Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
3. júl 2009

ďakujem tini 🙂 hlavne nech už to ďalšie tehulkovanie aj dotiahnem do úspešného konca...

adenka
3. júl 2009

ahojky...

zuzu testik az v pondelok??

zuzub
3. júl 2009

adenka až v pondelok, ja som taká trpezlivá, na rozdiel od vavenky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinika
3. júl 2009

😀 😀 😀 tak nech ti ta trpezlivost vydrži, ja som nikdy nevydržala a ani naposledy a mala som / hihi az po dalsich troch dnoch boli // takze som aj tak musela čakať hihi

adenka
3. júl 2009

zuzu budem siiiiilno drzat palce 😉

tinika
3. júl 2009

adenka a ty sa ako citiš? Uz si doma? Moja svagrina je uz na PN a potom uz na matersku a čaka niekedy koncom augusta ako ty

zuzub
3. júl 2009

ja som sama zvedavá, že ako to dopadne 😒

tinika
3. júl 2009

zuzi uvidis, aj tak to nezmenis, ak si tehu, si ak nie si, nie si. tak trpezlivost a držim palceky

adenka
3. júl 2009

tini no tieto tepla mi nerobia moc dobre, ale citim sa celkom fajn...to ze uz nemusim sediet v praci je uplne super...
ja mam teraz dovolenku a od 11/7 som na MD

tinika
4. júl 2009

Bre ranko, my dnes murujeme jadro tak sa tesim ze zase sme o kus daaal
adenka no ani mne nerobia tie horucavy dobre ale v praci mame klimu nastastie, ale na buduci mesiac uz tam budem mať svoju nastupkynu na zaučenie, hoci mna nikto nezaucoval ta nebudem mať taky klud 😠
Tak si uzivaj este posledne dni volna 😉

zuzub
4. júl 2009

dobre ránko, mrcha dnes dorazila vo svojej plnej kráse 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzub
4. júl 2009

prajem vám všetkým krásny víkend 😎

tinika
4. júl 2009

zuzi skoda, ale aspon vies na čom si držim palce v dalsom snazilkovani, nedaj si pokazit krááásny den, uzivaj si 😉

slniecko4
4. júl 2009

pekný víkend,babenky.. 🙂

tinika
4. júl 2009

ahoj slni aj tebe 🙂

zuzub
5. júl 2009

ahojte, ako víkendujete? pozerám, že asi všetci niekde vonku 😎 len ja musím byť dnes v práci 😝

tinika
5. júl 2009

Ahojte, my sme sa poobede vybrali na prechádzku ale chytil nas dazdik takze sme tam dlho neboli a chystame sa do kina na Eis age 3 či jak sa to píše

janulik.j
5. júl 2009

ahojte babenky 😉
V prvom rade mooooooooooooooooooc gratulujem ingu,mate krasne bumbatko, tak prajem celej rodinke, aby ste boli zdravucki 😉
My sa mame fajn, Kubko lozi ako divy a vsade sa stavia a zhadzuje veci a najradsej chodi, ked ho drzime za ruky, to je vo svojom zivle. Mangel ma cely mesiac dofcu, tak sa vytesujem. Sme boli par dni u starych rodicov, tak Kubko si uzil zahradu aj cerstvy vzduch 😎

Tini ako ide tehu? Zuzub a Katke moc drzim palceky, vzdy ked idem nakuknut, tak dufam, ze uz sa zadarilo 😵

janulik.j
5. júl 2009

Joj este som zabudla Ingu to ckanie je uplne normalne, nas Kubko ckal stale. Niekedy sa mi to zdalo, ze je to az moc.Najlepsie dat cajik, vodicku alebo mliecko, alebo pockat ono to prejde same.

katka444
6. júl 2009

ahojte, u mna znovu koncia vsetky nadeje ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

takze to znamena, ze laparka ma neminie 😢

tinika
6. júl 2009

ahojte
janulik no celkom sa da, len ma dost boli panva a tlači moc. mechur
kati skoda, tak som ti to priala, no ale dufam, ze uz ked musis ist, tak ze ti laparka pomoze a budes hned tehulka 🙂

zuzub
6. júl 2009

ahojte, kati je mi to ľúto ☹ ale ber to tak že laparka ti pomôže a budeš raz dva tehulka 😉

majulienka32
6. júl 2009

ahojte babulky, tak co je tu noveho? my sme vkuse niekde vonku, alebo na chate s nasimi, neni casu sem chodit.
Petko je uzasne poslusne dietatko.. obracia sa hore dole, uz sa aj pokusa sam sadat. zubky uz mame dva na polceste... 🙂
kati je mi to luto, urcite sa vam to coskoro podari..
zuzub a vam tiez 😉
janulik maly je zlatucky je uz poriadny "chlapisko" 🙂
tinika tebe sa ako tehulkuje, je vsetko ok?
ja som pridala zopar fotiek do albumu 😉

tinika
6. júl 2009

maju ahojky, no celkom fajn ale ako som uz vyssie pisala moc. mechur ma tlači a panva boli ale inač fajn, ale ani tie horučavy nemusim, dost ma hlava z toho boli ale to aj normalne ak menej vody pijem

evus
7. júl 2009

ahojte babule,tak ja len hlasim,ze sme uz doma...dovolenka bola uzasnaaaaaaaaaaaaaaa a nezabudnutelna,este by som nejaky ten den ostala,deti to zvladli vsetko perfektne az na to,ze Karin dostala nejakeho vnutorneho bacila a trosku sa vyhadzala,ale inak vsetko ok,potom pridam nejake fotocky,tak kuknite a precitam si vas neskor 😉

tinika
7. júl 2009

heee evuska uz po dovci?? dajak rychlo to ubehlo, vy ste boli na tyzden????

vavenka
autor
7. júl 2009

Caute maskyyyy 🙂

Ako sa mi tu mate? Zo mna je teraz velky stavbar, mury uz su vytiahnute 🙂 🙂 🙂
Aby ste boli v obraze - som 25 DC - aj som dnes testla (sak aj tak to je na mna uz neskoro 😀 ) - standartne len / a uz aj zacinam spinit, ale neriesim, aj tak som tento mesiac dost holdovala alkoholu (jeden "teambuilding" z prace v Terchovej - riadna opica; a jedne narodky mojho kamosa z davnych cias - tiez kvalitna opica 😀 ) takze zatial si uzivam stavebnu sezonu, krasne leto, do prace chodim len tak aby sa nepovedalo, sem tam sluzobka aby sef nefrflal, od 20teho do 31.7. mam podpisanu dovolenku, takze secko je ako ma byt 🙂

Pozdravujem vsetky tehulky, maminky aj netehulky (tusim uz len Katku a Zuzub 😅 ) sme jak tri musketierky, nejak to uz len dobojujeme....
Hej a ozaj, staremu som objednala profertil - rovno na 3 mesiace (bola super cena za 150 tbl), tak dufam ze mi to bude jest 😠

evus
7. júl 2009

tinika,veru uz po dovolenke,boli sme 12dni...

Ingu,gratulujem k bambulke,nech vam robi len a len radost 😉

Kati a mozno prave ta laparka ti pomoze,tak nevesaj hlavu

ale nasa snazivazuzi sa tu dlllllllho neukazala,co sa stalo?

vavenka,tak v stavani ste teda sikovny,nech vam to takto dobre ide az do konca

ingulik
7. júl 2009

Ahojky ladies.
...evus dakujem...
...sme dnes boli na kalmetizacii - ockovanie proti TBC...som sa toho tak bala a mala spinkala, ked ju pichli len troska pipla a spinkala dalej...mame to statocne babatko 🙂
...cez vikend sme boli u babky na vidieku, tak si fajne pospinkala na cerstvom vzduchu v kociku...

janulik dakujem, mam pocit ze sa to lepsi...mala cka hlavne vtedy ked ma studene rucky a je jej trocku zima....co mne pride obcas zvlastne ked je vonku taky hic...ale deticky maju inu regulaciu tepla, takze je to asi oukej 😉 tak ked cka ju vezmem na ruky a schulim v naruci a hned to prejde 🙂

ingulik
7. júl 2009

...a pridala som este nejake fotecky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre