Júnové bábätka 2018

nina88
26. sep 2017

Ahojte. Nenašla som skupinu jún 2018, tak som sa rozhodla ju založiť. Zatiaľ velmi potichúčky sa tesime. Mam dostat v piatok, no prvý pozitívny test som mala včera, pridávam fotku. Podľa kalkulačky nas bude viac 8.6.
Mam uz tri detičky, no napriek tomu sme bábätko velmi chceli a ,,pracovali na ňom,, vedome 3 mesiace ❤️

kattky
28. okt 2017

@katka8817 mozno ze sa uhniezduje babatko. Alebo neponamahala si sa?

katka8817
28. okt 2017

Chcem sa vás ešte opýtať, takú blbú otázku, možno niektorá budete vedieť ako to je: až po uhniezdení sa vylučuje HCG? a keď už je uhniezdené, tak už vidno na UTZ žltkový vak?, alebo ako to je?

katka8817
29. okt 2017

Ahojte, tak na obed som volala do nemocnice o výsledok HCG, vyšiel pozitívny z hodnotou 2431, tak som bola zase na pohotovosti, no krv mi nebrali že stačí až zajtra u môjho dokiho a na UTZ tiež od včera žiadna zmena, nič tam ešte nie je vidno, dali mi Dicynone tbl 2x1, tak uvidíme, či bude HCG pekne stúpať a či sa špuntík objaví čoskoro, mám ležať, šetriť sa a nesexovať.

zuzulak11
29. okt 2017

Dievcata mne je dnes cely den nevolno, toci sa mi hlava, nevladzem nic a trasu sa mi ruky... strasne som slaba, akoby som mala nizky tlak a pritom ho mam v norme. Mate s tym niektora skusenost? Aktualne zacinam 6tt...

anulka210
30. okt 2017

@zuzulak11 také isté pocity mám aj ja. A ešte k tomu ma napína na zvracanie. Je to hrozné. Obdivujem tie tehulky, ktoré majú bezproblémové tehotenstvo.

majkosofinka
30. okt 2017

@zuzulak11 Tak ja aktuálne budem začínať 8.tt a už mesiac som KO, čo mi pomáha sú polievky, neviem si predstaviť den bez polievky a stále cmúľam cukríky....... žiadna sláva, dosť zvraciam, ale snažím sa.....

nina88
autor
30. okt 2017

Mne je takto zle len keď nejem... preto jem v kuse 🙈
Ja zas stále spinim. Rat viac raz menej, ale stále. 😔

zuzulak11
31. okt 2017

Ja nemozem spavat, ale unavena som strasne, ale ked si uz lahnem, tak neviem zaspat a len sa prevalujem v posteli... vraciam aj ja, ale zatiach chvalabohu iba rano a potom uz nic, ale tie stavy nevolnosti, tocenia hlavy a unavy mam stale...vcera volala seatricka a vraj mam vysoku hladinu HCG, co je super, ze aj to asi sposobuje tie nevolnosti.

anulka210
31. okt 2017

Držte mi palce, dnes idem na vyšetrenie. Začala som škaredo krvácať. 🙏

zuzulak11
31. okt 2017

@anulka210 myslim na teba a drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 🙏

snehuuulienka
31. okt 2017

Dievčata tiež máte také pobolievanie v podbrušku akoby keď sme zospodu prechladene.??k dr idem až v pondelok o týždeň ...

majkosofinka
31. okt 2017

@anulka210 držím silno🙏

anulka210
31. okt 2017

Tak som späť. Lekár tvrdí že zatiaľ všetko vyzerá ok, no nevie z čoho je to krvácanie. Nasadená liečba a hlavne kľud. Bábätko meria 7mm,tak sa veľmi teším. Ďakujem baby, ste 👌

nina88
autor
31. okt 2017

@anulka210 duphaston?
Ja takto fungujem uz 4 týždne... 🙈

lienkatrojbodkova
31. okt 2017

@anulka210 super správa 🙂 ja som pri prvom tehu mala tiež ale nesúviselo to s tehu. Vtedy doki povedal, že zrejme niekde praskla cievka pri cikaní. Je to tam teraz kadejako napnuté, tak sa to stáva. Takže vyložiť nohy a kľud 🙂

anulka210
1. nov 2017

@nina88 duphaston, ascorutin a dicynone

matulienka01
2. nov 2017

Dievcata citala som aj o kozmetike v tehotenstve aj tak ale chcem sa spytat ze ci ste si teraz ked ste tehulky isli kupit nejaky bio neviem co make up 😂 alebo ste ostali pri tom svojom co ate doteraz pouzivali?

snehuuulienka
2. nov 2017

Dievčata mne býva len večer na zvracanie..cez deň ani nie....a najmä keď mám hlad😬

zuzulak11
2. nov 2017

@snehuuulienka mne je zle cely den a hlad nemam vobec :( keby nemusim, nejem...

anulka210
6. nov 2017

Ahojte baby, tak ako sa cítite? Mne je čoraz horšie :(

majkosofinka
6. nov 2017

@anulka210 pomoooc, ja som mala cez víkend výročie, mesiac odvracany, v piatok som sa už ani nevládala postaviť na nohy..... Ktorý si týždeň?

zuzulak11
6. nov 2017

Ja som tiez KO, mne uz len pri predstave nejakeho jedla je zle... vcera som zacala 7tt, ale teda je mi naozaj hrozne... toci sa mi hlava, tlak mi kolise a zaludok mam ako na vode, neudrzim v sebe skoro nic.

majkosofinka
6. nov 2017

@zuzulak11 ja som s jedlom v pohode, práveže keď jem, citim sa lepšie, ale akonáhle dojem, uz sa mi hrnú tie nepríjemné sliny do úst a potom uz to ide, momentálne frcim na mandarinkach, mám skôr problém s tekutinami, naozaj neviem čo piť,nic mi nevezie, zajtra začínam 9.tt.

zuzulak11
6. nov 2017

@majkosofinka mne velmi chuti kofola, ked uz fakt neviem co, dam si aspon par hltov ;)

majkosofinka
6. nov 2017

@zuzulak11 no to ja si dám aj viac hltov, ale chuť mi to nezmení ☹

anulka210
6. nov 2017

No ja som dnes začala 8t.Mam presne tie isté pocity ako vy. Vôbec mi nechutí jesť, ale zase keď nezjem, tak ma napína naprázdno a nemám čo zvracat. Ste niektorá na PN? Vážne uvažujem ci sa nedám vypísať, pretože keď to pôjde takto ďalej, tak skolabujem.

snehuuulienka
6. nov 2017

Podľa uzv som 8+3 tt...podľa ms 7+5 tt....takže je väčšie o 5 dni..máte to niektorá tiež takto??

zuzulak11
6. nov 2017

Ja som na materskej s dcerkou, ale davami to riadne zabrat, odkedy som tehotna zle spinkva v noci a to uz minimlne rok krasne spinkavala a teraz je kazdu noc hore :(

lienkatrojbodkova
6. nov 2017

Ahojte, ja som teraz v polke 10. tt a tiež mi je v kuse zle. Nezvraciam stále, len ma napína. Je to hrozné. Sestrička mi poradila lízatka na nevoľnosti (asi sú zázvorové), ale neviem ich zatiaľ zohnať. Tak mi lekárnička dnes dala zázvorové tabletky, zajtra keď bude najhoršie, tak vyskúšam, lebo naozaj už neviem čo mám robiť. Tiež mi trošku pomáha kofola. Do roboty chodím, chystám sa to povedať šéfovi v piatok ale s tým, že oficiálne to oznámim o dva týždne, keď už budem po prvej poradni. Inak všetko ok. Vy sa máte ako? Okrem tých nevoľností.....Držte sa ❤

natalia137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre