• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
ahojte, kde ste vsetky :confused:
28. apr 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahojte, ja prave jej moravsky kolac so slivkovym lekvarom čo som nezjedla na desiatu
28. apr 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si varim kaficko :wink:
28. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si dam asi kapucinko bo ma strasne hlava boli a este musim dnes dačo doučtovat surne
28. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ty len pracujes a pracujes :wink:
28. apr 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi som flakala skoro tyzden a teraz musim surne do zajtra niečo dokkončit, neboj, netrham sa hihi
28. apr 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak tini pekne sa šetri...ja varim večeru manželik ešte neprišiel z prace :unamused:
28. apr 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj uz prisiel doniesol mi uhorku čo som si zelala, mam chut na uhorkovy šalatik :slight_smile:
28. apr 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame na večeru okrem inehom aj uhorkovy šlatík :grinning: a čo manžel ako prežíva tvoje tehulkovanie?
28. apr 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim ze ako kazdy chlap, zatial sa nevypytuje, len minule že či mam fotku už :slight_smile: dnes ma tahal na korčule alebo bicykel ta ja ze uz take extremy nemozem, najma tie korčule hihi čo ked rafnem? a to si mam davat pozor a setrit sa no chlap, nepochopi :grinning:
28. apr 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik,k tym zlym matkam..v.cera mi zas maly spadol z gauca,nacahoval sa za dialkovym a zvrtol sa a uz som ho nestihla zachytit,ale spadol tak lepsie no a ten druhy pripad co sa mi stal,tak to si uz vravim krkavcia mat som Miska vysypala z kociara :sweat_smile: ,isli sme z jedneho obchodu kde maju strasne vysoky schod a uplne som zabudla,ze nie je zapnuty a ako som naklanala kociar dopredu,tak sa spodkom vysmykol a spadol na chodnik...okrem toho,ze bol cely zapraseny,tak mu chvalabohu nebolo nic,ale si mala vidiet tie pohlady okoloiducich,normalne ma kamenovali pohladmi ale ja som fakt nechcela.noproste sa mi s tymi padmi fakt dari a chudatko malicky.
28. apr 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evuska nič si z toho nerob, nie si určite ani prva ani posledna a na ostatnych kašli, hlavne ze maly je v poriadku :slight_smile:
28. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,asi tak,vsak naschval to nebolo...no som zvedava,ako ti nasi dnes dobojuju v hokeji
28. apr 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no evus ja neverim tento rok na zazraky, som sklamana s ich vykonu, hlavne s madarmi to bol des, to som mohla aj ja ist hrat :slight_smile: ale čo už ,vela novych hračov ta este nezohrati su
28. apr 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,je uplne jasne,ze dnes zas prehraju,co mozme cakat???
28. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som prave spasala salat z celej uhorky, mnamky od včera som mala chut, aj na paradajkovy, ale uhorka to vyhrala , hihi začinam mať znova chut na kysle uhorky.
28. apr 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati pekne, vidim ze ste sa aj snazili :wink:
Som zvedava na Tiniku :dizzy_face:
29. apr 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :slight_smile:
29. apr 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto?? :confused:
29. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dobré ránko :slight_smile: tinika sa ešte neozvala?
29. apr 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak co tinika?
29. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika sa zatiaľ neozvala
29. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evus, tak tomu sa hovori krkavcia matka :grinning: :grinning: :grinning: je to hrozne,ale som sa musela zasmiat, ked som si predstavila Miska takeho zapraseneho na zemi :sweat_smile: a mangel sa cuduje preco ho chcem stale priputavat, ked je to uuuplne zbytocne a maleho to tlaci.
Mna zas stve, ze maly ked sa zobudi, tak sa zacne do pol hodky jedovat v kociku a niekedy nestihnem dojst domov, tak tam viska a narieka a ludia na mna pozeraju ako na hyenu. a hl. zenske ako keby si to nezazili :rolling_eyes:

Tini cakame dobre spravicky :wink:
29. apr 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o kolkej tam mala byt?
29. apr 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika stále nič??? :confused: no teda kde sa tá fláka :grinning:
29. apr 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Myslim ze Tinika este mala ist na danovy urad a potom z prace by sa mala ozvat...Tak dufajme ze je vsetko ok :wink:
29. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hádam sa už čoskoro ozve aj s fotkou malej fazuľky :wink:
29. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini :rolling_eyes: :fearful: :confounded:
29. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už z tej tiniky nervózna, tak to ás trápiť :unamused: :confused:
29. apr 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok