• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Traky jasně pro poklady vše nasvětě :grinning: :grinning: :grinning: a jak tak koukám možná tady budeme mít mnohorčarta, protože to body má asi víc červencových mazlíků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a aj vase papucky su k tomu body take velke?....mam pocit, ze mu budu dobre na druhe vianoce.....velkost akosi neodhadli.....
21. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky navíc ho máme jěště hodně velké a to máme velikost na 3-6 měsícůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a budeme mít za chvíly 5 měsíců :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže pak ustřihneme zapošijeme a bude tričko :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o papučkách ani nemluv mohla by tam dát obě nožky a jěště by tam vlezly i nožky panenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do jedné bačkůrky :wink:
21. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi.. :grinning: :grinning: ....nam je nase dobre, len papucky su obrie...ale neva, a body v poho vynosime, je to fajn material, tak budeme mat vianocnu atmosferu aj pocas roka :grinning: tak
21. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme papať...
21. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi tak to asi v kazdom balicku tak bude....papucky nositelne niekolko rokov :grinning: :grinning: :grinning: , no co , buduci rok mame o jednu starost menej.... :grinning:
Inesko dobrou chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobru chut....a erik by si zasluzil daku cenu, ...ked je taky verny konik.... :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nišT miláškové jdu hají ráno mám fofry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sladké snílky všem skřítkům a malím víláma Velkým ochránkyním svého pokladu klidnou nocku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme prave dopapali a znova zaspali . drahy matka odniesol do postielky.
mia bruuuuuuuu :dizzy_face:
21. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi dobru....pisem to uz druhy krat, neviem preco mi to tu nedalo.... :confused:
21. dec 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim kojila si? kolko krat mu uz davas aj nieco ine ako mliecko?.....nas matko este nic nechce....teda chce len mliecko, on je taky cicikovy :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete co? zajtra budem celyyyyyyyyyyyyyy den doma .
na posledne plavco nejdeme, to by ma matko musel moc presvedcit hned po ranu, ze je uplne fit, a ani do prace nejdeme. budeme tuuuuuuuuuuuuuuu.
a budeme robit vela vela orechovych rohlickov vraj ze bratislavskych. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeej lucim , to tu bude ako za starych dobrych cias :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, kde berie erik tú energiu...stále nechce spať :sweat_smile:

josi..dobrú nocinku :wink:

lu..tak to je super, si to užijete s maťkom :wink: domácu pohodu...
21. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme kecat a slintat? :grinning:
21. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste zlate :dizzy_face: ... len dufam, ze to bolo len take plasenie, ze na mna aj synacika nieco lezie (aj na babku a draheho) ... hes hes bacily.
21. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taká otázka....kedy treba začať dávať drobcom čajík?? ked sa bude prikrmovať, tak potom? či kedy? :confused: :confused:
21. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim :grinning: , no takze zajtra zakaz pracovat, zajtra sa konikuje , .....som zvedava ci padne rekord v pisani..... :grinning:
21. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in ja som davalahned ako som zacala prikrmovat.....vlastne sa im to aj ziadalo, po kazdom prikrmeaspon trosku cajiku alebo vodicky..... :wink:
21. dec 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn mne logicky vyplyva, ze az ked prikrm bude vlastne nahradzat cele jedno kojenie, tak doplnit tekutiny.
my sme zatial vo vaze ochutnavania zeleniny , zatial mini mnozstva, bez nadsenia. potom docuc. dnes sme nepapali prikrm. matko to na obed prespal a vecer uz sa mi nechcelo.
21. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim tak hes hes bacily nech idu na dovolenku inde.....u vasich nepotrebujete :wink:
21. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe aky preklep sa mi zadaril .... sme vo FAZE, nie vo vaze :grinning: :grinning:

traky ja mam lamat rekordy v pisani? :slight_smile: :astonished:
21. dec 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ked dávam raz za deň tú kašu(potom sa skoro vždy ešte docucáva mm) ešte nemusím dávať, či? :sweat_smile:

ja idem zajtra na obed preč(idem paťkovi zvianočniť hrobček, do DMky a k mame, mám u nej oblátky :stuck_out_tongue_closed_eyes:)tak len doobeda k dispozícií budem :slight_smile:
21. dec 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..dúfam, že nič nelapnete...aj ven písala, že X jej blinká :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby sme na vianoce boli všetcia zdraví...no možno aj vo váze ochutnáva maťko :grinning:
21. dec 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn myslim, ze nemusis. ... niekde v tych clankoch to bolo s tym pitim. len sa mi tu veticku nechce teraz hladat.

my mame cerstve oplatky u susedy, mozno sa este neurobili tie nase .... denne pecie. :slight_smile:
21. dec 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nadelit celej dospelej rodine vitaminovu bombu teda ... uuuhaaaa, zase len sebe, zas som hore len ja. :grinning:
21. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sme hore ešte všetcia :grinning:

skúsim to ešte niekde pohladať ohladom toho pitia :slight_smile: aj ja budem mať domáce oplátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj trubičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
somsa zdrzala niekde inde......uffff, normalne stres, ale ked to vyjde, budem stastna a vy pochopite, aka som strelena..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok