Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
18. nov 2009

nejak to tu stichlo 🙂

idem ja do s prchy a potom uz haji, dobru nocku vsetkym a prijemnu nocnu 😉

zaba2707
18. nov 2009

haloooo dala som nove foto na FB

kuki kuk

http://www.facebook.com/album.php?aid=7750&id=1...

zaba2707
18. nov 2009

dnes nikto na nocnu nenastupi ci ako???

riusik
18. nov 2009

ahojte
to tu naozaj nikto nie je?? 😕

zaba2707
18. nov 2009

ahoooj riu veru nie je 😒

riusik
18. nov 2009

ja som dnes s tomasom bola u dr, ma taky cudny kasel uz par dni a dnes sa mu to zhorsilo, aj ucitelka v skolke na mna divne pozrela a ze kasle a ze ste doma... no a co... kaslu tam vsetci a sople ani nehovorim... ale mala som v plane tu dr, ze ak mu to neprejde... nepreslo. dr pocuvala a pocuvala, pokrutila hlavou a predpisala nejaky sirup... sak nevadi, iba dufam, ze sme v cakarni plnej prskajuch deti nechytili nieco vazne 😖

inak, obidve deticky mi dnes krasne zaspali, alexandra je ako hodinky. vzdy si pospi cca 45 minut okolo pol siedmej, zobudi sa, porozdava usmevy na vsetky strany, okupeme (alebo aj nie), napapa sa, chvilocku ponosime, sup do postielky a krasne sama zaspinka 🙂

riusik
18. nov 2009

iba my dve? zabka, si pisala, ze si vazila filipka? to sme vas kustik predbehli, tusim, alexandra mala v pondelok na poradni 6400g a 65cm. kedy mate poradnu?

zaba2707
18. nov 2009

my mame poradnu az 22. decembra teraz ... a to nas caka druha hexa bleee

zaba2707
18. nov 2009

nooo tak to ano uz ste nas veru o nieco predbehli, ale maly je aj tak trosku uz taky tucko 🙂 juuuuj krpec moj aj on je jak hodinky od 20:25 si pospal 45 min. a teraz nam tu usilovne rozdava usmevy a bude az do polnoci ako ho poznam

zaba2707
18. nov 2009

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

zaba2707
18. nov 2009

oki tak bru nocku

ani3012
19. nov 2009

Dnes majú taký malý milý sviatok:
lucim ...............19.6...................Matej .......5.mesiačikov
lenulla...............19.7....................Laura ......4.mesiace
adula13.............19.7...................Kristínka ...4.mesiace
😀 😀 😀 😀 😀
Všetko naj....!!!! 😲(cmukací)

Meniny oslavuje:
v SR:Alžbeta
v ČR: Alžběta

Medzinárodný deň bez fajčenia .........-takže pozor fajčiarky !!!! 😉
Svetový deň filozofie
Svetový deň prevencie týrania a zneužívania detí.......tak dnes nebudem Patrika trestať 😨

Dnes idem do BA.Budem okolo 10 hod. v Auparku,až do jednej. Kto si chce dať kávičku,nech sa hlási!
Poznávacie znamenie: zelený kočík a bledá mamina 😀 😀 😀

nika251
19. nov 2009

Ahojte. Hladala som tabulku s mierami v jednotlivych mesiacoch ale okrem tabulky stretka som ju nenasla. Takze ak ju dakto objavi, hodte tam nase miery v 4. mesiacoch.
Attila- 7200g /69cm
Bol velmi pochvaleny len ho mame brzdit, kedze mlady sa nam uz snazi sediet- o hocico sa zachyti a uz aj sedi. Aj na kolenach ked je, uz sa nechce opierat ale si sadne sam co este nie je moc ziaduce v jeho veku. Aj v sedatku ked je, tak sa normalne nadvihne a tak pozera. Dr. ho velmi pochvalila, ze je sikovny len ho nemame v tom este podporovat. Ale ze ked to robi sam od seba- ze ho treba nechat. Takze si mame asi vybrat co robit 😀
A uz mu vypadali vlasy- ale rastie mu taka brutal husta stica, ze len zirame. A bude ciernovlasy a ma cierne ociska :- 😵 😵 - kde su moje vysnivane zelene oci a cierne vlasy??????????,,,,, 😀

zmurkaz
19. nov 2009

A dobré ránko 😉

nika - supeeeeer - máte doma krásneho chalana a ešte aj šikovného 😵 😵 😵 😵 😵
ani - daj si aj za mňa 😉

ani3012
19. nov 2009

nika,to s tými očami: ja by som nikdy neverila,že bude mať moje dieťa modré oči:
mm- blôedohnedé
ja-zelenohnedé
Patrik-čierne( čertové oči 😀 )
Evka-modré oči
Chcela som,aby Evička mala buď čierne ako Patrik alebo zelené. Ale uvidíme,veď do roka sa menia,ale čierne už asi nebudú 😒

ani3012
19. nov 2009

A keď je ten medzinárodný deň bez fajčenia,tak sa chcem pochváliť,že mm už 4,5 mesiaca nefajčí a moja teta s ujom nefajčia už týždeň.Je to dosť,lebo všetci traja sú silný fajčiari,teda dúfam,že boli.....

lucia32
19. nov 2009

Ahojky...som vás počítala...
Moja malá má oči ešte strakaté, zatiaľ tak zvláštne bábätkovsko svetlé, tak uvidíme...syn má hnedé po mne, dcéra modré po tatovi a Nataly? Uvidíme...

lucia32
19. nov 2009

AAAA zabudla som gratulovať...všetko naj hlavne nášmu koníkovému Maťkovi...veľa cmučkov na líčko cmuk, cmuk a jedno muááásk, ako by Vendy napísala... 😀
A samozrejme aj ostatným koniko bábätkám Laurinke a Kristínke, aj keď ich maminky nás zanedbávajú 😝 😀

josifek
19. nov 2009

Krásné dopoledne zlatíčka 😵
Přejeme všem oslavenečkům včerejším i dnešním jen to nejkrásnějšíííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a kuki na foto šipka v pravo 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

zmurkaz
19. nov 2009

môj muž - tvrdý fajčiar nefajčí už rok a 2 mesiace 😵 😵 😵

lucia32
19. nov 2009

josi...pekná, pekná ako vždy 😉
Zmur...aj môj sa snaží, za pol rok fajčil len 3x..svadby a chľastačka 😝

zmurkaz
19. nov 2009

Lucia 😀 😀 😀 😀 - môj sa aj snažil, aj to nič nepomáhalo... musel ísť jednej doktorke, čo mu to akosi "začarovala" - na biorezonanciu - a od vtedy nefajčí 😵 😵 😵 😵 😵

A sa tešíííím že som tu niekoho zastihla 😉

josifek
19. nov 2009

Luci děkujeme no my jsme nikdy nekouřili ani jeden ani bráškové 😀 Janisek to zkusil a poblil se jak alík 😀 😀 😀 😀 u nás kouřil jen děda. Z manžovy strany kouří kromě mamky všichni, a nejvíc švagrová tak dá i krabičku a pul denně a to chce 2 mimi no s takovou se nedočká nejde jim to ☹ a cigaret se nevzdá ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zmurkaz
19. nov 2009

josi - aj môj tak fajčil - krabičku denne .... ale u baby je to iné 😔 ☹

lucia32
19. nov 2009

Josi...ju, tak to je smutné, však kvôli mimi všetko nééé? 😝
Aj ja mám za sebou ročné výročie nefajčenia 😝 , som len príležitostný fajčiar, ale príležitosť robí zlodeja 😀 , tak dúfam, že to tentokrát vydržím...

zmurkaz
19. nov 2009

lucia - vydrrržžžž!!! Držíme palce! 😉

lucia32
19. nov 2009

MM sa vyhrážam, že ak s tým nesekne celkom tak začnem ja 😝 a to on nechce, sa mu nepáči keď fajčím 😝 , ani mne keď on, nechcem sa bozkávať s popolníkom 😠 , ale vraj to je iné, že chlap...no určite 😀

zmurkaz
19. nov 2009

... popolník jak popolník 😝
... ja som mala na mysli že dieťatko musí vynosiť žena a v takom vydymenom hniezdočku by sa mi nechcelo bývať ☹

zaba2707
19. nov 2009

dobry den vospolok,

Matejkovi, Kristinke a Laurinke vsetucko len to naj 🙂 cmuk cmuk cmuk

lucia32
19. nov 2009

No ale sa ho musím zastať, že on sa triezva nefajčí a doma sa u nás nikdy nefajčilo, maximálne na záhrade pri grilovačke...tiež bol len príležitostný a potom šiel do Tatier, nervy v kýbli a 20 na deň 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre