Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kristina1984
8. dec 2010

@traktor
@traktor Dnes to bolo prvý krát.Boli sme autom v Holíči a cestou spal ale 10minutek a doma ani mrk

traktor
8. dec 2010

@kristina1984 ja som zvedava, ako to bude u nas...matko spinkava este 2 x za den...ale vsetky moje deti okolo 2 rokov prestali spinkat..teda prestala som ich ukladat, lebo ked zaspali, spali dlho a potom vecer buntosili...tak to bolo bez denneho spanku a vecer okolo 7 uz spinkali...matko je v tomto uplne iny...on sa uklada spat sam...a je mu to jedno kde...vcera sme boli u doktora a zaspal nam na lavicke 😀 ..pusa otvorena 😀

ani3012
8. dec 2010

@traktor a v škôlke ste nemali problém ?Lebo u nás musia ležať a spať....Patrika bolievalo ako predškoláka brucho,keď zistil že tam bude musieť aj spať.Raz sa mu to páčilo ale potom už nie .

traktor
8. dec 2010

@ani3012 dievcata v skolke nespavali...kedze som bola doma, na obed boli doma...

inneska
8. dec 2010

@traktor šak áno, darček najkrajší už máme, ale tak ... šak vieš 😀 my spíme len raz ...a večer o 19 už spíme..aj ked posledné dni večer pospí hodku dve a potom do noci buntoší 😅 môžno aj kôli brušku teraz...
@ani3012 bud solidárna 😀 a pod do dvojky 😀
@kristina1984 tak to ste pekne zvládli nespinkať..u nás nehrozí, ak je unavený, tak tiež zalomí hocikde 😀

traktor
8. dec 2010

@inneska sak viem 😀 😀 ...ja idem v sobotu umyt jednej babke okna, milan bude pestunka...som zvedava..ci ich najdem doma v plnom pocte..abo budeme patrat po stratenom tatovi...ze im zdrhol do pola.. 😀 😀 ..skocim umyt aj tebe?,,tie okna 😀 😀

kristina1984
8. dec 2010

mám dilemu či mám kúpiť malému golfový kočík

ani3012
8. dec 2010

@kristina1984 Patrik bol véééľmi živé dieťa ,v kočíku nebol tuším od roka ale zišiel by sa mi parkrát hlavne keď sme boli po výletoch
no to som chcela,že ja by som kúpila

traktor
8. dec 2010

@kristina1984 ja som, ked sme mali patka v tomto veku kupila..a rovno pod stromcek..pamtam jak dnes..jak somsa premavala po dome..ani spat som nemohla, tak sa mi pacil 😀 😀 ..a musim povedat, ze smeho velmi vyuzili...ci som isla do mesta sama...nebol problem kocik dvihnut a vojst do autobusu, obchodu..alebo aj ked sme isli niekdena vylet autom , tak sme ho brali zo sebou, vela miesta nezabral a vzdy prisiel vhod..u nas bol golfac velmi dobra investicia..

kristina1984
8. dec 2010

máme zatiaľ športovú časť ale neviem či sa ešte oplatí na leto keď bude mať 2 roky

traktor
8. dec 2010

@kristina1984 v golfacochsu aj starsie deti...si zober, ze ides niekam na dlhsie..alebo nejdes autom..no predstava placuce dieta, ze ho bolia nozky a + tasky v ruke..to nem dobra predstava..a ja som nazoru..ked sa môze dieta vozit , nech sa vozi.....teda, ked je unavene...

kristina1984
8. dec 2010

a ani neviem aku značku

traktor
8. dec 2010

ja som mala chico..mali vtedy super cenu..lebo zima a vypredaj..a vsak aj od ruky môzes kupit..niektore su ako nove a za smiesnu sumu.. 😉

zmurkaz
8. dec 2010

čaute baby ... som tu dllllllho nebola 😅

ani3012
8. dec 2010

@zmurkaz a ty si ktorá ? 😕 😀

zmurkaz
8. dec 2010

@ani3012 😅 😀 😀 😀 😀 😉

ani3012
8. dec 2010

@zmurkaz Zuzka,tam na FB si povolila tej aplikácii Your Sweet Dreams a asi si nem dobre urobila,lebo si povolila,aby si brala od teba údaje aj tie ktoré nie sú prístupné verejnosti .Som ti aj tam skopírovala ,že aké povolenia od teba chcú

traktor
8. dec 2010

jeeej..vitam novu maminku..a cit sa tu ako doma 😀
@zmurkaz

zmurkaz
8. dec 2010

@ani3012 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 pre pána Jána - a čo teraz mám robiť????? ...som to videla mužovi na stránke tak že aj ja (aby som nezaostala... a teraz 😖 )
@traktor 😀 😀 😀 😀 😅

ani3012
8. dec 2010

@zmurkaz ale nič sa neboj,nie je to až tak zlé ako to vyzerá...len ak bude chcieť nejaká aplikácia nejaké povolenia,tak si ich pozri 😉

zmurkaz
8. dec 2010

@ani3012 ...tak to si teda pozriem 😉

traktor
8. dec 2010

este dobre, ze na fb chodim malo..a nic neklikam..bo keby sa toto stalo mne..no amen , tma..rovno pocitac z okna 😅 😀

ani3012
9. dec 2010

ahooooj ! dnes nikoho ? 😕 😀 😀 😀 😀

ani3012
9. dec 2010

@traktor
@zmurkaz
ste sa včera ani nerozlúčili.....

lucia32
9. dec 2010

ja som tuuu...len hačkujem o dušu 😀

traktor
9. dec 2010

@ani3012 😝 😝 😝 😝 😝

traktor
9. dec 2010

@ani3012 😝 😝 😝 😝 😝

traktor
9. dec 2010

😅 stacilo aj raz...dost, ze to tu hodinu nacita...

lucia32
9. dec 2010

Nám sa posunulo ranné vstávanie zo 6 na 7 a nočné zaspavanie až na pol 10 😝

inneska
9. dec 2010

ahojte...tak ja idem zase zapadnúť pred tv..nič sa mi nechce...a budem papať ovocíčko(jab, mand, pom) a potom zalomím 😀

lucia32
10. dec 2010

Ránko...u nás sneží a sneží a sneží 🙂
Moje dvojdňové snaženie 😉

traktor
10. dec 2010

dobre ranko 🙂
@lucia32 snezi?..u nas krasne svieti slniecko 😉 ...a krasne..si sikovnaaaa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre