• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ahoj Zuzka
4. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bambulky Fifo cely den frci na mojom mlieku len vecer dostava Nutrilon
4. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem ci fakt zmenit mlieko hmmmm
4. dec 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry deeeeeeen,
oslavencekom cmuk :slight_smile:

zabi este ma napadlo, ze ak je to z toho mlieka, mozes si to overit, ze aj mas este odsate aj na vecer, ze jeden vecer mu daj tvoje a nie umele a ak to bude ok, tak zmenit znacku, ak slivkova stavicka nezabrala.

ja sa naobedujem, matko zobudi a nacucne a pojdeme do prace.
4. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , oslavencom vsetko naj naj naj :dizzy_face: a este k in , bola som teraz u dokyny a pytala sa na tu larinkitidu, tak JE to infekcna choroba a moze to DOSTAT aj erik takze sedkaj pekne doma a nech mm ide sam :wink: ale ma riadne nasrala ta dokyna lebo ked to mal patko a som sa na to pytala tak len povedala ze v POHODE :angry: ....
4. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyťahujem z dejín zabudnutia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najsamlepsie...

boli sme vonku, dostali sme cukrik od Mikulasa, co sa poneviera po ulici...a kupili trdelnik k obedu..Poobede pojdeme mozno na chvilu pozriet stromcek...ako ho rozsvietia a Mikulasske predstavenie...
4. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuj zeny este stale su tu majstri ale uz to vyzera celkom supiiiiiiiiiiiis len to ze s malym som este dnes nebola von ale ked skoncia urco vybehnem, pojdem zhanat tu slivkovu stavicku od hipp :slight_smile:

sranda je to ze dnes sa tu cely den vrta pili hobluje proste bucha a malemu nic nevadi spi v kociku v obyvke ... asi je zvyknuty este z cias ked bol v brusine lebo vtedy sme prerabali cely byt a to bolo ramusu kazdy den :sweat_smile:
4. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame mikulaška v nedelu na namesti....satešim jak male ditko....
zbožnujem taketo vianočne veci.... :dizzy_face:
4. dec 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka ahoj...tak už vieš ako na ňho, kladivo do ruky a idééééš, Filipko bude spať celý deň :grinning:

brinzulka...ahoj...aj u nás bol Miki na ulici...dostali sme s mm cukrík :slight_smile: bol pred reštikou, šli sme na obed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak luci moja ked si nebudem vediet dat rady vezmem kladivo do ruky :grinning:
4. dec 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, nepouzivate niektora nahodou prsne tampony NUBY? nemate nejake odporucania?
4. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tak my sme dnes boli ráno u tej doktorky s tými soplíkmi. Dala mu také nosné kvapky, čo nám v lekárni zarobili a nejaké tabletky /homeopatikum/ rozpustné vo vode a výter urobili. Tak uvidíme, že ako zaberie.

žabka: my tiež teraz dvere riešime. troje už máme a ešte troje budú na budúci týždeň

marara: s takými tampónmi nemám skúsenosti. používam len Chicco. raz som si kúpila v DM tie BabyLove, či aká je to značka a otras. Pretekali. Odvtedy som iné ako Chicco ani neskúšala
4. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajona dik, a nezdaju sa ti tie chicco hrube?
ake homeopatikum ste dostali?
4. dec 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marara: vôbec nie
a to homeopatikum sa volá CORYZALIA
4. dec 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame Euphorbium com... ale po vyskusani 5 roznych kvapiek nam sopliky odisli sami od seba.
4. dec 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marara: no nám sa to ťahá už vyše dvoch týždňov, tak preto som šla. ja som dávala Libenar, ale nejako to nezabralo
4. dec 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

sme boli na nákup plienok, obrúskov...a v kaufiku...a vystrojili sme tatinka k babke :slight_smile:

traky...mm čítal, že je to vírusové, tak preto sme sa ešte včera zhodli, že ostaneme doma :slight_smile: a to ti povedala tá istá dokina?? predtým, že nedostane a potom že dostane?? :confused:

marara...ahojky :slight_smile: ako sa vám s tomáškom darí? tiež s nuby skúsenosť nemám...na doma používam tie z DMky(babylove) a ked ideme von, preč tak tiež od chicca :slight_smile:

jajo..libenar je len roztok, to nie sú kvapky na liečenie(teda to si myslím), bo je na nich napísané fyziologický roztok..ja ho používam predtým ako ideme odsávať soplíky, trochu ich pouvolňuje a lašie idú von :slight_smile: a potom nakvapkám nasivin :slight_smile:
4. dec 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a gratulkujeme obom dievčatkám k 4. a 5. mesiačiku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn: aha, tak to som nejako nevedela :sweat_smile: . ale neva... už je to v správnych kolajách
4. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo...to neva, ja tiež neviem všetko :slight_smile: na to sme tu, aby sme si radili a pomáhali :wink: nech matúškovi rýchle tie soplíky zmiznú :wink:
4. dec 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Oslavencom všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prislo mi mailom, kopirujem:

Ahojte!
Tento rok si skupina nadsencov a priatelov divadla pripravila pre Vas
Mikulasske predstavenie no a tentokrat si to rozbalime rovno na namesti!!
*5. 12. 2009 o 18:00 hod. na Trojicnom namesti v Trnave*
Bude to ako vzdy netradicne, oplati sa urcite prist a HLAVNE VASIM DETOM,
preto ich doma nezabudnite
4. dec 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in ta ista dokyna.... :angry: , preto som ti totu pisala no a dnes mi to nedalo, tak som sa opytala este raz a povedala, netreba chodit, je to virusove ochorenie, treba babo chranit....kebyze sme castejsie chory tak ju hned vymenim... :angry: ....no a matko ma teplotu 38,5 a spi cely den , len sa zobudi na jedlo a spi dalej chudiatko, vraj to bude od zubkov ...tak sa snazim tomu verit :sweat_smile: pretoze ani nekasle ani nesopli...
4. dec 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeee
4. dec 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, nech mu to rýchlo prejde
4. dec 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hudatenko, nema chripku? zubky-moc vysoka teplota :confounded: ...
nech to prespi babenec...
4. dec 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky, ze chripka nem , hrdielko ciste, dychanie ciste, moč ok, vsetko v poriadku../ teda az na tu teplotu/..tak uvidime....
4. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riťka je lepšie, som rada. asi bola chyba tam, že vlhká utierka a potom krém. asi nejako zaparilo. tak budem začas používať ten púdrik
teraz holou riťulou kopinká a pomaličky sa chystáme na kúpanie. taký je zlatý krúti pravou nožičkou a ľavá je v kľude

a asi nám ide zúbok :wink: a všimla som si, že Matúško slintá až má také bublinky
4. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok