Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
20. feb 2010

ven neee, flaskoveho kozlika 😝 nemame dzbanik. 😉

inn - tak ericko ma este prikrmovy bojkot?
matko uz konecne zacal zase papat, vcera aj dnes skoro cele 125ky. rano trosku jogurtu s piskotami safari.

a este mame nieco nove - po tom jeho uzasnom a dlhom bebebebe prejave ho tato vzal na ruky a zretelne mu povedal: MAM-MA 😀

vendulacky
20. feb 2010

piri, zdaaar...mi řekni jak uspáváš klíště a stahuješ videa najednou 😀 😀
jinak nad božským už jsem si oslintala tričánko 😀 jinak shodou okolností jsem dnes koukala i na heater lock. v melrose place, ty vole, takový flashbacky...jsem na eMPéčkách svýho času ujížděla. Dneska když to vidím, tak to je dobrá sci-fi 😀

lu, asi odnesu to žehlící zařízení taky pryč, mi to tu kazí morálku 😀

vendulacky
20. feb 2010

inn, že pozdravujem našeho malého erička 😎

piri, otevři, zuzi bude mít obměnu 😀

traktor
20. feb 2010

hm, hm....no teda....zoberiete ma do klubu, ked si pripijem s vami kakovkom?....ja ine nepijem....vy moje male alkoholicky 😀 😀 😀 😀

vendulacky
20. feb 2010

ani, aby sis u toho nádobí neudělala varhánky na prstech 😀 😀 😀

vendulacky
20. feb 2010

traky, kakavko mit šůůs (s nějakým frťanem)...se tam schová v tom kakavku🙂)

lu, 😀 😀 😀 to byl tatino rád že? 😀 😀

traktor
20. feb 2010

lucim, jeeeej, to musel byt tato hrdy, ze mu povedal mama ako prvemu, ze? 😀 😵

vendulacky
20. feb 2010

traky 😀 😀

traktor
20. feb 2010

ven zadny frtan....ja som len raz v zivote vypila a nikdy viac...som myslela ze skapem, odvtedy len voda a kakavko...aj na novy rok...ja ani kavu nepijem...ze normalne ako decko som.... 😀

lucim
20. feb 2010

traky ok, ale aspon s par kvapkami svedskych kvapiek musi byt to kakavko, nech ma troska grady. 😀
ven 😀 😀 😀 ale aj tak bol vasik mamma dojaty 😝

pirinka
20. feb 2010

ani, tak mám pocit, že mi ten vir vyskakuje při spuštění 😠

lucim...no konečně přišel na to nejdůležitější slovo 😀

vendul...jsem chobotnice, stíhám všechno i naší Esterku 😉
a s tím MP mi povídej...když tam juknu na ten obraz, líčení, oblečení...to je síla 😀 😀 😀 . A to jsem si svého času přála bydlet s takovýma lidma v takovém domě s bazénem 😀 😀 😀

lucim
20. feb 2010

traky, lebo si nebola trenovana, preto si mala otravu alkoholom 😝 😀 😉

inak - ani nam tu keca o nejakom upratovani a zatil zaklikava zabavne skupinky na facebooku. 😀

traktor
20. feb 2010

aj ja som si vsimla 😀 😀 😀

inneska
20. feb 2010

lu...taký polovičný bojkot..ked je hladný, tak zje...ale teraz sa stále zalizoval, vyplazoval jazýček, tak som myslela...ale zle som myslela...tak som tam nastrúhala sunarky, tak ešte zo 5 lyžičiek zjedol...

ja by som si s pivkom cinkla 😝

u nás zatial žiadne mamama, bububu ani bebebe..len vískoty 😅

ani3012
20. feb 2010

ja som sa ešte od PC ani nepohla 😀

inneska
20. feb 2010

ideme spraviť pokus o spanie...len spať by sa chcelo, ale nieto toho, kto by do tej postele šiel 😀

zaba2707
20. feb 2010

innka my sme davali activiu prvy krat vcera ... hadzal ksychty jak hovado ale zakazdym otvoril pusu na dalsiu lyzicku ... v noci sa to ale prejavilo strasne mrncal a krutilo ho ... mame tu intoleranciu laktozy ale vraj activiu by mohol, skusili sme ale bol to fakt des

vendulacky
20. feb 2010

piri, přesně!!já dycky obdivovala mrchu amandu a dneska se mi rozplynuly veškeré iluze 😀 si přijdu jak oklamaná 😀 vzali mi můj dětský sen 😀

vendulacky
20. feb 2010

zabi, já když si nejsem jsitá jak malá zareaguje, tak zkouším hokusy pokusy radši přes den.. 😉

zaba2707
20. feb 2010

vendy ja som myslela, ze ta activia bude oki ... a vsetko ostatne co vcera papal uz papal aj predtym len activia bola nova a jedol ju okolo 16,30 - ako olovrant 😖

pirinka
20. feb 2010

ven...taková zrada na křehkou dětskou dušičku 😀 😀 😀 ...fuj amando, stiď se 😝 😀

ani...taky máš lepidlo na židly 😅 ?

tak hlásím, že už mám nalitou skleničku chardonay 😉

ani3012
20. feb 2010

traky už je táááám !

lucim
20. feb 2010

no ja neviem zabi - laktoza tam zjavne je a zjavne ho v brusku tlaci. bobacik malinky fifinko. 😖 bielkovina je fermentovana, mliecny cukor sa tym nezrusil. 😒 ale niektori ludia vazne cerstve mlieko nemozu a niektore produkty ano.
tu som nasla tabulky a popisy, kde vsade je laktoza http://www.setriacadieta.estranky.sk/clanky/int...

inn tak cink 😵

pirinka
20. feb 2010

no fuj, styď se piri a ne amando 😠 😅

ani3012
20. feb 2010

zaby: my sme tu activiu mohli pridávať pomaličky .Zo začiatku len po lyžičkách ale treba spomenúť,že Evička bola bez laktózy 8 mesiacov. 1 actíviu spapala za týždeň-1.deň prvá lyžička druhý deň dve..... po týždni spapala celú a stretla som sa s DR a ta mi povedala,že ešte týždeň len activiu a potom môžem začať pridávať syr s chlebíkom.
Filipko by mal mať teraz bez laktózy,aby sa telíčko dalo do poriadku a začať aj s jogurtom neskôr.Ale to by ti mala povedať dokina

jajona
20. feb 2010

Ahojte,

idem vás pozdraviť.

videla som videjko od Lucim, ale len jedno, to "rozprávacie", druhé mi nešlo, blbne nám net. Zlatý bol Maťko, nášho tiež sem-tam kopne múza.

My sme dnes dávali prvýkrát jabĺčko. Prvé 3 razy ho striaslo a potom to už šlo fajn. Spapal 1/4.

Inak všetko po starom. Spávame posledné dni trošku horšie. Máme 4 zuby.

Dobrú nocku 😔

lucim
20. feb 2010

traky uz tam mas to videjko na fb, jeeeeeeej , sikovny maly citatel. 🙂 😵 😵 😵

traktor
20. feb 2010

hej uz kukam....no a to co tak dava hlavu nabok, tak to prosim pekne mame na stene parohy / nie ockove, hej 😀 / a matko ich miluje, vecne na nich takto kuka, ....tak neviem....premysla ci by mu pasovali abo co? 😀

ani3012
20. feb 2010

luci som utekala pozrieť,aký čajík máme ! Uff. Máme Hipp.
Ale mne sa zdá,že odkedy Evičky dávam activiu,tak je nespokojnejšia....vyskúšam jej ju vysadiť.Veď aj teraz bola hore.Neviem, či iba vymýšla-rozmaznaná,alebo ju niečo bolí- zuby,bruško 😝

zaba2707
20. feb 2010

jeeej lucimka to je super tabulka ...

ja neviem bambule, povedali, ze activiu mam skusit a nato, ze Fifo nie je z tych vacsich detusiek niekedy by zjedol aj mna, tak ked otvaral usta som mu davala ... napadlo ma, ze som mu ju nemusela dat hned prvy krat celu ... ale tak co uz dnes je bez nej a zatial klop klop spinka krasne kdezto vcera sa takto stale krutil tak som ho mala na rukach aby trosku aspon pospal, vtedy bolo o nieco lepsie. Kludne s jogurtom pockam pre mna to nie je problem. Papa asi tak ze nad ranom a rano mliecko UM, potom desiatka je ovocko - jablcko alebo banan aj s hruskou, obed klasika zeleninka masko cestovinka ryza (inak po ryzi tiez bol taky divnejsi ale dalo sa) a olovrant zasa nejake ovocko. Vecera je kasa - nemliecna ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre