• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
No musím povedař ešte k tým príkrmom,že Maxovi vobec nechutil zemiak,ńo a Alex ho dneska s mojim mliečkom aj napriak teplotám prášil odušu.
4. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim toto mi nerob nabuduce poprosim upozornenie, aby som si zobrala aspon vreckovku,,,,,mam celu klavesnicu oslintanu :grinning: :grinning: :grinning: tie rozky same kricia zjedz ma, zjedz ma...... :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pozdrav muza :grinning: :grinning: ....srandista :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi tak nech mu chuti a foto si pozrieme neskor. :slight_smile:
trakyyyyy, to boli na efekt, na druhy den neboli take makke, klasika - ogumovateli, vyskusam iny recept. ale zajtra bude knedla - k segedinu, ak najdem kapustu a chlebik.
traky, drahy sa snad zacervenal a vravi, ze uz vie, ze doma ma drzat hubu, lebo to potom vie cely svet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je ostro sledovany :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak stale nebuvame :grinning: ved co ine sa dalo cakat hihi ... ale davam mu tu slivkovu stavicku hippku na vase odporucanie :slight_smile: som sa tolko nasmiala ze konec .... uplny ... z flase to skusil a tvaril sa straaaaaaaasne az sa drhnut zacal co zostal prekvapeny ... uz potom flasu nechcel tak to po kuskoch davam lyzickou ... ale vzdy tak dve lyzicky a pauza lebo potom to uz uplne vypluva ... je sranda ako s takou dobrotkou Fifo bojuje :slight_smile: je taky kraaaaaaasny zozerem ho asi jaaaaaaaj
4. dec 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi to musi byt zlateeeee :grinning:
4. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No myslím, že papkáč asi bude dobrý.
Prajem vám krásny večer, idem zalahnut nakolko som toho v noci vela nenaspala, koli tým drocovým teplotám.
Tak dobrú a nech drobci pekne spinkajú.
4. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: po prodání kurníku jsi měla sbírat vajíčka na zdi a v nich budeš dostávat kurniky zadarmo...ale ve vajíčku bude jen, když ho nemáš posazenej na farmě :sweat_smile: Tak ty jsi utratila další prachy za kurnik? Se z tebe picnu :sweat_smile:

maxi, chudinka alex, doufejme, že brzy teploty poleví...

a myslím, že je to stará pravda, že teplotu způsobuje vlastně to, že se tělo brání a bojuje s vakcínou (nemocí) a tím se vlastně budujou protilátky, tím, že se podá paralen (nurofen), tak tělo přestane "bojovat" a protilátky nevytváří...nebo to tak není lucim?
4. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven ty to este za ten cas nevies, ze mne treba vsetko po p i s m e k a c h v y s v e t l i t :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven pekne polopatisticky ludovo si to vysvetlila, a spravne. :slight_smile:

maxi dobruuuu
4. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuj zienky a teraz sa z toho Fifo zgrcal ale nenormalne vela :sweat_smile: tak neviem co robit :unamused:
4. dec 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale skeri sa a vykrikuje z postielky dalej :grinning:
4. dec 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi davaj mu to po menej. :wink:
4. dec 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na dnes som urco skoncila :slight_smile:
4. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda moje chcela som aby sa posral a on sa namiesto toho zgrrrcal co som to ja za matku
4. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, pol zelania ti splnil, von to slo, len otvor nebol spravny. :grinning:
4. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to chuda moje male juuuuj tak ho lubim mojho krasavca
4. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, fífula nekadí? Mně emča nakdila 2 dny, tak taky čekáme..

traky :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No skúsili sme to povodne len s čipkami homeo- Virbucol, ale ked to neklesalo, dalšie stupanie teploty už som nechcela riskovat a dali sme.
Tak dobruuuu
4. dec 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaba to mu musis vysvetlit ze cez iny otvor to ma ist von :grinning: :grinning: :grinning: , ven uz mi to ide :wink: , u mna je ten problem ze ja som veeeeeeelmi splasena, precitam si prvu vetu, myslim ze mi to staci, a hrrrrr do vsetkeho, a obcas to vypali akosi inak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
večír :slight_smile:

sa tu vykecávate...som sa nasmiala na lucimkinom V a na žabkinom Fifkovi :grinning: :grinning: :grinning:

my už spíme, som ešte čistila mrkvu, zajtra budem robiť presnidávku...mama mi dala za igelitku jablk, tak čo s nimi :slight_smile:
4. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, ty naša popleta :wink:
4. dec 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caviiiiiiiiiiiiik innn cmukame ta.
teda len ja, matko este spinka. :wink:
4. dec 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes som zase slameníčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som tu len pre vás :sunglasses:
4. dec 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxík, asi bych taky nechala teplotu do 38 bez prášku, ale nad bych už futrovala o život :wink:
tak brunku
4. dec 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
max dobru in vitaj :wink: , a co ku mne dodat? nic, ved uz ste si zvykli , no nie? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj inn, jak se máte?

....z lednice jsem si vzala mléčnou rýži a po cestě ukradla X chipsy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer maminky, co pouzivate na dasienka (zubky)? V lekarni je velky vyber, ale co fakt pomaha? :confounded:
4. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...tak sa pocmukáme len my, deti potom ked sa zobudia :grinning:

traky..keby si bola iná, tak to by si už ani ty nebola :grinning: :wink:

ven..máme sa fajn, už dve noci po sebe erik zaspal pred 22h...čo sa s ním deje?? :grinning: ja som sa napratala čerstvým chlebíkom s maslom a kakao(v kaufe predávajú jeden božský malý chlebík, tak som si ho dnes kúpila a polku som už zožrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a tretí zúbok neni na obzore? :slight_smile:
4. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok