Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
28. máj 2010

traky hentu staru som kupovala ... no- asi tak pred 10 rokmi, ... vzali si ju susedia ... suseda perie dresy futbalistom, tak ako druhu, pred tyzdnom ju zapajali a zatial normalne funguje, ze lepsie ako ich pracka. 😀 si myslim, ze to curanie moze sposobovat vodny kamen, raz je, inokedy sa uvolni .. nechcelo sa mi to riesit.

ozi
28. máj 2010

@traktor , svieti veru pekne, ale nič, ani nemrazí ani nechladí... 🙄

lucim
28. máj 2010

ozi, rano skus poprosit nejaku susedu, nech ti nieco uschovaju, kd ju nebudes moc otvarat, snad este trochu chlad udrzi ...
a potom uvidis...

nykyta
28. máj 2010

@lucim nie som bola sama 😀

lucim
28. máj 2010

tak sa majte pusinky, doobeda mozno este nakuknem .. a potom v nedelu vecer. pa paaaaa. 😵 😵 😵

nykyta
28. máj 2010

no nic babulky idem spinkat 😔 dobru a pokojnu nocku vam zelam 😔 😔 😔

traktor
28. máj 2010

ozi tak to by som uz novu....dnes uz su celkom fajn ceny a ked natrafis aj darcek dostanes...mi mame k nasej aj autochladnicku 😉

traktor
28. máj 2010

lucim paaa 😵 😵 😵 😵 nyky paaa 😵 😵 😵 😵

ozi
28. máj 2010

@lucim , no dík, susedia preč 😝 , zajtra všetko zožeriem, že to budem dva roky zhadzovať 😀 😝

@traktor , tiež rozmýšľam, no len akú ☹

ozi
28. máj 2010

ahojte babule, to ja nemám na spánok ani pomyslenie 😒

ani3012
28. máj 2010

ahojte ! Tak ešte raz ďakujeme za gratulky,že ste si spomenuli (ako inak,keď som nedala šancu si nespomenúť,že ? 😀)

Ja som práve dopiekla korpus na tortičku malej,chcela som troj.poschoďovú,bo nás bude jak hadú,ale zabudla som si od sesternice požičiať formy na tortu,tak bude len dvoj. Prvý sa upiekol pekne a uvidíme,či druhý nespadne 😝
Chcela som aj plniť,ale tiež nemám miesto v chladničke,tak to necham na zajtra.

brusi-malá je krásna v tých šatičkách a na jednej fotke sa ešte podobá na Evičku,keď kde vážna,bez úsmevu.

a chladnička? Nič príjemne ,ale neviem prečo väčšinou tieto veci odchádzajú na leto alebo krátko pred Vianocami,že? Keď to človek najviac potrebuje

ozi
28. máj 2010

@ani3012 , asi tak, v lete a pred Vianocami, a hlavne, keď to nejde hneď riešiť 😖 , sa naseriem, zajtra kúpim, také mám nervyyyyyy 😠 , muž nie je doma, on si to ani nevie predstaviť, čo to je všetko vyhodiť 🙄

ani3012
28. máj 2010

kamarátka minulý týždeň riešila toto isté,tiež muž nebol doma.A deň predtým vytopili susedov,lebo im niekde praskla voda v jadre.A malému že idu zuby a tak nebola ani vyspatá. Chúďatka moje...

ozi
28. máj 2010

ani, väčšinou muži nie sú doma, keď treba 😠

ozi
28. máj 2010

ber ma s rezervou, taká som vytočenááááá 😠 😠 😠 , fakt neviem, či zajtra nekúpim, muž ide na zápas, a mám pocit, že to je preňho dôležitejšieeee 😖 ☹

ozi
28. máj 2010

ho naserie, keď to vybavím bez neho 😀 😝

ani3012
28. máj 2010

ale to je normálne! Zákon schválnosti nepoznáš?

ani3012
28. máj 2010

tak ja by som vybavila,ja som ten typ.že aj na dovolenku by som išla bez neho

ozi
28. máj 2010

lenže potrebujem hneď, je možne, že niekde dovezú aj v sobotu alebo nedeľu???

ani3012
28. máj 2010

sobota určite,ak budú mať na sklade.Aspoň NAY-ka to tak má

ozi
28. máj 2010

ani, ja sa tiež nese..m, v domácnosti všetko musím zabezpečovať sama, on financie, to je fakt, ale ostatné ja, ale to tiež nie je málo, nie???( Síce som mala prvú výplatu 😕 , 100 € 😀 , poteší nie? Lebo chodím 2x do týždňa na dve hodinky robiť)

ozi
28. máj 2010

@ani3012 , dík, a sorry, že Ťa tým zaťažujem, ale som fakt hrozne vytočenáááá 😒

ani3012
28. máj 2010

ale kľudne hovor ! 🙂 ja behám aj na iné stránky,tak preto neodpovedám hneď

ozi
28. máj 2010

@ani3012 , ja tiež kukám aj inde, pozerám chladničky 😝

ozi
28. máj 2010

no ale aby som odbočila, malá je úžasná , ruky hore a chodí po byte a tááák sa tešííí, a my tiež, Samko mi vždy zreferuje, koľko prešla 😉

ani3012
28. máj 2010

sa máš ! Budete mať novú 🙂

dnes Evička inak dostala k narodeninám odomňa po zadku. Strašne sa jedovala pri obliekaní,tak som jej capla po plenečke-len tak symbolicky. Začala plakať a Paťko dobehol a išiel k nej bližšie a ona sa normálne po ňom načiahla a drapla ho pod oko ,akoby chcela poštípať.Takú dostala po ručičke! Mala ju aj trochu červenú,revu bolo viac ale nepritúlila som si ju,len som hovorila nono! Na to si ju Paťko zobral k sebe,tíšil ju a mne povedal: "nemôžeš ju biť,lebo potom budeme obaja plakať"
asi mu to prišlo ľúto.

ani3012
28. máj 2010

@ozi a vy už bežkáte ? Aj u nás sa to chystá a som strašne zvedavá čo bude skôr- ZUB verzus KROKY 😀
Už teda spravila dva kroky ale to hneď padala

ozi
28. máj 2010

no to je krásne 😵

a ja sprostááá, riešim hlúpu chladničku, no, veď to sa vyrieši a peniaze boli aj budúú(snáď)

som Vám ani nezablahoželala, to ma strašne mrzííííííí, ale ešte dnes stíham, prajem Evičke všetko nááááááj, aby mala krásny a dlhý život, aby bola šťastnááá po celý životako je určite teraz s vami... 😉 😉 😉

ani3012
28. máj 2010

ďakujeme 😵 😵 😵

ani3012
28. máj 2010

ozi idem už spať, dobre nakúp aj keď bez manžela a prajem dobrú noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre