Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
28. apr 2009

ahojte, kde ste vsetky 😕

tinika
28. apr 2009

🙂 Ahojte, ja prave jej moravsky kolac so slivkovym lekvarom čo som nezjedla na desiatu

zuzub
28. apr 2009

ja si varim kaficko 😉

tinika
28. apr 2009

ja si dam asi kapucinko bo ma strasne hlava boli a este musim dnes dačo doučtovat surne

zuzub
28. apr 2009

tini ty len pracujes a pracujes 😉

tinika
28. apr 2009

zuzi som flakala skoro tyzden a teraz musim surne do zajtra niečo dokkončit, neboj, netrham sa hihi

zuzub
28. apr 2009

tak, tak tini pekne sa šetri...ja varim večeru manželik ešte neprišiel z prace 😒

tinika
28. apr 2009

moj uz prisiel doniesol mi uhorku čo som si zelala, mam chut na uhorkovy šalatik 🙂

zuzub
28. apr 2009

my mame na večeru okrem inehom aj uhorkovy šlatík 😀 a čo manžel ako prežíva tvoje tehulkovanie?

tinika
28. apr 2009

no myslim ze ako kazdy chlap, zatial sa nevypytuje, len minule že či mam fotku už 🙂 dnes ma tahal na korčule alebo bicykel ta ja ze uz take extremy nemozem, najma tie korčule hihi čo ked rafnem? a to si mam davat pozor a setrit sa no chlap, nepochopi 😀

evus
28. apr 2009

janulik,k tym zlym matkam..v.cera mi zas maly spadol z gauca,nacahoval sa za dialkovym a zvrtol sa a uz som ho nestihla zachytit,ale spadol tak lepsie no a ten druhy pripad co sa mi stal,tak to si uz vravim krkavcia mat som Miska vysypala z kociara 😅 ,isli sme z jedneho obchodu kde maju strasne vysoky schod a uplne som zabudla,ze nie je zapnuty a ako som naklanala kociar dopredu,tak sa spodkom vysmykol a spadol na chodnik...okrem toho,ze bol cely zapraseny,tak mu chvalabohu nebolo nic,ale si mala vidiet tie pohlady okoloiducich,normalne ma kamenovali pohladmi ale ja som fakt nechcela.noproste sa mi s tymi padmi fakt dari a chudatko malicky.

tinika
28. apr 2009

evuska nič si z toho nerob, nie si určite ani prva ani posledna a na ostatnych kašli, hlavne ze maly je v poriadku 🙂

evus
28. apr 2009

tinika,asi tak,vsak naschval to nebolo...no som zvedava,ako ti nasi dnes dobojuju v hokeji

tinika
28. apr 2009

no evus ja neverim tento rok na zazraky, som sklamana s ich vykonu, hlavne s madarmi to bol des, to som mohla aj ja ist hrat 🙂 ale čo už ,vela novych hračov ta este nezohrati su

evus
28. apr 2009

tinika,je uplne jasne,ze dnes zas prehraju,co mozme cakat???

tinika
28. apr 2009

Ja som prave spasala salat z celej uhorky, mnamky od včera som mala chut, aj na paradajkovy, ale uhorka to vyhrala , hihi začinam mať znova chut na kysle uhorky.

katka444
29. apr 2009

dobre ranko 🙂

tak mam po ovu http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

vavenka
autor
29. apr 2009

Kati pekne, vidim ze ste sa aj snazili 😉
Som zvedava na Tiniku 😵

adenka
29. apr 2009

ahojteeee 🙂

adenka
29. apr 2009

nikde nikto?? 😕

zuzub
29. apr 2009

ahojte, dobré ránko 🙂 tinika sa ešte neozvala?

katka444
29. apr 2009

ahojte, tak co tinika?

zuzub
29. apr 2009

tinika sa zatiaľ neozvala

janulik.j
29. apr 2009

Evus, tak tomu sa hovori krkavcia matka 😀 😀 😀 je to hrozne,ale som sa musela zasmiat, ked som si predstavila Miska takeho zapraseneho na zemi 😅 a mangel sa cuduje preco ho chcem stale priputavat, ked je to uuuplne zbytocne a maleho to tlaci.
Mna zas stve, ze maly ked sa zobudi, tak sa zacne do pol hodky jedovat v kociku a niekedy nestihnem dojst domov, tak tam viska a narieka a ludia na mna pozeraju ako na hyenu. a hl. zenske ako keby si to nezazili 🙄

Tini cakame dobre spravicky 😉

katka444
29. apr 2009

o kolkej tam mala byt?

zuzub
29. apr 2009

tinika stále nič??? 😕 no teda kde sa tá fláka 😀

vavenka
autor
29. apr 2009

Myslim ze Tinika este mala ist na danovy urad a potom z prace by sa mala ozvat...Tak dufajme ze je vsetko ok 😉

zuzub
29. apr 2009

no hádam sa už čoskoro ozve aj s fotkou malej fazuľky 😉

vavenka
autor
29. apr 2009

Tini 🙄 😨 😖

zuzub
29. apr 2009

ja som už z tej tiniky nervózna, tak to ás trápiť 😒 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre