Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
reilyy
25. aug 2009
monr, mat este migru, kleplo by ma
monr
25. aug 2009
rei, ty naše chúďatenko, dúfam, že Peťko ti to všetko mrnkanie a kolikovanie čoskoro vynahradí. 😉
josi, ja mám muža vyučeného kuchára, ale nevarí ani za svet, akurát kapustnicu, lebo to ja nemôžem jesť, tak zo zásady mu ju nevarím. a pri tom varí super, lenivec jeden.
reilyy
25. aug 2009
🙂 no v noci som bola nervna ale jak sa zacal rehotat tak som bola z neho namakko.....to sa ani neda hnevat na takeho mrnciaka 🙂
monr
25. aug 2009
rei, potom dúfam zreferuješ, som zvedavko na šatku tvoju. 😉
monr
25. aug 2009
no veď to, keď sa usmejú, tak by ich človek vybozkával
josifek
25. aug 2009
Reily tak at alespon máte s Petulkou krásný a pohodový dník 😉
Monr...to je teda pech můj není vyučen a vaří rád 😉
lucim
25. aug 2009
rei ocuj, tie tvoje pokusy o spanok podla knizky mi pripadaju ako navod "ako zarucene neuspat dieta" - nechcete zbytocne v noci vyspavat? robte toto. 😃
riusik
25. aug 2009
rei: tak ani druha noc nist :-S ale ono sa to spravi, neboj... moja alexendra pre zmenu vcera tiez bola akasi nepokojna - ale pripisujem to tomu, ze som ju 2x zobudila - najskor doma, lebo som ju potrebovala prebalit, obliect a isli sme na klbiky, potom hned zaspala a tam bpla znova zobudena... a potom zostala nepokojna az do desiatej vecer, spala sice medzitym, ale nie tak kludne ako zvykne... ale potom spala do pol piatej, napapala sa a tahala do deviatej... dolezite je, ze klbiky su ok x-)

varim polievku, nahanam starsie dieta, aby sa konecne najedlo a prezlieklo a chcem vyrazit von...

rei: kedy ti pride ta satka? nevies?

lu: vsetko najlepsie prajem aj ja x-)

mon: ahoj a hes hes migrena....
reilyy
25. aug 2009
vcera mi poslali mail ze cakaju na platbu a hned poslu....tak tipujem zajtra dojde...?
reilyy
25. aug 2009
a nemame dobry ani den....od rana place ak nieje na rukachj...
jajona
25. aug 2009
Ahojte,
ja len na skok.
Neuveriteľné, podarilo sa nám zaspať
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...

idem robiť granatír, tak uvidím koľko stihnem. inak cestovina je už uvarená, aj cibuľka nakrájaná. už sa dovárajú zemiaky, čiže už ich len očistiť.

rei... obdivujem ťa to s tým písaním režimu. ja by som tam mala len kojenie a sme hore 😃

pekný deň všetkým 😎
josifek
25. aug 2009
Rei ...to je mi líto 😞
reilyy
25. aug 2009
jposi 😉 neva,.sak treba mi schudnut do rifli 😉
jaji 😃 nase deti nam teda davaju zabrat :-p ja dufam ze moje ranne litanie sa budu postupne skracovat :-N
reilyy
25. aug 2009
ozaj, jak dopadlo vytahovanie stentu z oblicky??
reilyy
25. aug 2009
pre deti by mali robit hegajuce postele, nie ze vibracie, ale poriadne nahadzovanie ako keby sme ich nosili v satkach,....moj iba tak zalomi uplne
ani3012
25. aug 2009
ani3012
25. aug 2009
reilyy
25. aug 2009
sevas ani 🙂 co nove u vas?
lucim
25. aug 2009
no, maly uz dudle a drieme voanku v kociku, nad hlavou mu buchaju chlapi a robia strechu altankowu a jeho to uspava.
mala by som prezliect periny a zehlit ... chce sa mi? obed bude zas grilovacka, ostali suroviny od vcera.

tie navleky na ponozky som si dobliekla este v marci z vystavy ... kde len su? 🙂
voskovka
25. aug 2009
ahojte...my sme mali blbu noc...kurna som bola rada že mal nutrilon comfort-sme nevedeli čo su vetry...a teraz ked mame to nove mlieko...katastrofa-hodinove plače a jedíne rurka pomaha...a masaže a masaže...
čo ste varili?my zeleninovu polivku a halušky...
josifek
25. aug 2009
krásný den přejeme my jdeme ven dokud není tak horko zatím pa kočky 😉
reilyy
25. aug 2009
zelenu fazulku nakyslo....ryba a zem.kasa od vcera, jabkovomrkvovy salat
voskovka
25. aug 2009
dneska som objednavala tortičku pre davidka k druhemu ročiku...
x-)
a aj ja by som mala žehliť..už to odkladaM od piatku.. :-|
reilyy
25. aug 2009
voski vitaj v klube kolikarov
lucim
25. aug 2009
vosky to je divne ... v tom digestive care su tiez upravene vsetky zlozky, este viac ako v comforte , mozno si brusko musi zvyknut. a chuti mu? je trosku horkejsie ako HA.

cau ani 🙂
reilyy
25. aug 2009
lucim ty ich mas vsetky okostovane? 🙂
lucim
25. aug 2009
inak, my sme mali tiez divnu noc, bol hore kazdu hodinu a tristvrte az dve. ale len 2x z toho zobudil Vaska.
take kratke intervali sme este nikdy v noci nemali :-|
sak predlzovat sa maju, ne skracovat, neeeee???? ]-(
reilyy
25. aug 2009
😃 😃 😃 je to cele nafiguuuuuuuuuuuuuuuuuu
inneska
25. aug 2009
ahojte všetky čo ste prišli 🙂 aj odišli 🙂

ja budem mať smaženú cukinu a zemiaky s uhorkovým šalátom a ešte aj robím cukinové placky..minule mm ich všetky spráskal 😃 a zajtra ešte rajčinovú polievočku :-p

a v najbližšej dobe by som chcela variť aj jablkové palacinky, žemlovku🙂
lucim
25. aug 2009
rei vsetky nie :-p sak ale ked som s tym robila, a nieco nove u nas slo na trh, mali sme kostovku. niekto mava ochutnavku vin, iny mlieka 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli