne pytal? 😀 😎 😎

jennna
16. nov 2009

zase máte stretávku....???.... ticho závidím!!!

majkas
16. nov 2009

idem do sprchy, este pridem nakuki

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre