Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
21. máj 2010

baby nám teraz odišla návšteva,deti išli spať,amjú to posunuté,keby to tak mali aj ráno aspoň do 9. hod.Idem robiť poriadok,tak páááá.Zajtra dočítam+ tabuľka 🙂

a zdravím Lucim a Zmurkaz ako posledné doteraz prispievajúce 😀

zmurkaz
21. máj 2010

nooo - bo chúďa sa dnes tááák tešila von ... som nemala srdco ju nechať sa pozerať ako sa Juráš vonku hrá ... a nemá to voľáko horšie..... tak keď bude aj zajtra pekne - pôjdeme - keď len na chvíľu 😉

zmurkaz
21. máj 2010

no aj my by sme mali poriešiť vonok .... 😝
Ani - 🙂

lucim
21. máj 2010

ani oddychuj spinkaj, zajtra sa na teba tesime. 😵

zmurkaz
21. máj 2010

ma to nebaví tu čakať na tie holky 😠 😠 😠 ...deti u našich na ich manž. posteliach ... 😀 😀 😀 a ja u nich na PC 😅

zmurkaz
21. máj 2010

čo je zajtra? či net? 😀 😀

lucim
21. máj 2010

zmur no vidis, a co jej vlastne na tie ocka davas? 🙂

ani3012
21. máj 2010

ja som spala za posledných 48hodín len 4 hodiny ,bo som bola maminku vyprevadiť na letisko do Turecka.Išla prvý krát k moru,tak som mala obavy,ale vraj je to všetko fajn (nemá s čím porovnať 😀 ) Ale jak mi je super ?! Dala som si hrušku 😀

lucim
21. máj 2010

zmur vsak ti nechaju odkaz, nie? ci inak ste sa dohodli? deti spinkaju u dedkovcov? a kde budu sapt oni? 😀

zmurkaz
21. máj 2010

ani 😀 😀 😀 😀 😀 😀
lucka - napíšu .... len som chcela že hneď odpíšem a mám ... 😝 a to budeme potom musieť poprenášať detúchy k nám... Zuzanka je OK ale keď muž nesie Jurka - tak to už je iný fukot 😀 😀 😀 (šak vzše 30kíl 😀 😀 )

zmurkaz
21. máj 2010

No a malej dávam taký krémik ok Spirig .... niečo na F ....

lucim
21. máj 2010

ani, na zdravie, ci dobru chut? 🙂

lucim
21. máj 2010

na F ma nic nenapada 😅

zmurkaz
21. máj 2010

Lucka ... malo by to byť lokálne antibiotikum 😉 ...nejdem hore k nám ... zajtra ti napíšem čo to je ... zaberá pomalšie, ale s istotou 😉
Babulky - idem spinkať ... pa pa a krásny večer... a potom krásne sníčky 😉 😔

beruska113
21. máj 2010

Ahojte,
ja som sem prisla asi po 6.mesiacoch, ani vas necitam, nejak nestiham a co tu nevidim. My sme v tabulke oslavencov. Tak dakujeme za gratulacie. A zaroven inneske prajem vela sily a budem mysliet na jej maleho anjelika.

lucim
21. máj 2010

dobru zmur ... ja som vyspata, tak zase pockam na kojenie. a zhasnem tu. 😉

lucim
21. máj 2010

jeeej,ahoj beruska a lukasko. ako sa mate?

sevzuz
21. máj 2010

@zmurkaz
@lucim
ahojteee, nocna sova sa hlasi, zelam vam dobru noc, dnes som nejako nestihala, boli sme lukaskovi pre autosedacku, a hned sme sa isli aj povozit sedel tam jak pecatka a cumel na tatinka ako "soferuje" auto, jedinu veeeelku nevyhodu to ma ze ked nam chrobacik zaspinka v aute tak ho bud musime zobudid, alebo pockat v aute kym vstane:-/
a este veeelky problem je ho tam vobec posadit, ale to je aj do vajicka problem, on sa hned vypuci a to s nim este bojujem aby sedel a potom s tymi pasmi 😠
neviem ako ho naucim ze ma sediet 😒

sevzuz
21. máj 2010

@zmurkaz
na F nie je flugcalmid, alebo tak nejako sa to pise? lukaskovi to nezabralo, tak nech zuzke zaberie, ale nam ako som uz pisala zabrali kvapky TOBREX 😉

lucim
21. máj 2010

sev,tak to s tym zaspanim v sedacke mame dost casto, masmu drobcekovi sa v aute dobre zaspava a neraz doma strazime auto, kym sa vyspinka. 🙂 aku ste kupili sedacku? lukasko bol asi cely vykukany, ked zrazu videl okolo seba viac a inak ako z vajca, ze? 🙂
pozerAM SEDEM. 😀

beruska113
21. máj 2010

lucim,
ale dobre sa mame. len Luki nechce jedavat, ale uz som si zvykla. A vy ako? Chodi tu uz nejake mimco same?

lucim
21. máj 2010

Berus, asi tri uz chodia, ostatni to trenuju o nabytok. 🙂 a u nas s prikrmamy tiez bojujeme.
dnes na veceru uuuuuspech - asi tretina krajca chlebika s maslom a paradajka k tomu, ale nie v sedacke, sedeli sme pod linkou na zemi, jedli sme obaja, akoze mimmochodom popri stani na nozkach. 😝

raona
21. máj 2010

Dobry vecer "nocne sovy" 😉 , este nespite?
aj nam estelen odisla navsteva, tak nejdem uz docitavat, len som nakukla.. sme troska spratali, dala som sprchu a tak idem uz do hajan, bo Sara poslednu noc vstala rano o tretej a do pol piatej sme fungovali... potom sa spalo zase ale len do pol osmej.. tak som total vystavena...

lucim
21. máj 2010

co to , dalsia nocna navsteva? vitaj rao. 🙂 a s tou nocou si mozeme podat ruky, len v inych casoch ... od 3 som strasila ja, od 5 matko, som ho pravidelne presviedcala, ze je este noc, nakoniec sme vstali az o pol 9. 🙂

raona
21. máj 2010

uz ti je lepsie luci?
aale sestra tu bola so svagrom a detmi, najskor mi ich tu nechali po obede, tri deturence vekovo 10, 6, 4 no a nasa Sara. tak sme sa este napapkali a sli potom na ihrisko.. som sa citila ako pani ucitelka v skolke 😉 , no a po deti si prisli az vecer, priniesli spekaciky a tak sa v altanku opekalo... no ja som odbehovala, bo mala cca od deviatej v postielke, lenze min. tri krat, som musela za nou spat co revalaaaaa... 😉

beruska113
21. máj 2010

Lucim,
diky za zhrnutie. My sme ten nabytkovy typ. My nejeme nic. Teda zo vsetkeho 2 lyzicky, 2 hryzy a staci. No nevadi.

raona
21. máj 2010

asi ste odisli na kojo..
ja idem off.. vsak uz je dneska 😀 tak bru nocku vsetkym...

lucim
21. máj 2010

ano, dokojene, rao, vyssie som pisala, ze je to lepsie, vdaka za opytanie. uz len vypinam pc, dobru noc. 😵

ani3012
22. máj 2010

Dobre ránko 🙂

Aďka12...................22.6..........................Alexandra má dnes 11 mesiačikov- náš lezúň 😀

Dnes máme 10 mesiačikov 😵 😵 😵
zrnik1......................22.7............................Matej
labradorik................22.7...........................Jakubko
Piri............................22.7.............................Esterka

Meniny oslavuje: Júlia/Juliana , Liana, Rita
Meniny oslavuje v ČR: Emil, Emilián

Prajeme všetko najlepšie a Esterke a Saške velikánsku pusu a chlapom veľa zdravíčka hlavne Matejkovi

Kalendárium:
♦ Medzinárodný deň biologickej rozmanitosti (OSN, od 1995 sa oslavoval 29. 12., v 2000 sa rozhodlo, že sa bude oslavovať 22. 5. – v ten deň 1992 v kenskej metropole Nairobi prijali Konvenciu o biologickej rozmanitosti)

vtip:
Sedí prasiatko na borovici a medveď idúci okolo sa ho pýta:" Prasiatko, čo tam robíš?"
Prasiatko:"Jem čerešne."
Medveď:"Netrep , veď na borovici nerastú čerešne!"
Prasiatko: " Ja som si prinieslo..."

hathor1231
22. máj 2010

@ani3012 ja som citala,ze sedi na brokolici 😀 ale dobryyyy 😀 😀 😀

gratulko...

aj my mame dalsi pokrok- sadka si z lahu, robi stojky na hlave a mame 9.zubok 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre