Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
25. aug 2009

ahojte kočky, dnes mam pokojny dnik, zajtra idem na glukozove testy bleee ale určite by ste si to radi vymenili, a ja s vami nie 😀 😝
takze hned potom ako budem moct, utekam na kona a kontrolujem hlasenie //

zuzub
25. aug 2009

môj mamngel má budúci rok č.6 a to okrem iného znamená dieťa 🙂

tinika
25. aug 2009

ingu inak ako zvladas chodenie vonku s hafanom a malou? z toho mam ja depky, budeme na 3 posch. bez výtahu a nasa hava sa boji ludi ta som zvedava ako budeme behat po schodoch hihi

tinika
25. aug 2009

zuzub pekneee

vavenka
autor
25. aug 2009

Zuzub takze buduci rok musis rodit !!!! 🙂
Tini nevymenili 😝 😀 my chceme svoje vlastne glukozove testy 😀

tinika
25. aug 2009

hihi vavenka a ja uz nechcem čakat na // teraz, az na tie dalsie hihi takze sme obe spokojne, dnes na obede som sa rehotala, bo patko sa tak otačal ze mi brucho vyduvalo na niektorych miestach, take zlate to je, juuj prajem vam vsetkym taky pocit

petulig
25. aug 2009

cafte..drzim palce babky k tym ciarockam, aby to vyslo.
Ja som este stale 2 v 1, hold sefke sa este nechce von 😀

ingulik
25. aug 2009

ahoj tini...no celkom fajn ale nadavam na male vytahy...natrepat podvozok, vanicku s malou, psa (pes je veliky, vasa hava je aspon drobna) a seba je umenie...moj mangel ma problem sa vtrepat sam s vanickou do vytahu nieto este so zbytkom 😀

adenka sa zatial neozvala 😕

tinika
25. aug 2009

petulik no ja som si minule hlavu lamala, ze okrem adenky este jedna skoro mamina je tu a som si nespomenula na teba, prepač, držim palce
no ingu si viem predstavit, ja budem mat kociar v pivnici takze zabava bude ho tahat po par schodoch hore
ale uz mame baby siting ta asi budem chodit s havou kym maly bude hajat, tak na skok aby sa vyvenčila a na prechadzky s mangelom

nikka_
25. aug 2009

Ahojte kočky, ako sa tu máte?? My sme na týždeň u svokry.... Tini psa a malého som riešila aj ja, no a presne tak som to robila, že malého som uložila spať, a utekala s Bastym, ale bolo také, že sa Basty začal pýtať von, ked malý bol hore. Tak malého do klokanky, a podme ho na 10 min. von so psom....

Adenke držím palce, nech to už má za sebou, To čakanie, ked sa to už rozbehlo je hrozné, človek to chce mať už za sebou, držať malé v náručí 🙂

nikka_
25. aug 2009

Ingu ty máš ako kočku doma... malinká je nádherná, bože ako to letí už máte skoro dva mesiace...

tinika
25. aug 2009

ahoj nikka, vidis, aj klokanka je super napad, len v decembri si to neviem predstavit ked bude kosa a potom uz zase bude velky
a vas fesačisko o chvilu uz ročik bude mať 🙂

nikka_
25. aug 2009

Tini no môj muž šiel od januára do roboty, inak bol od narodenia doma, takže v januári, do overalu, a tak do klokanky...
a hej Damko má o chvíľu rok, strašne to letí, akurát šiel s krstnou do mesta kúpiť topánočky, lebo tie čo som mu dvoje kúpila 1.6 som už včera odložila, lebo sú mu malé.... chúda dieťa šlo bosé do mesta, tak dúfam, že niečo kúpia...

tinika
25. aug 2009

hihi ta to betar, dobru krstnu ma

nikka_
25. aug 2009

bola ochotná s ním ísť na prechádzku, ked sme tu u svokry, tak sním nechodím von s kočiarom, lebo tu sú strašné kopce, svokra býva na kopci, kde výjsť hore s tým tažkým kočiarom, je nad moje sily...

tinika
25. aug 2009

hihi tak to je od nej pekne

tinika
25. aug 2009

a aky mate kočiarik?

nikka_
25. aug 2009

neviem presnú značku, ale trojkombinácia klasická, tie také poľské--- jaj Baby lux sa volá

tinika
25. aug 2009

aha idem kuk na net ze asi aky, sak kuk do mojho albicka či dač take

tinika
25. aug 2009

jojo take dačo aj my chceme

nikka_
25. aug 2009

Tinika presne ten prvý zelený máme my... ja som s ním spokojná, trocha je síce ťažký, ale inak praktický

tinika
25. aug 2009

jojo presne preto ho chceme aj my, lebo pacia sa mi aj ine, ale zdaju sa mi byt male a dost drahe

zuzub
25. aug 2009

testik na zajtra kúpený 😉 vavenka,dúfam,ráno spolu zahlásine // 😵

tinika
25. aug 2009

kocky som zvedava a držim palce, zajtra čakam // dvakrat 😉

ingulik
25. aug 2009

ajoj kocky...my sme prave dopapali...
ozvala sa adenka...dnes, teda vlastne uz vcera sa o 20.45 narodila Dominika, miery 3680g a 54cm. Maminka aj dcerka su v poriadku. Blahozelame!!! 😵 😵 😵 😵
Dobru nocku. 😔

tinika
26. aug 2009

Aj ja blahozelam a nech sa drži a rastie do krasy.
Vavenka a Zuzub som zvedava. Som došla kuknut ale asi este netestite. Tak potom ked sa vratim. Papa idem na tie testy

evitkamalicka
26. aug 2009

jeeej gratulujem 😵

zuzub
26. aug 2009

dobré ránko, adenke gratulujem nech sú zdravučké 😉 a ja hlásim / 😖 , po druhej čiarke ani chýru......no čo už ideme ďalej,ešte asi nie je správny čas 😔

zuzub
26. aug 2009

vavenka a ty si kde s ytými // 😉

zuzub
26. aug 2009

babenky, rychlo mi niekto poradte 😕 išla som ten test hodiť do koša a kukám na naň a tam // 😲 ale až po 25min.skoro to je asi divné, že? neviem teda čo si mám myslieť..... idem dať testík do albumu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre