Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
14. okt 2009

ahoj mon, tak príjemné srandovanie 😀 😀

monr
14. okt 2009

inn ďakujem, ešte som drobca nevidela, akurát rozmýšľam, či má rok aj štvrť alebo 2 aj štvrť. 😔

josifek
14. okt 2009

Krásný i když upršeno-zasněženo 😵 😀

lucim
14. okt 2009

ahojteeee, u nas neprsi, nesnezi, len je chladno 🙂

nina41
14. okt 2009

ahojte u nas riadne sneži , 🙂
neviete dokedy hnisa to očkovanie na pliecku??

nina41
14. okt 2009

v sobotu som bola u svojej obvodnej doktorky,do januara musim vydržať aby mi dali lieky na štitnu žlazu 😠

malka18
14. okt 2009

ahoj nina. aj nám to stále hnisá..a neviem dokedy bude ☹ 😒

reilyy
14. okt 2009

nina a to z jakeho dovodu? 😕

reilyy
14. okt 2009

kokso, aj u nas snezi 😅 😕 😕 😕 😕 co sa zblaznilo pocasie?????? v oktobri????? 😕

reilyy
14. okt 2009

asi tiez vytiahnem fusak 😝 ciapka vcera dorazila ale je velkaaaaaaaaaaaaaaa 😅

nina41
14. okt 2009

čo rei???

lucim
14. okt 2009

prave sa zamyslam, ze ako obliekat - jesenny overal a deka? ci uz fusak? asi zalozim fusak do kocika a budem davat oblecko podla stupnov

nina 😕

josifek
14. okt 2009

Nina co máš se štítnou žlázou?
čusík Reilly 😀
Lu my máme jeden polofusak jako kombinézka zatím využíváme a do něj dávám Karamelce bodynko punčošky a na fusak deku 😉

reilyy
14. okt 2009

nina, ze preco musis cakat do januara na tabletky 😕

helou kocky 🙂 ideme sa konecne ockovat 🙂 normalna chumelica tu jeeeeeee 😕 ja fusak urcite, sak snezi jak najate 😅

josifek
14. okt 2009

Reilly u nás je to tak napul k nám to dojde večer 😀 😀

josifek
14. okt 2009

rEILLY AŤ TO pEŤULKA ZVÁDNE BEZ PLÁČE 😉

reilyy
14. okt 2009

josi, nech si vrieska kolko chce, len nech nema nejake velke reakcie po 😅 som uz teraz nervozna z toho jak ho budem furt sledovat....

josifek
14. okt 2009

Reilly já budu příští uterý malá nmá také určenou včeličku 😀 ale jestli bude jak syn budu spokojená, on nikdy neměl žádný problém 😀

inneska
14. okt 2009

tak ja už mám mäsko spracované, už len do mrazáka, ale erik sa už moc ozýval, tak som musela k nemu 🙂

rei...peťko chvílku poplače a bode ok, aj erik to včera zvládol 😉

reilyy
14. okt 2009

🙂 no, dufam ze prvi synovia nemaju nikdy problem 😀 ja mu uz tyzden hovorim ze dostane 2 vcelicky au au 🙂

reilyy
14. okt 2009

inn 🙂 erik sikulko, mne je jedno ci bude vrieskat len nech je ok, noha neopuchne a nema vysoku teplotku

inneska
14. okt 2009

o my sme boli včera takto v kočíku...body, flís nohavky, mikinka, overal teplý, fusakodeka a na kočíku tá vec na zapínanie 🙂 ale tiež už rozmýšlam nas fusakom 🙂

inneska
14. okt 2009

rei..po očkovaníi erik spal 3 hodky, potom som mu dala nurofen a mokré vreckovky na nôžky, potom ešte raz, večer pred spaním znova nurofen a spinkal do pol 6 🙂 ani teplotu nemal 😎

josifek
14. okt 2009

No já dneska nevylezu budeme doma jen malou dám do kombinézky a nechám v ložnici u otevřeného okna prospinkat 😀

riusik
14. okt 2009

ockovanie - ziadne preventivne opatrenia a ok 😵

obliekanie - ja teda neviem, ja som vcera podobne ako inn obliekla malu, a musela som rozopinat, velmi jej bolo teplo, aj bola horuca.... zasa to zacina, vlastne to este neskoncilo ani pri tomasovi, ze neviem ako obliect dieta 😖

riusik
14. okt 2009

ja musim dnes vyliezt, minimalne pre tomasa do skolky 😎 😝

ani3012
14. okt 2009

aj my sme sa včera očkovali.Eva ma teraz 37,6 teploty ale to som jej nedala dnes ešte paralen .Keď ju budem prebaľovať,tak jej tam šupnem polku čipky.Tak povedala doktorka.Inak je v pohode.
Tiež budem musieť ísť s malou von,ale véééľmi nerada. Pre Patrika do škôlky.Tiež neviem,ako ju obliekať.Najlepšie bolo cez leto,nie? Zistila som,že musím dokúpiť fusak,lebo mám síce modrý po Patrikovi,ale to by sme boli ako kanárik.Máme zelený kočík,mala v rúžovom....

Nina,nám to prestalo hnisať pred štvrtým mesiacom.V 3 to vyzeralo,že to už nebude,ale nanovo to zahnisalo a teraz ma mala 4,5 mesiaca a je to dobré.

a sneh nech ešte počká,lebo nemáme čižmy. Budem musieť pokúpiť celej familii okrem malej.Ta bude väčšinou vo fusaku.

anavi85
14. okt 2009

dosla som nakuknut, ze co nove a tak...no co sa tyka obliekania, tak vcera som ho obliekla do tenkeho overalu, na to som mu dala teplackovu supravu a potom taky teply overal, no a este bol prikryty dekou,ale aj tak som mala pocit, ze je to malo...toto pocasie je strasne, uz aby bola jar 😀

anavi85
14. okt 2009

chcem sa opytat,ake ockovania by sme mali absolvovat...ktore mam urobia na 100% a este ci davate ockovat aj nieco na viac a co...my ideme dokine na vahu o dva tyzdne a potom sa jej chcem na to opytat,ale predsa su to dva tyzdne

nina41
14. okt 2009

tu objednavaju až na januar ,,že mi nepracuje dobre štitna žlaza ,buši mi srdce,vypadavaju mi velmi vlasy,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre