• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
no presvedčil ma až dnešný test :grinning:
babenky, tak ja idem chystáme sa do Kremnice na Kremnické gugy, tak peknú nedeľu vám prajem :slight_smile:
30. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný dník ti.. užite si to.. :slight_smile:
30. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaaj no my uz to neberieme ako nieco nenormalne :slight_smile: vcera to bolo 4ty krat za 2 roky, co som mu oznamila ze mam // :slight_smile: bol mily, dostala som usmev a pusu na celo, este som sa ho spytala ze ci tentokrat to uz bude ok a on mi povedal - to ti slubujem ze bude :slight_smile: tak som sa upokojila a sli sme do mesta za partou :grinning:

Zuzi hej? No ja som bola cca 3tyzdne do zadu u gyndosky a ta mi povedala ze hned ako najdem //, tak mam utekat na hematologiu aby mi upraivli davky....
Tak snad to uz vsetko dobre dopadne tentokrat :slight_smile:
30. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka dufam ze tentoraz to obe dotiahnete do úspešného konca
ZUZUB trocha neskor, ale všetko naj, nech ten darček dostanete a inač ja keby mi kamoska povie ze je tehula, ta ja nevydržim a vytrubim jej ze aj ja :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, skoro som odpadla ked som si čítala stránky dozadu. Vavenka a Zuzub gratulujem a držím palce, nech všetko dobre tentokrát dopadne. Bože ani neviete aká som rada, ono sa to dosť ťažko číta, ked mi už sme maminy a vy ešte snažilkujete, keby sa dalo neako zariadiť z našej moci, tak ste už tiež dávno mamčami.... tak fuj fuj.....

My dnes odchádzame domov od svokry, takže idem pomaly baliť veci, lebo malý ich má po celom dome..
30. aug 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, volám svojmu gyndošovi,ale nedvíha :unamused: a volala som už aj na hemato, že mám hneď prísť, keď budem mať papiere od dokiho z gynekologie, dúfam, že nemá dnes dovolenku :confounded:
31. aug 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub držim palceky
31. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Tini,len sa obávam, že gyndoš má dnes dovolenku, keďže zajtra je sviatok, možne chce mať dlhý víkend :grinning: a doki na hemaroške robí len do budúceho týždňa do stredy a potom ma 3týždne dovolenku :unamused: tak dúfam, že to stihnem....
31. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa konečne dovolala, idem v stedu ráno o 7.00 na gyndu a odtiaľ frčím na hematošku...jaaaaaaj dievčata ja už som taká zvedavá :sweat_smile:
31. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zuzub drzim palce, nech je vsetko v poriadku :wink:
31. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja som sa predvcerom vecer zase rozpravala s misou. takze to nebude crevna viroza. to bude vecerna nevolnost :grinning:
31. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Kati , tak vrašíš,že tehulkovanie sa prejavuje naplno, hej :grinning: a kedy ideš na to sono?
31. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v stredu idem k dr. no robi len poobede. tak uvidim, ci mi urobi sono. neviem ci nebudem ako prve pytat PN. neviem si predstavit, ze budem mat ist do prace, ked mi je takto ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juj dievcata tak drzim palce u doktorov, ja idem v stredu len na hematologiu a ku gyndoske az niekedy buduci tyzden - inak dnesny test nic moc - sa mi zda ze ciarka je trochu slabsia ako vcera, tak dufam ze to nic zle neznamena.... Musim ist kupit nejake lepsie testy :grinning:
31. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ja som mala na tých prvých testoch tiež veľmi slabé čiarky až na tom zo včera boli výraznejšie // to bol 30DC no a dnes som tiež testla a tiež boli // a zajtra tiež testnem.... :grinning:
myslíte, že v stredu už budem počuť aj srdiečko? :confused:
31. aug 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ani kedy bolo srdiečko, bo doky mi neukazal ale len som raz videla ze tam dačo blika ta ze to asi srdiečko a asi v 9tt
31. aug 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ti tinika robili sono 1x v 9tt?
31. aug 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo zuzi ja ked som volala gyndosovi ta povedal ze mam dojst az o 2tt najskor takze to vyslo v 8 alebo 9tt
31. aug 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,

tak clovek tu na tyzden odbehne porodit a taketo novoty????? baby blahozelaaaaaaam.... tak ta nasa babizna uvolnila kopu miesta, takze som hrooozne stastna ze vam ti vyslo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no my sme dnes stastne dosli domov...museli sme ostat dlhsie, malinka ma pruh tak sme museli na chirurgiu, ale nastastie je to ok, malo by sa to vstrebat samo a nebude sa to musiet operovat...

idem zmensit fotky a nahodim :slight_smile:
31. aug 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka, ešte raz gratulujem a mávajte sa čo najlepšie :slight_smile:
31. aug 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka mala je krasna
31. aug 2009 o 19:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominika je zlatučkááá :slight_smile:
31. aug 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adeen blahozelaaam :slight_smile: Dominika je krasnucka :slight_smile:
Dala som do alba fotku testu - pred polhodinkou som ho ocikala, lebo ten z rana mi nedal spat :slight_smile:
31. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka pekné čiaročky :wink:
31. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden gratulujeem, krasna babika. Dufam, ze uz aj ja sa dockam. :dizzy_face:
31. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi este to niesu dialnice, no dufam ze v stredu uz budu, som kupila speci test na ne :slight_smile:
31. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nemám ešte tiež také úplne dialnice :grinning: ale aspoň výsledok je hneď, ja testnem ešte zajtra,dnes som v robote ráno robila test tak zajtra pridám obidva do albumu.
petulig tebe sa to už kráti :slight_smile:
31. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi sak aden s petuligom nam prenechavaju miesta :slight_smile:
Ja si dam od testovania zajtra pauzu - asi :slight_smile:
31. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte zajtra a v stredu k dokimu...
vavenka z nás maju firmy na tehotenské testy určite veľkú radosť :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no nieco mi hovor, za tie dva roky uz som im tam uz pekny balik nechala - ale tento mesiac stal za to :slight_smile:
31. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok