• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
ahojte :slight_smile: peknú nedeľu, ja som dnes zase v práci :frowning2:
7. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: ahoj zuzi, no ta to mas teda zase víkend na nič čo? Tak nech ti to ubehne a nemas vela robotky :slight_smile:
7. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krásnu nedeľu všetkým.. :slight_smile:
ingulik, ďakujem.. :slight_smile:
zuzub, nezávidím, v nedeľu pracovať.. a ešte k tomu, keď je dnes také pekné počasie.. :unamused:
7. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vám poviem, že sa mi tu vôôôôôôôôbec nehce byť.... včera bolo škaredo a dnes ked som v práci tak je pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bre ranko, ja idem do prace mozno stihnem aj sem kuknut. Prajem pekná dník
8. jún 2009 o 06:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zlaticka. ako sa mi tu mate? ja nic moc. dnes som 1 DC :cry:

mala som perny vikend. menili sme okna na dome a vcera mala neter prve svate primanie. nedate si kolacik :grinning:
8. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kati :cry: tak nech to uz tento mesiac vyjde
ja si dam kolačik aky ponukas?
8. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
puncak, medak, juhoslovansky, falosny kremes, kokosovy rez :grinning: tak ktory?

tini a ty ako sa mas? ja rozmyslam, ci nespracujem mm aby sme isli do martina do heliosu. :confounded:
8. jún 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauteeeeeeeeeee

kati,ja byt tebou,uz som v nejakom centre davno,ja viem,ze ste tomu chceli dat cas,ze ak sa zadari,ale vidis sama ze to akosi nejde a co ak by vam niekto pomohol a zadarilo sa vam hned?
8. jún 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj evus. ved ja uz by som bola v centre davno kebyze je aspon niekde v banskej bystrici. musime ist do heliosu v martine, co je od nas 114 km. takze to bude dost otrava. mne by to ani nevadilo, ja tam budem aj spavat ak bude treba. :grinning: :grinning: ale mm. on ani z prace nemoze vela dovolenky tahat. to budu zase somracky :frowning2:

a co deturence?
8. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati,juuuuuuuuuuj,vsak ak chce mat deti,tak aj on troska musi pre to nieco urobit a volno sa vzdy da vziat,ci on je taky,ze radsej aby si ho netahala na taketo veci?
deti v pohode,Karin je v skolke a maly spi,mame teraz dost take nervozne obdobie lebo mu idu zuby,takze aj v noci sa castejsie budi,tak hadam mu uz zachvilku vyjdu
8. jún 2009 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evus ved on chce deturence. ale je to chlap. a co musi spravit navyse to mu nevonia. ved to poznas :grinning:
on to nakoniec aj tak spravi, a pojde. ale ked ja mam z toho taky pocit akoby som ho nutila. ale to je mozno fakt len moj blbi pocit :unamused: on by to bolo super keby to slo uplne bez starosti a prirodzeni. ale bohuzial :unamused:

tak nech idu zubky rychlo sup sup von :wink:
8. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati,vsak prave preto,ze to akosi prirodzene nejde...kati,vsak ste spolu dlho,sadnite si porozpravajte sa a nemaj pocit,ze ho do niecoho nutis,vsak babo chcete obaja a urcite aj on vidi,ze bude musiet urobit nieco navyse,aby ste ho mali...mozno by bolo najlepsie ho pripravit pred hotovu vec,prist za nim a povedat mu,vezmi si vtedy a vtedy volno idem do Heliosu a nechcem nic pocut :grinning: :wink: a mozno na to prave caka
8. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tak kati, ja by som skusila, sak nemate čo stratit a dam si kokosovy :wink:
a ja sa mam fajn len občas mi je divne
8. jún 2009 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dievcata :angry: uz sme boli na tretej strane, to je strasne, ja normalne sem musim chodit :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes je krasny den, vsak? Do konca tyzdna mame eurace na ucte, takze dufam ze este v juni sa nam podari vytiahnut mury, sa tesiiimmmm :slight_smile:
Hej, a zacina moje testovacie obdobie, dnes som 24 DC, a vcera poobede som uz neodolala a testla, jasne ze len /, ale nadej umiera posledna, ved to poznate, kym nie je MS tak je tu stale sanca :slight_smile:
Ako sa maju nase maminy? Janulik, Mahu, Snazivazuzi????? Evus asponze sa kedy tedy ozve....
A co nase tehulky? Tini kedy mas poradnu?
V podstate sme tu snazilky uz len tri, vsak? Katka Zuzub a ja.....Ach jaaajjj, dufam ze to uz nepotrva dlho a budeme tehulky-maminky secky....
Inak som sa rozhodla, ze ked sa nam cez leto nezadari, asi predsalen skusim CAR, aspon nejaku inseminaciu alebo co.....Niekedy mam stavy ze je to ok a secko bude v poriadku a niekedy zas ma take chyti ze sa idem zblaznit :angry: :angry:
9. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavus ahoooooooooooooooooooooooooooj,ze sa tu teda ukazes :wink: a kedy mas teda dostat mrchu?by uz bolo nacase ,aby to vyslo :slight_smile: a tie stavy co obcas mas su normalne,ale aj tak obdivujem na tebe ten optimizmus co ta neopusta :wink:
ja zas stresujem,lebo v susednej skolke kde chodi Karin vypukli kiahne a ma slak trafi,ak ich schyta teraz pred dovolenkou,inkubacna doba je tri tyzdne,tak ako naschval by to vychadzalo prave na ten termin :angry: ,aleja verim a dufam,ze nam to vyjde a ze na dovolenku pojdeme vsetci a zdravi

a zacala mi akosi haprovat mrcha,nikdy mi nemeskavala a teraz je to uz tyzden,tehotna urcite nemozem byt(iba ak pocala z ducha :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),aleneviem cim to moze byt,pretoze som nebola chora,ziaden stres,akurat zas vyse kojim koli maleho zubom,zeby koli tomu?budem musiet zajst k dokymu.aleuz druhy den ma mrchovsky boli brucho,tak dufam,ze sa jej uz konecne uraci.
9. jún 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, žienky :slight_smile: fiiiha vy ste tu toho popísali :wink:
Kati Helios v Martine sú výborný, určite ti ich odporúčam, poznám prípad kedy sa už v úplnej beznádeji podarilo jednej kočke otehotnieť :wink: ja som tiež nad nimi uvažovala, ale uvidíme či sa zadarí do tretice prirodzene..... my sa chystáme na dovolenku okolo 17.júna a vychádzajú mi na dofči plodné dni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže vkladám veľké nádeje, držte palce.vo štvrtok idem ešte do Žiliny na hematošku s tými výsledkami z Martina.
Vavenka držím palce, nech je testík pozitívny :wink:
9. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzub,kam idete na dovcu????vsak ti uz zachvilku
9. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes sa akože snažím vybaviť nejaký last minute a vyzerá to na Egypt, keď budem mať niečo bližšie dám vám vedieť :wink:
9. jún 2009 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vy to evus kedy idete?
9. jún 2009 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzb,to je super,tak nech vam do vyjde :wink: ,my odtlietame 26. ale vobec neviem o kolkej a s kym ani to neviem nikde zistit.
9. jún 2009 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, Vavenka a ktory dpo si? Ja som mala tiez prvy test s /. Poradnu mam 18.6. a idem na krv konecne. A tie stavy maju asi vsetky baby čo sa dlhsie snazia nebojkaj bude dobre, do konca roka ste vsetky tehule este si mate uzit letnu dovolenku a potom uz budu ine starosti :wink:

Evus tak nechaj malu doma a mas to iste :wink: a čo sa týka odletu a tak, to nam dali vedieť tesne pred dovolenkou

Zuzi tak si poriadne uzite dovcu a prajem aby vám to vyslo
9. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinika,nechcem ju nechavat doma,ona strasne rada chodi do skolky a co tu pri mne by teraz tri tyzdne robila,pozri,ak ma ti kiahne schytat,tak ich schyta,to by som ju musela izolovat aj od deti s ktorymi sa hra kazde poobedie vonku...aj v zime boli v tej istej skolke kiahne a Karin ich nedostala,tak dufam,ze aj tentokrat sa nam vyhnu a ak ich predsa len dostane,budeme to potom nejako musiet riesti,lebo automaticky to schyta aj maly.
9. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no evus ked to schyta maly, budete mat potom uz pokoj hihi
no tak ja som sa najedla, konecne, a pomaly utekam na byt, dnes zaciname burat jadro tak idem komandovat hihi
9. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tini neviem kolko som DPO, kedze som nemerala teplotu, ale ked to vezmem idealne, ze 14 DC bola ovulka, tak dnes som 10 DPO :slight_smile:
9. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinika,asi tak...

baby,kuknite,toto sme natacali este v zime,maly mal nejakych 5mesiacov,dufam ze vam to pojde

http://n-joy.cz/video/misko/m8fhpzkvyy9tjqcq
9. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis a ja na 12dpo som mala este / takze este to mas celkom nadejne :wink: držim palceky a posielam tehu bacily
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Pre katku