Júnové bábätka 2018

nina88
26. sep 2017

Ahojte. Nenašla som skupinu jún 2018, tak som sa rozhodla ju založiť. Zatiaľ velmi potichúčky sa tesime. Mam dostat v piatok, no prvý pozitívny test som mala včera, pridávam fotku. Podľa kalkulačky nas bude viac 8.6.
Mam uz tri detičky, no napriek tomu sme bábätko velmi chceli a ,,pracovali na ňom,, vedome 3 mesiace ❤️

nina88
autor
20. okt 2017

@majkosofinka a vies kolko meral gestacny vak?

majkosofinka
20. okt 2017

@nina88 nie, ani som sa nepýtala, povedal všetko v poriadku, viac ma nič netrápilo...

lienkatrojbodkova
20. okt 2017

Ahojte baby, tak sa hlásim, prvá návšteva u lekára za nami, všetko v najlepšom poriadku 🙂

nina88
autor
20. okt 2017

@lienkatrojbodkova to je super sprava. Co bolo vidno na sone?

lienkatrojbodkova
20. okt 2017

@nina88 plodík, srdiečko......veľkosťou sedí podľa menzesu.

nina88
autor
20. okt 2017

@lienkatrojbodkova uz máte srdiečko? Kedy máš dátum poslednej menštruácie?
Dievcata ja začínam myslieť na najhorsie 😔

lienkatrojbodkova
20. okt 2017

@nina88 1.9.....nemysli na nič zle...u každého je to inak...uvidíš, že všetko bude v poriadku 😘

kattky
20. okt 2017

Drzim vam palce aby ste to vsetke potiahli do uspesneho konca. Ja mam julovcatko 2017, ale svagrinka bude mat junovcatko 2018 😍

majkosofinka
20. okt 2017

@nina88 mysli pozitívne😉, určite to bude v poriadku, skusila som googlit a našla som aj tvoj prípad, ešte nie je nič stratené 😘

sweetlip
20. okt 2017

@nina88 nič nemusi byť zle.Mozno si mala ovu neskôr a preto ešte nieje srdiečko.Hlavne myslí pozitívne.

nina88
autor
20. okt 2017

Ja som si merala bazalnu teplotu. Viem presne ze ovu bola na 14.den. Pozitívny test som mala uz 11Dpo takze aj uhniezdenie bolo riadne kedy malo. Niekedy je lepsie nevedieť toľko veru...

slimstar
20. okt 2017

@kattky ja mám júnovku 2017, ale mala to byť júlovka 2017. Narodil sa zhruba dva týždne pred riadnym termínom, takže ani to nie je isté 🙂

martina7905
20. okt 2017

Tak babenky som opät medzi vami pisala som tu v stredu ze som bola na pohotovosti a dr mi povedal ze plod je mrtvy ja som sa tam zrutila povedal mi nech sa idem objednat na kyretaz na druhy den teda vcera idem k svojmu dr este urobil mi sono a tam krasne zive babetko a srdiecko bilo to bola neskutočná radost❤

slimstar
20. okt 2017

@martina7905 bože, tak držím palce, to je štastná správa 🙂

martina7905
20. okt 2017

@slimstar sme v poriadku a dufam to tak aj ostane

goldmolly
22. okt 2017

Ahojte, minuly tyzden som zistila, ze som zrejme tehu 🙂 meska mi menzes uz vyse tyzdna, bolia ma prsia testy su pozitivne, kazdym dnom silnejsie .. Volala som lekarovi a vraj mam prist az o 2 tyzdne tak sa teda chystam 2. novembra. Chcela som sa spytat, ci aj vy pocitujete take bolesti, ktore su obcas silnejsie a obcas slabsie v podbrusku, resp. v bokoch a krizoch.. Vraj je to roztahovanie maternice . Tiez mam stale taky biely hlien, ktory ale nezapacha a ani nesvrbi.. Inak ak by mi to teda lekar potvrdil, mala by som termin koncom juna, preto pisem sem 🙂

zuzana1917
22. okt 2017

Ja mám termín až 7.11 a to by som mala byt 8-9 tt. Kríze má boleli strašne a teraz má zase pichá ako keby v ľavo dole ale nie vždy iba sem tam alebo keď mi treba cikat, neviem čo to je . V júni som mala zapal močových tak som brala atb a nevedela som ze som tehotná a keď som to zistila bolo neskoro a babo odišlo. Tak dúfam ze to bude Ok

matulienka01
22. okt 2017

Ahojte ja som tu nova 17.10 som si robila test teda 4 vysli pozitivne i ked som ich robila vecer mala by som byt v 5tt+6 poslednu menstruaciu som mala 12.9. Ale k doktorke sa chystam az teraz v piatok myslite ze by malo byt uz pocut srdiecko?

zuzana1917
22. okt 2017

@matulienka01 aj ja som mala menštruáciu 12.9 😊Budeme mat rovnak Datum pravdepodobne 😊

natalia137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
goldmolly
22. okt 2017

@natalia137 ahoj, mne zatial nie je zle, tiez ma bolia prsia a pldbrusko, trochu krize ale da sa.. A byvam cez den velmi unavena..

zuzulak11
22. okt 2017

Ahojte, pridavam sa do skupinky 😍 V piatok som nasla ducha na teste a na digi teste uz bolo ze 1-2tt, tak podla mojich vypoctov by som mala byt prave 4tt+0, kedze mam dlhsiu menstruaciu a presne viem kedy som mala ovulaciu a mala som aj spinenie pri uhniezdovani... radost je o to vacsia, ze sa nam podarilo otehotniet po tom, co som v auguste porodila dcerku v 22tt :( Drzim vam vsetkym palce a verim, ze stastne dobojujeme. Zajtra idem volat lekarovi aby mi poradil, kedy prist...

majkosofinka
23. okt 2017

@zuzulak11 Držím palce, teším sa s tebou a úprimne želám, aby všetko dobre dopadlo a aby bol jún pre vás tým najšťastnejším mesiacom 😉

matulienka01
23. okt 2017

Baby chcem sa spytat normalne chodite do prace? Tie co ste uz tak v 6tyzdni aj ste to uz oznamovali? Pretoze ja robim vo vyrobe ale svojej veducej som uz vravela ze co je vo veci ale k doktorke idem aj tak az vpiatok ze ako to riesite vy kočky. 🙂

majkosofinka
23. okt 2017

@matulienka01 ja som doma od nejakeho 5.tt, keďže väčšiu časť dňa trávim na záchode 😔, zamestnávateľovi som ešte neoznámila o čo ide, nehovorili sme to v podstate ešte nikomu a zatiaľ chcem, aby to tak aj zostalo....

martina7905
23. okt 2017

@matulienka01 ano ja som oznamila v praci lebo by som.nemala uz lekarov a kedze som tehu tak mam neobmedzenych lekarov a som.aj chranena v praci

ajkadano
23. okt 2017

Ahojte baby, aj sa sa k vám zatiaľ veľmi potichučku pridávam 🙂 dúfam, že to tento raz zvládneme a že 10.11. budem počuť ten najkrajší zvuk doposiaľ ❤

nina88
autor
23. okt 2017

Ahojte dievcata, dnes sme boli na kontrole a mame srdiečko ❤️ Rozplakala som sa od radosti. Je to krásny pocit po tých problémoch, ktoré sme mali 🙏🏼

goldmolly
23. okt 2017

@nina88 ahoj, gratulujem 🙂 v ktorom si tyzdni?

nina88
autor
23. okt 2017

@goldmolly podľa poslednej menštruácie som mala byt 7+3 ale uz na troch sonach sa potvrdilo o 5 dni menej,takze 6+5 ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre