• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
u nas je uz tichuuuuuuuuuuucko, teda nie je , klamem, s kazdej izby sa ozyva chrapanie :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in neries to , tu su clanky zbytocne si myslim....proste mu po napapani ponukni trosicku vodicky alebo cajiku a uvidis, ci je potrebne mu to davat alebo nie.... :wink:
21. dec 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj to sme ale farmaceuticka domacnost ... preventany mam exnute a rozsypali sa, ani kusok vitaminu c, iba sumivy multak, tak vyziersm mandarinky.
traky som zvedava. :wink:
21. dec 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim aj ja :grinning: , mandarinky su fajn, a nalej si fajnucky teply cajicek.....a vies ako znie to prislovie?...... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako?
21. dec 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze aj obuvnik chodi ......obuty :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koooonečneee spiiimee :grinning: ale uťahaná som ako pes :rolling_eyes:

traky...máš pravdu..skúsim spraviť a uvidíme :wink:

lu..nie nadarmo sa vraví, krajčir chodí v dotrhaných gaťoch(alebo čosi také podobné) :sweat_smile:
21. dec 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in zacne lizt ,tak bude viacej aj unavenejsi, tak pojde aj skor spat......teda mozno.....bo tvoj erik, je ako duracelka.....ale nadej stale mas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liezt :grinning:
21. dec 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, obuvnik bosy, krajcir holy, hostinsky ma prazdnu spajzu, .... ale mam vselijake ine blbosti v lekarnicke - koenzymy, ginkga, kremy ... a cajik mi vychladol. :slight_smile:
21. dec 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, tak dík za útechu :grinning: ja viem, že sa to časom zmení, len treba vydržať...šak ono je to v pohodke, neplače, len je sem tam mrzutko...položím ho na zem a tam sa hrá(má rozložený penový koberec, na tom deku)dnes tam ležal asi hodinku, čo som ani raz nemusela k nemu...skôr má teraz problém sa uložiť, je unavený, ale stále sa bude hmýriť a mrnkať...
21. dec 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si idem dať jeden jogurt na lepšie trávenie a pôjdem zalahnúť...
21. dec 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. dec 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco mate vsetci pristavacie miesto pre navstevnikov na farme ?
21. dec 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn pekny pulovrik :slight_smile:
inak, nas matko dnes zalahol vynimocne skorej, aj rano dlhsie dospaval, aj cez obed spal vyse 2 hodin, tiez taha bezne duracellkovo ako ericko , vsak? :wink:
21. dec 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte k tej stoličke...je lepší drevený pultík, alebo plastový??

traky..ty máš takýto ten pultík na tvojej(teda maťkovej) stoličke?? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6305002
21. dec 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam drevenu stolicku, dreveny pultik-----a da sa odsrubovat, a ze dieta potom moze na stolicke sediet aj ked je starsie....ale to asi nebudeme vyuzivat, ....bo ta stolicka vyzera bez pultika ako ......koza :grinning:
22. dec 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké pristávacie miesto?? :confused:

no sú to naši duracelkovia, čo už s nimi, musíme stíhať ich tempu :slight_smile:

traky...bo som objavila tú stoličku so širokým pultom a za lepšiu cenu ako tú s tým úzkym pultom...sa mi páči, ale zase tá so stolíkom je viac využitelnejšia :slight_smile:
22. dec 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a svetrik pekny....ja budem chodit asi hola pomaly.....furt mam len 2 svetre a 2 x rifle.....ostatok zapada prachom :grinning: ....esteze je zima a mam super kabat, co vsetko schova...... :grinning: :wink:
22. dec 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in aj ja si myslim ze tu zo vcera vyuzijes viac....teda podla mna ano.....a co hladas ine, ved sme to vcera uzavreli.....nic sa menit nebude , jasne? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
22. dec 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo som objavila aukciu na tú stoličku, ale s plastovým pultom...tak som pozerala, či takú nájdem aj na mmb, ale tam sú len s dreveným pultom...a objavila som toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten pult asi drevo, že? :sweat_smile:
22. dec 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in nasla si drevenu stolicku zplastovym pultom? taku som este nevidela.....ja mam celu drevenu......ale keby som si mohla vybrat , tak asi to co ty vcera, lebo stolik vyuzije nakreslenie...proste ma to viacej miesta, viacej moznosti......
22. dec 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn nooo v strede farmy mate miesto oblozene balikmi ... a ked ta idem kuk, tak som tam ... preco to mas?

ja som si dokupila 2 rifle, bo posledne sa mi rozpadli. svetre zatial stare, alebo vyhadzujem, ze sa to rozpadava, tiez budem musiet niekde kuknut , vsak budu vypredaje po novom roku, :wink:
22. dec 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...tutok kukaj :slight_smile: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1650040

luci...no ked ho tam máš zabarikádovaného, tak ti rýchlejšie sadí, orie, zberá úrodu...a ked takému susedovi hnojíš, tak aj to ide rýchlejšie :wink:
22. dec 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si objavila menžestráky, tak tie nosím, v rifloch sa necítim akosi dobre....a naj len v teplákoch(som si z tehu na ne zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
22. dec 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn jaaaaaaj, ja mam pomaly net, som nevedela. mam aj ja urobit take?
22. dec 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak taku som este nevidela in.....a lucim zapnes farmu a na tom mieste kde ti zostal stat panacik tak ho zabarikaduj, a budes vsetko lepsie stihat :wink:
22. dec 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..hej, sprav si to a pôjde to rýchlejšie :wink:

traky..šak to, že aj ja som ju objavila len v tejto aukcií...ale drevo je asi lepšie, či nie? sa teraz neviem rozhodnúť...mám čas do piatku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nic nekupujuem....si verim, nie?teraz mam ten kabat co nic nevidno :grinning: a v lete uz budem modelka.....teda.......taka vypasena..... ale teraz leti uz vsetko.... :grinning:
22. dec 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi by som tu drevenu.....plastova ti moze prasknut....drevenu ked odrie....tak zafarbis....
22. dec 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok