Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lusia_99
18. dec 2009

ahojte kočandy 😀
ericko je taky sikovny 😵
julovciatka su najsamkrajsie a najslamlepsie a najsam sikovnejsie a..... 🙂 😉 😵

inneska
18. dec 2009

každé júlovčiatko je niečím to naj 😵 😵 😵

traktor
18. dec 2009

veru a je zaujimave ako je kazde ine a kazde ma svoj styl 😀 😀 😀 😀

traktor
18. dec 2009

ahoj lusia 😉 ako misko?

riusik
18. dec 2009

dobry vecer 🙂

riusik
18. dec 2009

ano, ano, nase deticky su krasne a sikovne 😵

lusia_99
18. dec 2009

ahoj riusik 😉
traky servus ženo 😀 Miško sa ma dobre robi mi radost najnovsie ho Lucika vola Movňatko 🙂 ked som to prvykrat pocula sa mi zdalo ze hovňatko 😀 😀 😀

traktor
18. dec 2009

ahoj rius a to je super , ze sa vsetky tak krasne zhodneme 😀 😀 😀 😵

traktor
18. dec 2009

tak dobre ze si zle pocula 😀 😀 😀 😀

lusia_99
18. dec 2009

baby ja som este nic nepiekla ani neupratala ani nakupene nemam je tu este nejaka taka nešika ako ja???? určite nie ☹

ani3012
18. dec 2009

lusi
Neboj ,nie si jediná.Ani ja nič nemám okrem ozdôb v okne. 😀 No a mám napečené linecké,asi tak po 10 kusov pre člena rodiny 😀

riusik
18. dec 2009

lusia: ty nie si nesika, ty si sikulka spokojna 😉 ja upratujem priebezne, tak naco nejake velke upratovanie, vsak? okna mam umyte, medovniky napecene a dnes sme s tomaskom napiekli vanilkove rozky 😵 tie milujeeeeem...

traktor
18. dec 2009

ja upratane mam / mam na to lidi****baby sa snazia, cim to je? 😀 😀 , a napecene este nie 😅 ale zacnem....urcite, raz....kedy? do vianoc to urco stihnem 😕 😀 😀 😀

riusik
18. dec 2009

ani, vdaka za pripomenutie, aj my mame na tomaskovom okne vyzdobu, do kuchyne sa chystam uz tyzden....

lusia_99
18. dec 2009

😀 jeeej Ani okna mam uz aj ja ozdobene hlavne ze blika naco ostatne???? 😀
a linecke sa chystam aj ja upiect

lucia32
18. dec 2009

čaute... 😔 😔 😢 😢
Idem kuk inneskine videjká...
A zdá sa, že máme prvý zub, vľavo hore som nahmatala ostré niečo, ale potvora malá je dnes( teda bola, už spí) nervná a nechcela mi to ukázať 😝 😀

riusik
18. dec 2009

ja idem urcite piect karamelove veterniky, teda aspon sa pokusim, moj P ich ma velmi rad... a linecke a orechove rozky a medove rezy a uz asi nic... iba ak na vyziadanie nieco 🙂

traktor
18. dec 2009

ozdoby mame aj my,aj stromcek.....takze hlavny bod programu splneny.... 😀

riusik
18. dec 2009

nam stromcek prinesie jezisko v noci pred vianocami... zasa sa nevyspim 😝

traktor
18. dec 2009

ja som chcela piect zajtra ale idem do mesta, .......sama z matkom 😵 , patko ide z mm do prace, baby idu na sanky....tak si urobime z mrnusom jazdu..../detsku/ 😀 , v nedelu ideme k nasim...takze tiez nic s toho.....tak ale uz v pondelok musim zacat, lebo mam toho na plane velmi vela upiect a + aj pre susedu peciem, tak aby hanba nebola.... 😉

riusik
18. dec 2009

lu: blahozelame k zubku 😉 aj nam lezu a lezu, ale kedy vylezu neviem... ale ved mame cas, tomasko mal prvy tyzden pred siestimi mesiacmi a potom sa to taaaaak rozbehlo, velmi rychlo mal skoro vsetky, potom uz len stolicky a bez nejakych problemov... takze cakam, ze pri alexandre si "uzijeme"...

riusik
18. dec 2009

trak: ides nakupovat? alebo si vychutnavat predvianocnu atmosferu??

traktor
18. dec 2009

rius nam tiez jezisko priniesol stromcek, ale trosku skor....bo povedal ze ma vela prace a este musi aj ku vam prist....tak aby to stihol.... 😀 😀 😀 😀 😝

lucia32
18. dec 2009

Eričko je šikulka, normálne zíram, aké je to bábo šikovné 😀
Rius, no vyzerá to tak a ak sa to potvrdí, tak Natálka bude najšikovnejšia zúbkarka z detí 😀 ...mojich...syn v 5 a pol mesiaca, dcéra v 7 😉

lusia_99
18. dec 2009

my este zubky nemame tiez Lucke vysiel prvy na polroka tak uvidime či ju Misko v tomto predbehne 😕
a v nedelu ideme tiez k nasim na obed moj starky mal 51 rokov 😝 😀 takze ak nie zajtra v pondelok uz urcite niečo spacham pečene 😝

traktor
18. dec 2009

idem len tak , nechcem nic kupovat , len pre tu atmosferu, a ako mamicka jedinacika... 😀 😀

lucia32
18. dec 2009

Syn mi dýcha na chrbát, chce PC, tak idem off, zajtra sa ozvem, pá berušky a mrňúskovia 🙂

ani3012
18. dec 2009

rius
my sme od Patrikových troch rokov zdobili stromček spolu na večer.Malý potom musel ísť spinkať aby prišiel už Ježiško a my dva sme si vytvorili intimčo a... 😵
A aj sme sa vyspali a aj stromček stál a šťastné a veselé!
Tento rok bude trochu iný program,keďže mm neposlúchal. Ani darček som mu nechcela kúpiť,ale kvôli Paťkovi musím,lebo už tri roky do zadu sa pýtal mňa,že kde mám ja darčeky

ani3012
18. dec 2009

ahoj Luci a dobrú noc!

riusik
18. dec 2009

trak: sak mas pravdu, nemoze byt vsade naraz... ja len dufam, ze alexandra bude pekne spinkat a nebude mat nejaku nepokojnu noc...
tak si poriadne vychutnaj predvianocne mesto krasne rozsvietene 😵 😵

lu: natalka bude najsikovnejsia, sak je NASE julovciatko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre