Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
28. aug 2009

chuuudatka nase deti, to bude vysetlovania, ze preco im hovorime julovcata, ked sa narodili v inom mesiaci 😀

ani3012
28. aug 2009

😀 😀 😀
ale už sa strašne tešííííííííííííííím !!! Som zvedavá na detičky naše najkrajšie 😉

brinzulka
28. aug 2009

pedale-su tie srandy na bajku, na com mate nohy...

kupeneho pol obchodu...mm robi laszszszane..oravaci na ceste k obedu...vecer poucenie v TTk nedelnemu krstu..predtym navsteva dracika-bo mm odtial odniesol hracku s nausnicou-rozumej...s tym zariadenim, co pipa...a nejde to dat normal dole...prisli sme na to az vcera, ked sa darcek rozbalil, ze jeej...zajko ma naaausnicu...aj pipal, ked siel z dracika...ale holka, ze to je ok...to ma take srandy schovane 😀 😀

ani3012
28. aug 2009

teraz prišiel Patrik za mnou,aby som mu skontrolovala,či už má chlpy pod pažou 😀
Vravela som mu,že keď bude hrešiť a nadávať,tak bude celý chlpatý.
Keď som mu povedala,že nič tam nemá,tak sa nevinne spýtal: A prečo nemám chlpy ,keď hreším? 😅

brinzulka
28. aug 2009

a ze Vas pozdravujeme...a sme unaveni....ale dobojujeme ...jej ozaj-dnes som dostala masku na vlas-mliecny grc sa to vola...to je novy modny hit 😉

brinzulka
28. aug 2009

😀 😀 😀
Ani nas maly sa furt pyta, preco ma pipka jak skala

ani3012
28. aug 2009

brin 😀 😀 😀

ani3012
28. aug 2009

jej, a mne sa túto noc snívalo,že nás nachytal Patrik v intimnej chvíli.To keď spomínaš toho pipíka 😀

brinzulka
28. aug 2009

no a co mu mam povedat, aby ho to uspokojilo? 😉

ani3012
28. aug 2009

nič,som sa smiala jak koza a išla referovať

samayka
28. aug 2009

hojte maminy

joooj mne to včera so sýkorkou tak krásne zafungovalo. po papaní šup do šatky, po 15 minutach ešte položivú do postielky na bruško, kreslili sme si a písali na chrbátik a do 10min bola tuhá. potom asi po pol hodke som ju otočila a hajala do druheeeeej!!!

bez hojdania, mojkania a kňučknia!!!

ale keďže som sa vám s tým pochválila tak to dnes nebude fungovať... no uvidíme 🙂))

voskovka
28. aug 2009

ahojte...ja som zufala..boli sme dnes zase u doktorky...včera večer maly hnačkoval,teplota39 a zvracal a zase krv v stolici...
ja už neviem čo s tym.....

samayka
28. aug 2009

😀 😀 😀 brin, ani 😀 noo pekné otázky na vás ťahajú 😀

vosky, to mi je strašne lúto. a nevedia ho poriadne vyšetriť, že čo mu je? veď to je sila... chúúúúďatko malinké takto sa trápiť... a ako bojujete s tým refluxom?

ani3012
28. aug 2009

vosky,najlepšie by bolo,keby vás poslala do nemocnice na vyšetrenia.Tam sú predsa len viac skúsení. Sú veci,ktoré decká lekárka by nemala riešiť,aby ešte viac neublížila.Naša doktorka napr.vysadila malej fosfor a vápnik,lebo krvné testy boli v poriadku a na Kramároch nám ho dr.Vicianová nasadila s tým,že ona rozhoduje o takých veciach.
Teplota a hnačky vôbec niesú dobré,možno ma tiež neznášanlivosť laktózy alebo bielkovinu krav.mlieka. Pokial sa na to nepríde hneď,tak to môže mať vážne následky na zdrav.stav a vývoj bábätka. Tak kašli na svoju doktorku a choď na Kramáre a oni už niečo spravia.Samozrejme ak niesi veľmi ďaleko.Neviem odkiaľ si.

samayka
28. aug 2009

ani, tak sa mi zdá že vosky je z oravy - ale veď aj tam musia mať nemocnice...

ani3012
28. aug 2009

to ano,ale na Kramáre posielajú aj také detičky,kde si inde nevedia dať s nima rady.Sú tam naozaj skúsení.Bolo tam veľa maminiek s deťmi,ktoré boli po 2-3 týždňoch nič nerobenia poslaný na Kramáre a až tam prišli na to,čo tým deťom bolo.Určite by bola hospitalizovaná na oddelení patologických novorodencoch.
Idem s deťmi von.Ahojte

traktor
28. aug 2009

ahojte mamulky a babulky , ani vsetko dobre k 3 mesiaciku 😉

traktor
28. aug 2009

a oddnes je aj matko v klube, mrk na album... 😀 😵

reilyy
28. aug 2009

voski a pustili vas z nemocnice zo zaverom ze maly je uz ok?

vinka
28. aug 2009

Ahojte baby.Ani to som si na syna svojho spomenula.On by mal ísť na rok na prímanie a povedal mi,mže nemôže lebo on hreší a velmi hreší.A to mu pánbožko neodpustí. 😀 😀 😀 Tak neviem ako to myslel,že greší ked ja ho nadávať nepočujem.No ale čert nikdy nespí-. 😀 😀

vinka
28. aug 2009

Aj minule ked sme mali krstiny bol s babkou na omši a po omši mali byť krstiny.A on sa pýtal jednej pani za ním.Teta a vy ešte nejdete domov?To do kedy tu budete.Moja mama skoro odpadla od hambi.A ona,že ešte sa trošku pomodlím a potom pôjdem.A ty nejdeš?A Damián nie mne idú teraz sestričku krstiť ešte nemôžem odísť. 😀

traktor
28. aug 2009

😀 😀

vinka
28. aug 2009

Voski a čo malému zistili do teraz?Ak nevedia prísť na nič urob ako baby radia chod sama do nemocky.Aj na pohotovosť a oni vás príjmu.Chudatenko mslinké.Joj to je hrozné ked sú detičky choré a nevieme im pomôcť. ☹ ☹ Mne ide vtedy srdce puknúť od žialu. ☹ ☹ Držím palčeky nech sa rýchlo drobátko dostane z toho.

reilyy
28. aug 2009

nepisala voski ze z nemocnice odisli na reverz? 😕 sa mi zdalo

reilyy
28. aug 2009

a zistili tam alergiu na bielk.kravskeho mlieka..

wydata
28. aug 2009

😉 ani gratulujeme vam!!! 😀
vosky, aj ked sa nepozname, mrzi nas to a myslime na vas aj s Natalkou!drzime paste nech to dobre dopadne!! 😔
vinka, mi sme sa tu tusim este nestretli , ahojky 🙂 mas pekneho humoristu doma 😉 😉
brin - mnaaaam lazane, milujem 😀 😀 spomenula som si na kresleneho garfielda 😝

meine kleine schatzi robi haji haji...milujem ju, najme ked haja, je to krasne.... 😎

a dnes sme boli aj doobeda na prechadzke 😉 po dlhom case hajinkala dlhsie ako 30 min... a teraz pereme takze spinka na balkone... 😉

reilyy
28. aug 2009

sme boli dnes prvyraz v satke von 🙂 chudak sa spotil aj so mnou, a cele telo mal vzorovane, otlacene jak som ho mala napevno 😅 ale chrnel, ludia cumeli 😝

wydata
28. aug 2009

tych sumiacich ludi poznam aj na nas cumakovali vcera ked sme boli na poste... 😎
a moja bola tiez spotenucka, cele vlasky mala mokre a aj telicko-ako precikane... 😅
strasne je teplo vonku, phuj... 😠

reilyy
28. aug 2009

som dnes bola von naostro 😀 v bielej sukni 😉

nina41
28. aug 2009

ahojte rei dnes som bola u doktorky s malym,v noci mal na plienke ked sa vycikal oranžove ,červene neviem,zobrali mu moč na vyšetrenie a že ked dlho nepije tak sa mu vyplavuju z tela nejake soli,neviem či ho v noci budiť piť--spava aj 7 hod.v kuse.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre