Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
30. jún 2009

jeeejda, co to tu citam. ingulik gratulujeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a hlavne vela ydravicka 🙂

katka444
30. jún 2009

zuzub vytaj. kukam foto a foto zatial ziadne 😅 . hod nejaku pozu pri mori. nech my ostatne, co makame v praci aspon zaslintame 😀 . nebolo teraz v egypte prilis horuco?

zuzub
30. jún 2009

kati dám fotečky, keď prídem domov z práce 😉

tinika
30. jún 2009

Ingu gratulujem a tesim sa s tebou, nech ste obe zdrave a mala vam robi len radost hihi ta ked podrastie ta uz pojdeme na tu kavu ne? hihi

zuzub
30. jún 2009

tak dala som nejaké fotečky z dovolenky 😎

tinika
1. júl 2009

Ahojte, idem kuknut zuzu
Nám včera chlapi čo kosili dvor okolo bloku pokosili aj okno na aute hihi rozbili kamienkom ta mame automaticku klimu. No skoro som zinfarktovala, bo na 10 minut sme dosli domov po peniazky na tehly a vyvenčit havu a hned bola pohroma na svete hihi

zuzub
1. júl 2009

ahojte, jaaaaj tini tak to poteší 😠

ingulik
1. júl 2009

ahojte kocky...
chcem sa opytat skusenejsich mamiciek ako som ja 😅 ... co robit ked sa dietatku cka? ake az tak ze s nou cuka a pocut to do vedlajsej izby...fakt neviem z coho to moze byt, skusili sme vselico a stale sa to vrati...mala cka minimalne raz za den...prosim poradte...
tini...no ked uz budem v PO tak jasne ze dame stretko, len este neviem kedy sa odhodlam opustit maminu spolupracu... 😉

zuzub
1. júl 2009

neviem prečo ale zmazali sa mi z albumu fotku z dovolenky 😠

adenka
1. júl 2009

dobre ranko,
ingu gratulujeeeeeem...veeeelmi sa tesim a prajem vela vela zdravicka Veronicke aj maminke 😵 😵
a ako si nakoniec rodila? prirodzene alebo cisarom?? ako sa citis??

na to ckanie, rada od neskusenej, skus jej dat napit niecoho...cajik, alebo kusok vodicky...mozno to pomoze... ale neviem isto len skusam 🙂

tinika
1. júl 2009

ignu neponahlaj sa ja mam čas teraz aj tak riesime tu prerabku takze ja ani neviem čo bude zajtra, som mala dnes byt na farme u klientky a idem az zajtra kedze dnes sme nosili tehly takze klud len sa zohraj s malickou a potom

tinika
1. júl 2009

a aby bolo dost zabavy tak sofer nam rozbil 42 tehal a tak siel za vlastne kupit a medzitym sme zistili ze nam doniesli nespravnu zarubnu tak este to otočil raz a tuto cestu platil majitel firmy kedze pochybyli no čo uz ked sa dari ta sa dari, luto mi bolo len toho sofera, taky dedusko asi vela nezarobi a dnes skor prerobil ako zarobil tak 30 euro za tehly a este 17 euro za cestu

majulienka32
1. júl 2009

Inguliiiik, gratulujeeeeem z celeho srdiecka. a nech ste hlavne zdravucke 🙂 pridaj aj nejake foto 😉
ingu co sa tyka toho stikania, aj nam Petko stikava. to zvyknu deti hlavne ked sa dobre napapkaju.
teraz mu dam lognut z cajika ked samu stika, a ked bol mensi tak som nic nedavala, preslo to same, je to normalne 🙂
a inak ako sa citis?

jahoda
1. júl 2009

ingu, gratulujem k malinkej a vela radosti a zdravia Vam prajem!!!

jahoda
1. júl 2009

Rady nepridavam, budem ich este ako mamina juniorka isto potrebovat tiez... 😀

vavenka
autor
2. júl 2009

Ingu gratulujem 🙂 to je super, dalsi LADY potomok 🙂 Mohla by si s viac rozpisat, ako to prebiehalo, ako si rodila, kolko, ci bol manzel pri tebe, a tak 🙂

cka
2. júl 2009

ahojte kocky....zabudla som sa pochvalit, ale pravdupovediac, nie je casu...mame dcerku Michaelu, narodena 6.6., 3300g, 49 cm, teraz uz mame 4200g a 55,5 cm. Takze parada.
Je zlata, len teraz v tych horucavach kojim casto, lebo je vyprahnuta, takze zacinam asi s cajikom do striekacky.

Ingu, ked sa jej cka, daj prso alebo cajik alebo prevarenu vodu. Ked si teraz s tym nevie poradit, ja stale dam prso, ona potiahne a hotovo. A inak gratulujem. 🙂))

tinika
2. júl 2009

cka aj tebe gratulujem, vyzera to tak, ze ak budeme mat my dievčatko, tiez bude miška hihi

ingulik
2. júl 2009

ahojky....
no vavenka...porod prebehol rychlo....strasne rychlo sa to zomlelo... bola som v tej nemocke, kazdy den tie hnusne magneziove infuzky proti tvrdnutiu bruska a kontrakciam...citila som sa super a buzerovala lekarov ze chcem ist domov...az mi jeden pan dr. povedal ze mam tyzden vydrzat a mozem ist na SC....tak som si v sobotu 19.6. odchytila moju porodnicku, ze spravime sekciu 29.6. aby mal mangelik darcek na narodky...no a v nedelu rano som sa zobudila o piatej na brucho tvrde ako kamen...a tvrdlo kazdych 15min ale bez bolesti...rychlo som stiahla infuzku s magneziom, nepomohla tak sup o poschodie nizsie na monitor...kontrakcie uz zacali aj boliet, no najhorsie bolo, ze malej srdiecko zacalo slabnut...tak ma rychlo oholili (jak ovcu, bez ludskeho pristupu)...plakala som, triasla sa jak osika, ani neviem ci od zimy alebo od strachu viac...zaviedli mi kateter a holu len v papuciach poslali na operacku....potom uz len pamatam, ze sa ma doktor pytal, ci maju pustit manzela ku mne, ale moj drahy ani netusil co sa dialo...po nocnej buval doma...prebrala som sa o 9.15 uz na izbe a asi o dve hodky na to mi doniesli malu na chvilku...prvych 24h je po SC strasnych, boli to, neda sa hybat...moj chrbat keby mohol mi vynada...ale kvoli malej by som to podstupila este raz...ten pokladik za to stoji 🙂

cka gratulujem...no na ckanie som skusila lyzicku vodicky lucky, niekedy pomoze niekedy nie...ale mala sa prejeda, tak to ma z toho 🙂

maju...uz sa citim v pohode, stehy uz nemam...len sa smejem, ze co usetris na vlozkach pocas tehu, tak to potom dozenies 😀

tini a este nevies co cakas?

adenka
2. júl 2009

ahojteee...

cka gratulujem a prajem tiez vela vela zdravicka 🙂

ingu pridaj fotecky 🙂

ingulik
2. júl 2009

ahoj aden...no prave na tom pracujem

tinika
2. júl 2009

ingu ahoj, neviem ale 14. idem na utz tak snad uz budem vedieť

ingulik
2. júl 2009

kuk album...fotky malej...

tinika
2. júl 2009

Ingu veronika je naaaadherna, uz sa neviem dočkať svojho batôžka hihi

zuzub
2. júl 2009

ingu veronika je zlatučká ešte raz gratulujem 🙂

zuzub
2. júl 2009

inak hlásim, že som dnes 29DC a mrcha zatiaľ nikde 😕

ingulik
2. júl 2009

dakujem....este jednu som dodala...ideme vonku trosku...papa

adenka
2. júl 2009

jeeeej ingu...malinka je kraaaasna, uplny pokladik 😵 😵 😵

zuzuuuuuuu kedy testujes?????

katka444
2. júl 2009

ahojte,
ingulik mala je nadherna 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzub a kolko dnove cykly mavas?

katka444
2. júl 2009

zuzub skus teraz hodit foto. mozno stihneme zslintat za morom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre