Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
11. dec 2009

ingu sak zvladneme len neviem načo sa terigat na poucenie ked je aj tak o nicom a cele doobedu v haji a maly nespokojny uz bol

dzou
11. dec 2009

ahoj tinika no co ake to je? maminkovanie?

vavenka
autor
11. dec 2009

Caute zeny, sme mali dnes vianocny vecierok v robote, fajne bolo 🙂 som sa uz tesila na kolegovcov...
Tini - akoze maly nedychal?????? Kokso......

tinika
11. dec 2009

dzou super, uz sme druhy tt doma a mne to pripada ako včera, krasne to je
vave zrejme ano, lebo spal tam celu noc nepohnute takze z podlozky sa neskotulal takze zrejme prestal dychat 😖
mm ma taha do postele mi tu robi striptiz hihi a have sa to nepaci, tak ideme do hajan, bo maly zase onedlho bude chciet papat

dzou
11. dec 2009

tak supoer tini ze si to uzivate a ze ste si aj kupili tu podlozku 😉 no ja si ju kupim urcite 😉
vavi ahoooooooj tak super ze si si uzila my mame christmas party az 23.12 po robote 😖

vavenka
autor
11. dec 2009

Tini jak zrejme?? Ty nevies ci dychal alebo nie, ked si ho vzala?
Ja som hodne proti tej podlozke.... A praveze som sa stretla so skusenostami /nie mojimi/, ze podlozka pipala aj ked babo bolo ok a zbytocne sa rodicia vyplasili, preto som chcela vediet ci FAKT nedychal alebo to bol plany poplach.....

Dzou hej, fajne bolo, som sa obzrala, nabalili mi domov vino aj kolace, ma secia chvalili jak som opeknela 😀 😀
Aj ked som si veodma toho ze to nemusela byt zrovna realita 😉 ... Joj az mi chvilami bolo luto ze uz nechodim do prace, ale potom ked som viezla domov sefa (75 km) a predstava kazde rano vstavat a denne spravit 150 km len do prace a spat, tak ma ta nostalgia hned presla 😀

dzou
11. dec 2009

jaj no tak to mas dobre ze nie si v praci 😉
no ja uz idem hajat tak dobru noc

zuzub
12. dec 2009

čaute, my dnes ideme mať doma vianočné upratovanie, no teda nie, že by sa mi práve chcelo, ale už to budeme mať za sebou a cez týžden budem čosi vypekať 🙂 pekný dník 😉

vavenka
autor
12. dec 2009

Ahoj Zuzi,

tak nech ti ide upratovanie od ruky ..... My ideme na vidiek, dufam ze dostanem nieco do vybavicky od svagrinej 😀

tinika
12. dec 2009

Vave vies ja som este zo spanku vyletela a zdvihla ho tak ti na 100% povedat neviem, ale vzdy ked nahodou zabudnem ju vypnut a maleho zoberiem, vzdy zapipa takze verim ze aj vtedy to bolo tak ze zabudol dychat. ja som tiez prv bola proti ale nelutujem

tinika
12. dec 2009

vave pekne od nich ze ta zaolali na večierok ked si PN 😉

vavenka
autor
12. dec 2009

Tini no jasne, vec nazoru.....
Podla mna je to hovadina, ale tak kazda sme ina 🙂
Ale myslim si, ze keby nedychal, tak by si to vedela hned keby si ho vzala na ruky, asi by zacal lapat po dychu alebo nieco take, alebo by sa minimalne rozplackal.... Takze tak..... Ale prajem ti, aby vsetky pipania boli len alosne poplachy 🙂

vavenka
autor
12. dec 2009

Tini no sak vedia ze nemam prasaciu chripku, ale som tehotna 🙂 My sme tam dobra parta 😉

tinika
12. dec 2009

hihi tak to je dobre ze ste taka parta, vave mne sa zdalo ze nedychal ale nechcem zavadzat, vravim bola som este zo zlepenymi očami 🙂

tinika
12. dec 2009

a dakujem 🙂

vavenka
autor
12. dec 2009

Tini ako ide kojenie? Secko ok? A ako mangel? Pomaha?

tinika
12. dec 2009

Vave kojenie ide ale v noci este prikrmujeme a manzel vstava v noci so mnou a pomaha ako sa da takze mozem len a len chvalit 🙂 dufam ze mu to vydrži

slniecko4
12. dec 2009

čaute kočky,pekný víkendík vám prajem.. 🙂 my dnes boli s drobcom našim na skúšku,teda,ja na skúšku,drobec sa vozil s mm v aute,kým som skončila.. 😀 Kým sa vozila,super,ak zastavil,rozplakala sa.. 😀 Ako každé dieťa,miluje jazdu autom.. 🙂
tini,tú nanny podložku sme aj my kúpili,tiež nám už dvakrát pískala,som letela do spálne rýchlosťou blesku,tiež som len Peťku rýchlo dvihla na ruky a ani neviem,kto bol viac vystrašený,či ja,alebo ona.. Tiež by som nevymenila monitor dychu za nič,aspoň človek pokojne spí,lebo tá siréna aj mŕtveho zobudí..

tinika
12. dec 2009

slni a ako skuska? nas maly aj v kociari rad haja aj v aute akurat dnes troska mrnčal inac ako zabity haja hihi
inac kocky neviete, zo začiatku mal maly taku zltu stolicu a uz druhy den taku zelenkavu, dakde som čitala ze hladova stolica tak vyzera, ale sak malemu davame papat kolky pyta 😅

slniecko4
12. dec 2009

tini,skúška urobená,ale pre Peťkino kakanie som ju skoro ani nestihla.. 😀 Ráno som ju prebaľovala a furt,jak som jej dala čistú plienku,sa pokakala.. 😀 trikrát za sebou.. 😀 ináč,naša má stále žltú stolicu,ani som ešte nepočula,že hladová stolica je zelenkavá.. Si myslím,že keby bol hladný,tak ti plače..

tinika
12. dec 2009

slni tak to ti mala kakala na stastie 😀 😀 😀 😀 😀
no to som len dakde citala s tou stolicou ale som zistila aj evus potvrdila ze to z predneho mlieka je taka stolica, obsahuje viac laktozy

mum_to_be
13. dec 2009

ahojte. my sme vcera oslavili veronikine narodky. (ale este nemusite blahozelat, narodila sa az 15.-eho) 😉 vsetkym sa pacilo, veronika dostala kopec darcekov a bola som prekvapena, ze sa so vsetkymi aspon trosku zahrala. pridam aj nejake fotky.

mum_to_be
13. dec 2009

zelena stolica je hladova, aj ja si to pamatam z tehotenskej pripravy,

tinika
13. dec 2009

ahojte, tak uz sme pokrsteny, zvladli sme to. Ale neviem čo robit s tou stolicou, davam mu z jedneho prsnika, nech pije aj zadne mliečko, ale on uz je potom pačlivy, nervozny vypluva a pritom je este hladny bo ked ho dam na druhu ta zase pije tak čo robit???

adenka
13. dec 2009

ahojte babulky,

neviem co som vsetko prepasla, akosi nemam cas chodit na MK ale vidim ze slniecko uz ma doma svoj pokladik tak blahozelam a prajem Petke vela zdravia a vela mliecka 😵

tini zelena stolica je z toho ze pije iba predne mliecko. napis tu na MK annag, je to laktacna poradkyna a urcite ti pomoze.

nasa domca sa vcera prvykrat nahlas rehotala..bolo to uplne uzasne, ale video som dala na FB, tu sa zial neda ☹ . ste tu niekto aj na FB?
inak sa mame super, malinka rastie strasne rychlo, ani nemam pocit ze pred par mesiacmi bola este v brusku 🙂

evitkamalicka
13. dec 2009

dobry vecer sa praje

evitkamalicka
13. dec 2009

adenka ja som na FB

adenka
13. dec 2009

evit posli mi meno do IP

vavenka
autor
13. dec 2009

Aden, mala ke rozkosna 🙂
A ako to zvladas vsetko? Da sa? Este kojite?

adenka
13. dec 2009

vave teraz je to uz ovela lepsie, mala sa uz zahra aj sama, komunikuje, smeje sa, takze vpohodke zvladame a ja si to teraz fakt uzivam...
este kojime, ale na vecer uz davam aj UM

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre