Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
28. mar 2010

😀 😀 a pokračujeme 😀

brusinka.pusinka
28. mar 2010

a tady jsou ze včerejška 8 měsíčnííííí 😀

lucim
28. mar 2010

ahojteeee, dnes ale mame oslavencekov, vsetkym cmuk a evicke, tamarke a adkovi aspon tri. 🙂
dupka , dom rada, ze sa ti u nas paci. ozaj, preco si zavitala do juloviek - cervencoviek a nie do juna - cervna? tiez sa ti mal matysek narodit v juli? 🙂
brusiiiiiiiiiiiii, karamelka je sladucky cukricek, krasna babika, aj maminka. 🙂
my dnes pokracujeme v jarnom upratovani a doobeda sme boli na futbale, uz ss tu rozbehla sezona, nasi vyhrali nad susednou dedinou. matko povzbudzoval na cele hrdlo. 😀
mame spred chvilky smiacie video, dam ho sem, ked najdem kabel a cas. 🙂

brusinka.pusinka
28. mar 2010

Lu děkujeme a my jsme dělali pořádek na chaloupce , přijely rodiče od Manžy s bráchou tak řezali stromy a pak se pekly buřtíky 😝 😝 😝 . A už se těším na video 😀

ani3012
28. mar 2010

brusi aká krásna foto v pase 🙂

brusinka.pusinka
28. mar 2010

Ani děkujeme mockrát se stydímmmmmm 😉 😔 😵

ani3012
28. mar 2010

a za co prosím ťa?

brusinka.pusinka
28. mar 2010

no je to focené narychlo sme si hrály a tatino hodil foto a hotovo, žádné upravovánííííí, tak jsem tam jak jsem dojela z chalupy 😀 😀 😀 😀

ani3012
28. mar 2010

ale veď si krásna ! 🙂
ale už idem naozaj jesť 😀

brusinka.pusinka
28. mar 2010

dobrou chuťtttttt 😵

lucim
28. mar 2010

brusi, si kočka si kočka si kočka 🙂
ani dobru chut,
a tu je to slubene video hap-čiiiiiiiiiiiii 😉

https://www.youtube.com/watch?v=27FNpt3Bcp4
brusinka.pusinka
28. mar 2010

Lu je sadký Maťko jak se řehnííííííí a díííkkk 😵

lucim
28. mar 2010

brusi, 😉 hlavne sa nam konecne podarilo ten jeho smiech zachytit na zaznam, doteraz vzdy, ked zbadal fotak, tak stichol. 😀

andrejkaa23
28. mar 2010

lucim nas maly naopak ten by sa len fotil aj so Sofinkou 🙂

andrejkaa23
28. mar 2010

lucim krasne videa mas na youtube

lucim
28. mar 2010

andrejka ahooooj, ako sa dari?
dakujeme.
a idem ti kuknut fotecky 🙂
a vy cakate dalsie? gratulujem 🙂

ani3012
28. mar 2010

lucim- a ty čo také ťažké otázky na večer nam dávaš ? 😅

ani3012
28. mar 2010

andrejkaa23
ja hlasujem za diev. meno Sara Zoe 🙂
a čo ak to bude chlapček ? 😕 V 12. týždni ešte není nič moc vidieť ani na 3D

samayka
28. mar 2010

ahooooj - te 🙂

luciiim - maťulko je náádhrný smejo. my tomu hovoríme hrkálkový smiech, alebo kockatý smiech...

traky - ja som na tie kocky pozerala už dávno. mala ich v aukcii za 14, potom za 13,9 potom za 12,9 a teraz 11,7.a nikto ich nechcel. tak som jej spravila radosť a ukončila jej trápenie 🙂 a pred tým som vydražila od nej bundičku, tak budem mať poštovné v jednom 🙂

my sme dnes urobili radosť trom luďom... táááký dobrý pocit 🙂 najprv mojej maminke lebo sme prišli k nej. potom sme išli domov a po ceste sa eluš vyškierala na všetky smery. oproti išla jedna taká nadurdená pani a keĎ videla elinku, táááák sa začala usmievať.. a potom sme sa ešte zastavili u kamošky, čo práve dokončuje diplomovku a vytiahli sme ju von... tiež jej vyčarovala úsmev na tváry. bodaj by nie... rozhadzovala ručkami, tlieskala a vetrala zúbky na lufte 🙂 smejo náš malý

andrejkaa23
28. mar 2010

lucim dakujeme klop-klop dobre sa dari 🙂
no mala v brusku tiez by sa mala podla ultrazvuku mat dobre 🙂a dakujem sice to bola necakana rana ale samozrejme tak najkrasia na svete 🙂tak skoro som neplanovala uz 3 dietatko ale nechavali sme tomu volny priebeh 🙂
ani3012 na ja som bola na genetone a pravdepodobnost chlapca je mozno 1% zo 100% 🙂 aspon tak mi to povedali sak ja budem ja Heringhova ta keby o mne vedela tak ma dorazi. 😀 Sak jej meno mama malej chcem dat meno Sara Zoe mame stokke xplory taktiez v ciernej ako ma ona 😀 😀 😀 len keby sme maly tolko penazi ako ona 😀 😀 😀 ale peniaze nie su vsetko 🙂

juj ale som sa rozpisala 🙂

andrejkaa23
28. mar 2010

a keby sa pritrafil chlapec tak mama veci po Philipkovi a kocik je cierny a concord bezovy(neutralne farby)
takze by sa to dalo zvladnut a poto meno sa mi paci Tobias 🙂

zaba2707
28. mar 2010

ahojte bambulky, po nejakej odmlke sa k vam zasa hlasim, strasne mi chybate ale fakt mam toho nenormalne vela momentalne 🙂

dnes sme sa stavili v Hypernove chcem len zavizovat akciu na sleep and play -ky pri kupe 3 baleni to vychadza tak, ze zaplatite iba 2 balenia, velkost 4 je v baleni 50 ks plienok cize jedna plienka po rozpocitani vychadza na rovne 4SK co je podla mna suprovska cena. Tak sme rovno 3 balenia vzali 🙂

nestiham vas docitavat a az ma to rozculuje ... urcite o vela prichadzam. Fifco ma dva zubky ako som avizovala a stale v celku statne naklada do plienok ... papanie sa pohorsilo, zje hadam len polovicu z toho co sme boli zvyknuti, ale pripisujem to tym zubkom, a ked nechce tak to nesilim. Dostane vzdy ked chce a kolko chce.

ako sa mate vy... dufam, ze ste vsetci v poriadku a zdravucki 🙂 oziiiiiiiik od 10.4. ideme plaaaaavat tak sa mooooc teskame

andrejkaa23
28. mar 2010

aj my chodime plavat 😀 ja mam strasne rada vodu mozno je to tym ze som rak 😀

andrejkaa23
28. mar 2010

aj tento rok chceme ist k moru ale uvidim ako na tom budem lebo uz budem mat vacsie brusko a radsej to prekonzultujem z gynekologom 😉 minuly rok sa nam narodil Philipko ale sli sme koncom augusta ale konzultovala som to s nasou pediatrickou 🙂 tento rok chceme ist do egypta 😎

samayka
28. mar 2010

andrejka, prešpízovala som ti albumy, sofinka aj philipko majú krááásne modré očká 🙂 sú zlatučkí.

a nejaké nové videjká sme aj my vložili...tak kuki kto chcete

https://www.youtube.com/watch?v=_t9PaWWIslkhttps://www.youtube.com/watch?v=unELt5_v1Dshttps://www.youtube.com/watch?v=bV2zcNC2epY
vinka
28. mar 2010

Ahojte Lucim som kuklôa video.Joj ale som sa nasmiala. 😀 😀 😀 Baby dnes sme boli na záhrade pána jak špinavá Vivien išla domov.Som nemala foťák tam aby som ju sfotila.Doma som ju odfotila ale neviem či je to vidieť. 😀 😀 Ale jak černoško bola.To som oboch na chodbe len vyzliekla a rovno do sprchy. 😀 😀

brusinka.pusinka
28. mar 2010

Samy Ahojky krásné videa 😀 😀 😀

pirinka
28. mar 2010

brý věčír ve spolek 🙂

všem dnešním oslavencům posíláme pusinku a hlavně Evulce od naší nejlepší kronikářky 😀

videjka jsou super Matkjo i Eluška😀

samy; sýkorka je úžasný smíšek...se nedivím, že tu paní rozesmála 😉 . Tak Němý bobeš říkáš? Je němý, vychovaly ho srny...inu, vysoká 😀 😀 😀

ani3012
28. mar 2010

Takto mi Evička pred chvíľkou zaspala.Bolo na čase,lebo od pol ôsmej rána spala len 40 minút.

ani3012
28. mar 2010

čau piri,som pozerala aj na tvoju princezničku- demolátor 😀
aj Evulka umí tak upratovať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre