Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
18. nov 2009

a dosla posta tak mi poslali hami zeleninu s morcacim masom, jednu vyzivu a 200g hami mlieko a kopu brozur...ze dakujem....aj kazdy den mozu...sa nepohnevam 😀 😀 😀

samayka
18. nov 2009

no kočky, teraz mám dva týždne na plán obrany... ale ja to mám jednoduchšie.. nie je to moja mama, ja jej zavriem pred nosom..len kvoli michalovi nechcem... ale uvidíme ako sa k tomu postaví on. púšťam ju na teraz z hlavy.. zobudilo sa to moje chechtadlo, tak sa ideme vyfintiť na poradňu

pááá

lucia32
18. nov 2009

trakušik...dikes 🙂

lucia32
18. nov 2009

samy...tak sa vyfinte a pá...
Joj ignorácia svokry...to by bolo najlepšie, aj keď kvôli naším mužíčkom veľa preglgneme, dieťatko si nivočiť nesmieme dať 😉 , že šalát...ty jej ponúkni arzén 😀

gabima
18. nov 2009

Zhanal niekto farebne lopticky?Piste postu,dakujem

zaba2707
18. nov 2009

dobre ranko zienky moje 🙂

luuuuuuuuuu tak vsetko len to najsamlepsejsie k tym krasnym narodeninkam 🙂

zaba2707
18. nov 2009

a co je s nasou kronikarkou ani??? dnes kasle nato ???

traktor
18. nov 2009

samy a podaj spravy z poradne 😉

traktor
18. nov 2009

dnes si dala volno...ale annnnnnnnnnnnnnnni kde si , nenechavaj nas tu napospas.... 😀 😀 😀

zaba2707
18. nov 2009

no veru veru ako si to mame pamatat kto dnes oslaviiiiruje

lucia32
18. nov 2009

zabi...ďakujem...
No veru Ani si dnes asi pospala dlhšie, dúfam, že jej nebudeme musieť písnuť AAAčko 😝 😀

ani3012
18. nov 2009

Streda - 18 November 2009

Dobrý deň! 😉
Gertka..........18.7....................Andrejko ...má dnes 4 mesiačiky

Všetko najlepšie Andrejkovi 😀 😀 😀

Meniny oslavuje
v SR: Eugen
v ČR: Romana

Kalendárium:
Svetový týždeň podnikania
Medzinárodný deň geografických informačných systémov
Svetový deň chronickej obštrukčnej choroby pľúc

Tak dúfam,že som na nikoho nezabudla a prajem pekný deň! 🙂

ani3012
18. nov 2009

Luci a samozrejme aj tebe k narodeninkám:

Všetko najlepšie, veľa chľastu,
nemyslím mlieko vo fľaške z plastu.
Myslím tým niečo poriadne tvrdé,
po ktorom aj týždeň ťažko ti bude.
😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
18. nov 2009

A ja som bola Patrika odviezť do škôlky,predpísať Evke mliečko a na kávičke...
Ešte by som sa aj túlala,ale kam? Všetci známi pracujú 😠

ani3012
18. nov 2009

Samy:
Nedaj sa !!!! Radšej nech nechodí vôbec,keď nerešpektuje tvoj názor! Teraz ma napadlo,veď to nieje o rešpekte,ale o zdravom rozume.Ja šalát ani teraz nedávam Patrikovi a to bude mať 6 rokov.
Ale je veľmi dobre,že mm stojí pri tebe.A na ničom inom nezáleží.

ani3012
18. nov 2009

idem preč,tu tiež nikoho 😝 😝 😝 😉

lucim
18. nov 2009

dobry den, co budem dnes varit? 🙂 🙂

samy do toho, vyhras vyhras, nedaj sa , svokra t asi fakt robi naschval , nech sa jej mychal spyta, preco jej robi dobre ta probvokacia, ci fakt hlada dovod, preco sa s vami nestretavat. a hned hlas poradnuuuuu.

luciiiiiiiiiiiiiiiiii happy 33 tuuuu juuuuuuuuuuuuu happy 33 tu juuuuuuuuuuuuuuuu , vela lasky a zdravicka, happy 33 tu juuuuuuuu. 😵

riusik
18. nov 2009

lu, seeeetk najlepsie 😵

samy, vo vsetkej ucte k starsim ludom, rodicom a ludom ako takym, ktoru prechovavam, by som jej velmi razne povedala bud sa prisposobi alebo svoju vnucku tak skoro neuvidi.... 😝 normalne ma ta nasiera, pardon za vyraz...

ani, kam by si chodila? 😎

riusik
18. nov 2009

vseeeetko...malo byt...

jednou rukou pisem, nie nekojim, krmim seba...

riusik
18. nov 2009

babulky, chcem sa spytat, aj vy idete este na kontrolu klbikov v 8.-9.mesiaci??? nam napriek dobrym vysledkom - 1a na oboch, negativnom naleze este odporucila... len neviem, ci iba netahaju peniaz, kedze chodime do sukr. centra 😖

riusik
18. nov 2009

ani som sa vam nepostazovala - vcera som mala den blbec - rozbila som kvetinac, pohar na vino, pripiekla bagety... 🙄

riusik
18. nov 2009

a pisem si tu sama a vobec sa mi to nepaci ☹

majkas
18. nov 2009

ahojte,

ja len zdravim, zelam oslevncom vsetko naj, lucke zvlast ked uz ma tolko tych mesiacikov 😀

rius my tiez ideme v 8.mesiaci a tiez sme boli prvy krat u sukromnika ale mali sme 1b na oboch nozickach

hej a mali sme dnes na navsteve kamaratku Julku vedla z vchodu prvykrat, tak na seba zlato kukali a Tami ju stale chcela chytat a rucky, strasne boli zlate. uz sa normalne tesim na stretko.
jaj stretko, idem zavolat tomu ujovi 🙂

riusik
18. nov 2009

majka: ahoj, a boli ste len jedenkrat? lebo my uz dva...

riusik
18. nov 2009

majka: museli byt zlate 😵

majkas
18. nov 2009

no ujo bol zlaty takze referujem, 19teho maju obsadene nejakou akciou, tak som sa pytala na tyzden skor 12.12 a to mali volne tak som to rezervovala. dufam ze to bude pre vas OK. cas od 14.00 kedze je uz skor tma tak cca do 17 ale mozme byt aj dlhsie ak chceme, kociky nie su problem a mali by sme mat trosku sukromie oddelene nejakymi paravanmi takze aj kojit sa bude dat v pohode. Nepytal sa vobec na konzumaciu ani nic len na pocet tak som povedala ze cca 10-12, tusim tak nas bolo aj minule tolko

idem najst ten akoze zoznam a dam to dam a pls dopisujte sa

majkas
18. nov 2009

hej rius lenraz sme boli ked sme mali 5 tyzdnov

riusik
18. nov 2009

majka: ty si sikulka 😉

majkas
18. nov 2009

STRETKO JULOVCIATOK A ICH MAMICIEK

KEDY? ... 12.DECEMBER 2009 od 14.00
KDE? .........Restauracia OAZA pri Velkom Drazdiaku v Petrzalke http://www.oaza-drazdiak.sk/sk/O-nas#1

Parkovanie je zozadu restauracie, hned za parkoviskom pre Ustav lekarskej kozmetiky, autom treba ist ako na Antolsku do nemocky, len neodbocit doprava na parkovisko nemocky ale dolava a potom len rovno a rovno a rovnoa a ste tam 🙂

KTO?
zaba2707 ........ aaaanooooo
lucim ..............ano
riuska .............ano
samy
alex
babyzuz
zuzinaaa
majkas ..........ano
susy
fibi
ani .........nóóóóó

pripiste sa aj dlasie maminky, vsetky sme vitane 😀

majkas
18. nov 2009

sme sa zobudili tak idem sa venovat malej

papa vecer dojdem kuki

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre