Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
9. feb 2009

ahoj kocky, dlho som sa neozvala... musim sa polepsit!
ako sa mavate? pozeram, ze o par dni uz bude jasne, ci mame v teme novu tehulku! drzim palceky!
nasa veronika je pokladik, stale taka dobrucka. teda az na vcerajsok - bolelo ju brusko a dost nam poplakavala, ale nakoniec sa jej podarilo poprdkat a pokakat sa a bolo zase dobre. 🙂 inak, zacina nam krasne past baranky a cmula si prsty o 106. krasne na mna reaguje, ked sa jej prihovorim, usmev 'od ucha k uchu'. a ma uz dake svoje slabiky, je to parada.

zuzub
9. feb 2009

nie kati nic som nebrala

katka444
9. feb 2009

tak si nechaj urobit aj hormonalny profil, ci su vsetky H v norme.

ahoj mum, to je krasa. uz aj ja ceem. a velmo sa na to tesim 🙂

zuzub
9. feb 2009

ved chcem absolvovať čo najviac vyšetrení tak hádam to za tie 3mesiace stihnem, aby sme mohli začať čím skôr snažilkovať 🙂

katka444
9. feb 2009

zuzub drzim palce 🙂

zuzub
9. feb 2009

diiiik 😉

mum_to_be
9. feb 2009

katka, a ako to dopadlo s tym spermiogramom? uz mate vysledky?

katka444
9. feb 2009

mum, mame pomale spermijky, ale po mesiaci mame prist na kontrolny spg, ci sa to potvrdi, alebo vyvrati. tak som cez ovu robila akrobaciu a dvihala nohy do visin aby mali laksiu cestu 😀

zuzub
9. feb 2009

kati 😀 😀 😀

mum_to_be
9. feb 2009

😀 kati, tak hadam ta akrobacia zaberie. 😀
my vyrazame s veronikou na prechadzku. zatial sa majte. u nas je slniecko, tak to chcem vyuzit. 😎

zuzub
9. feb 2009

inak kati ja som prvý krát otehotnela keď som robila podobné akrobacie 😉

mum tak pekný dníík 🙂

evus
9. feb 2009

uz sa tu dlho maju neozvala,zeby uz mala za tym?

zuzub
9. feb 2009

ahoj evus

no veru, možno už je aj malý Peťko 🙂

tinika
9. feb 2009

JO ked nebude sex teraz tak bude v marci, jeden mesiac ma uz nezabije, uz mi je jedno ze svagor čakaju babo skor ako my. A teraz riešim ine vec. Baby, drže všetky palce, ak schvalia jeden projekt mam robotu od apríla.

evus
9. feb 2009

zuzub,idem jej napisat sms.

katka444
9. feb 2009

juj tak to som zvedava na maju. tiez si myslim, ze uz snad ma po 🙂

evus
9. feb 2009

no zatial neodpisala,ale ona ma na mna cislo,tak hadam,keby uz bol maly na svete,tak by dala vediet

vavenka
autor
9. feb 2009

Ja tipujem ze uz si ju nechali v nemocnici 🙂

evus
9. feb 2009

vavenka,tiez si myslim...uvidime,co napise

zuzub
9. feb 2009

aj ja som užb zvedava, idem sa pomaly chystať do práce neskôr sa vám ozvem

snazivazuzi
9. feb 2009

caute sliepky 😀 😝

Ako sa máte? Idem si dat puding..... dáte si so mnou? 😀 a mám aj cokotorticku zo vcerajska, mnaaaaaaaaaaam 😀

evus
9. feb 2009

no zuziiiiiiiiiiiiiiiiiii 😲

takze,maju dnes odtielka plodova voda,jasne,ze si ju nechali v nemocnici a je otvorena na 1cm 😖 ,takze to zatial vyzera na dlho,tak pekne na nu vsetky myslite,a poslite pozitivnu energiu,nech sa tie centimetre zvacsuju.akurat mi poslala dalsiu sms,ze sa boji,ze mame na nu mysliet a ked bude nieco nove,da nam vediet.

snazivazuzi
9. feb 2009

evus, stále ti neodpisala?

katka444
9. feb 2009

jooj chudiatko nase. ja odteraz na nu budem silno silno a stale mysliet, nech to ma cim skor za sebou. ak jej budes posielat sms, ze pozdravujem.

snazivazuzi
9. feb 2009

drzim jej palce... dufam ze to nebude nadlho a ze sa sup sup otvori a maly petko pride na svet bez komplikácii. 😵

katka444
9. feb 2009

ahoj zuzi, tebe kedy? 😀

tinika
9. feb 2009

Aj ja držim maju palce

snazivazuzi
9. feb 2009

katiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 no dufam ze to na mna nepride skor ako mám termin na SC 😀
V stredu mám poradnu, bude aj uzv, som zvedavá na malého, joj keby tak ukázal tváricku ... 😵 😵 😵

vavenka
autor
9. feb 2009

Majuuuu posielam Ti vsetku moju energiu, ktora mi na pondelok ostala - aj ked jej uz neni bohvieako vela 🙂
Evus pozdrav ju od nas....
Fuu takze dobre sme tipovali 😀
Zuzi Ty jeden provokater 🙂 ja som mala dnes akurat parizsky salat a jednu zemlu grahamovu k tomu, mam nejaky roztiahnuty zaludok, len by som jedla 😠

evus
9. feb 2009

pozdarv som odovzdala...no ten 1cm nie je teda bohvieco,ked som pri Karin dostala bolesti,prisla som do nemocnice a to sa uz kontrakcie opakovali kazdu minutu a pol a po vysetreni to bolo toez len na jeden cm,len ja som sla rovno na cisarak,tak hadam u nej to pojde rychlejsie,chuda,normalne mi jej je luto.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre