• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
som spat a tu nikoho?
16. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojteee :slight_smile: :slight_smile:

my sme boli vonku, kúpili nasivin, plienky, boli u babky....a teraz už spinkáme :slight_smile: dala som polovičnú dávku nutrilonu a zvyšok sa doplnil erik mm...a podarilo sa uspať po 45 min....snád sa už nezobudí :sweat_smile:

čo som to ráno zachytila, že niekto už má zúbok?? :confused:

josi...karamelka je malý čertík :grinning: je zlatá s tými rožkami :grinning:

jennka...ja občas okúpem okolo pol 6, 6...ale mne je to zajedno, bo erik zaspáva dosť neskoro :grinning:

majka..to aké stretko zase plánujete?? :confused:
16. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žabka...istú dobu aj erik býval mrzutý, uplakaný, tak sme kúpili gélik a trošku som natierala, či pomohlo...ani neviem..teraz je klud, nenatieram..ale tie dasienka budú určito svrbieť, zúbky sa tam už určite teraz niekde derú a musí to byť cítiť...
16. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :dizzy_face: , a s matkom vsetkym dakujeme a posielame velke CMUUUUUUUUUUUUUUK :dizzy_face:
16. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stihla dsom v tychlosti precitat len predoslu stranu a vy uz ste tu ...
ahojteeeeeeeee :wink:

majka veeeelku pochvalu mas odo mna, ze zacinas riesit to stretko, si poklad. ja nemam nic prosti ziadnemu terminu, len v utorky chodime plavat ... takze uvazujeme o tom 19.12. sobote? fajn. a 2 schodiky su pre zdatne maminy v pohode a aj sa tam dobre parkuje. my prideme s mslym kocikom, takze brnkacka. :slight_smile: uz sa zacinam tesiiiiiiiiiiiiiiiit. :slight_smile:

inn ajoooj ... nieco mi uslo? ti nestiha mliecko ci co?

my sme boli u susedov, lebo tu je kazdy druhy v dedine stano, tak bolo gratulko, matko zaspal pred 10 minutami.
16. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..ahojky :slight_smile: :slight_smile: cmuk maťkovi...božinky, zachvílu je bude pol roka, čo tu budú naše zázraky...ako to letí... :slight_smile:
16. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in dnes som bola v tescu/ no ako inac :grinning: / a maju tam vianocne body s dlhym rukavom / 149 korun/, potom krasnu supravku v takej taske ale cenu som nenasla :sweat_smile: ze body a k tomu sobikove papucky - ale fakt krasne....potom podbradnicky, ponozticky a aj cele komplety ...a tricko s dlhym rukavam za 74,90 korun....vsak to sa vobec neoplati objednavat z bazarika, ved k tomu treba pripocitat aj postovne :sweat_smile: a k tomu tam chodila taka tetuš a davala nove ceny...ze akciooooo :grinning: , ja som zatial nekupovala nic...nevedela som co kupit
16. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky matejovi velikemu chlapiskovi trikrat hura hura hurrrraaaaaaaaaaaaaa cmuk :dizzy_face:

zabi, aj ja obcas dam matkovi gelik na dasna, dnes 3x a okamzite sa mi po nom ukludni, takze ho urcite drazdia.

jennka, my tak ako inneska, chodime spavat neskoro, cize u nas sa cas kupania hybe roz :dizzy_face: ne, skor neskor ko skor. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci oki tak skusim vybavit toho 19.decembra

inac jak tu gratulujete, tak ja som dneska dostala od mm ruzicku :slight_smile: ja ze co sa deje a on sak mas meniny :slight_smile: mam birmovne meno Agnesa :slight_smile:
16. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ide to veru rychlo...uz su velke tie nase dietky....kazdy den urobia nieco nove....ja sa na nasho matka nemozem vynadivat.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a citam...mas malo mliecka?
16. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jake mate geliky na dasna?
16. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: já jen na skok.

Lucim, tak Hugies premium 3 (5-9 kg) 52kusů 299 kč
Pampers premium 4 (7-18 kg) 52kusů 369 kč :wink:
16. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej majka tak gratulujeme, ci ti mam hovorit agneša ...ze aspon prednesok... :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim dakujeme a cmuk...aj tvoj matko bude uz o chvilku velky uz len den a nieco a je chlap :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennka vysla na 2060Sk co nie je take strasne podla mna.

som sa odmlcala lebo maly je hore :sweat_smile:
16. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuknuit majka jak s ato vola
16. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze Mundisal gel
16. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojky...tak konečne spinkáme...už som len vaša :grinning:
16. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka....dnes som skúsila 1x...kedže mi erik zaspáva dosť neskoro a pýta stále papať každú hodinu(dnes aj po 45 min), tak som skúsila neutrilon či nezaberie :slight_smile:
16. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu my sme o 20:05 vytuhli a uz sme odtuhnutiiii :grinning: takze tak
16. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki no radsej nie ked tam das aj ten makcen tak to znie doooost blbo :slight_smile:

zabka dik

a to tei geliky su v pohode ze to deticky vlastne spapaju?
16. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia tak sa tesime ze si nasa :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už sme hore :rolling_eyes: tak asi ani nutriton nezabral :sweat_smile:

majka..ja mám calgel na zúbky :slight_smile:

traky...júj, pôjdem pozrieť u nás, ak nič nebude, tak mi nakúpiš ty u vás a pošleš poštou :grinning:
16. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn my mame tiez castejsiu potrebu papat, neviem ci zas nejaky spurt ci sa malo napapa, najohsrie ze aj v noci vstvam kazde 2-3 hodky... jaaaj kde su tie casy ze vydrzala 4 hodky v noci :slight_smile:

inac Tami papa ani nie 5 minut a uz nechce, u vas je to ako teraz?
16. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabik aj my sme tak dnes zaspávali, že na 3x...bola dosť nervná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , po týždni bola s babkou cez deň...a najnovšie si pri zaspávaní spieva :grinning: , že mmmmmmmmmmmmmmmmm :grinning: a mamina sa pridá s 2. hlasom mmmmmmmmmmmmmmmmmmm :grinning:
16. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeminacku blani, ty si expresne zlaticko, super, zapisujem si tie ceny, prepocitam,no porovnam s akciami tu a pridem. :slight_smile: cmuuuuuuuk aj kubickovi.

na dasna mame aj my mundisal gel.

inn mne sa matko zase v noci castejsie budil, aj castwejsie pytal, ale nie az tak casto ako ericko. on to dospi, ja som z :slight_smile: toho obcas viac rozbita. :wink:

cavik lu. :slight_smile:
16. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci sak to musi byt krasne jak si spolu mmmmkate :slight_smile:
16. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in urco bude aj u vas....to je tesco hit...ked nie pofotim a poslem... :grinning: :wink:
16. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas..máš pravdu, je to zlaté...až dojímavé :dizzy_face:
My máme na zúbky calgel...neviem, kto tu písal, ty žabka? že sa objavil v puse výčnelok a potom zmizol? Tak aj nám sa to stalo...
16. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nechcem drazdit u nas sa spi krasne vecer okolo pol 8 uz spi a do rana do 6, potom hodku je hore a zaspi este na dalsiu hodinu...aaaaaale cez den je to take....vsetko okusuje, vsetko cmula ....az normalne s nervami...dnes som mu dala flasu tak skoro hhodinu vydrzal cumlat a okusovat na nej cumel :sweat_smile:
16. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok