• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
adenka mala je krasnučka a uz aj usmevy rozdava :wink:
31. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, z dnešného rána hlásim riadne dialnice :grinning: tomu už hovorím parádna čiarka :slight_smile: večer pridám fotečky do albumu
1. sep 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub tesim s tebou, gratulujem
1. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Tini, ja už som zvedavá na zajtra čo ma čaká u dokiho a potom na hematoške čo za zázrak si to budem pichať :grinning:
jeeeeeej my sme s vavenkou rovnako 5tt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi zuzi to je fajn, budete si vymienať skusenosti, ja myslim ze so slniečkom mam rovnake tt ak sa dobre pamatam
1. sep 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som ja pravdu, že s Vavenkou budem spolu tehule :wink:
1. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute :slight_smile: aj ja mam silnejsiu ciarku, aj ked dialnica to este nie je, dnes som 29 DC - 15 DPO....
Ale je silnejsia, tak som spokojnejsia....
Zuzi ja som si na teba pockala :slight_smile: mas 8.5 termin? To je moj brasko narodeny, my snad budeme spolu aj rodit :wink:
1. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jee to je super, pri kazdom jednom mene su tt :grinning:
1. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej tini´, vyzerá to, že budeme spolu rodiť :grinning:
ja dnes keď som tu čiarku videla som ani neverila, jeden deň a taký rozdiel....
1. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze vaven? dohodnite si porodnicu rovnaku hihi
1. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa z toho tiez velmi tesim
1. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby ste neviem ako chceli by sa vam to tak nepodarilo ako to vyslo, ze katka v aprili a vy dve v maji :slight_smile:
1. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini co si, to sme si presne takto naplanovali :grinning:
Katka strasne nechcela ist na laparku a ja som cakala na zuzub :slight_smile:
Ale jedno co sa fakt tesim - aj ked v podstate je to uplne jedno, ze budeme mat jarne deticky :slight_smile:
1. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ze keby ste chceli naozaj byt vsetky naraz tehu ta sa vam to nepodari, ale nahoda je ... hihi
v albume mam brusisko nove
Kati je to jedno, ja by som chcela jarne a nemam, ja budem mat zimne a zo začiatku vonku nebudeme asi vela ked bude kosa, ale nejak to prejde
1. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac co je s evus? som ju dlho tu nevidela
1. sep 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jedno jarné alebo zimné, hlavne nech to všetko dobre dopadne :wink:
a evus tu ozaj už dlho nebola :confused:
1. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini jaaaj dobry pupcok uz :slight_smile: este 10tt a pomaly mozes ist rodit :slight_smile:
Hej, aj minule som sa cudovala ze Evus ani Snazivazuzi tu neboli 100 rokov, aj Mum uz sa davno neukazala....
1. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, berieš nejaké vitamíny? a ty si čo picháš? a je to moc hrozné?
1. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi picham si clexane 0,2 - som bola vcera na hematoske, ale lekarka nemala sestricku, takze mi len nakazala nech picham kazdy den (predtym som pichala 3x do tyzdna) a zajtra na odber... Nieee, je to v pohode, prvy tyzden to bolo take divne, ale zvykla som si :slight_smile: a inak beriem Duphaston 2x1 + kyselinu listovu 2x1.....
1. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, riadne bruško už máš :wink: vavenka a duphaston ti doki predpísal? ja som zvedavá či mne niečo dá, ja beriem babycalibrum.a tebe akú poruchu zistili na tej hematologii?
1. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vaven uz teraz sa bojim ake brucho mi este narastie a ze ako sa budem hybat hihi a to som len 3,5 kg pribrala ta neviem jak je mozne ze take brucho mam
1. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super prave mi adminka vymazala nejake foto a aj tikery si mam vymazat bo ze vraj nemozem mat tolko, 27tt som mala a nikomu to nevadilo :angry:
1. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini vazne len 3,5 ??? Ty kokso tak potom to mas super :slight_smile:
Zuzi ano, dokyna mi predpisala duphaston.... Ja si uz presne nepamatam, ale 3 geny mam zmutovane. Leidenska (Tvoja) je tusim genom V, ja mam XII, VIII a este MTHFR ci tak nejak. Dva heterozygotne a jeden homozygotne.....
1. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzub beries aspon ten anopyrin?
1. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ja si myslim ze este len teraz naberiem :slight_smile:
1. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vymazali mi hava :frowning2: musim sa s nim sfotit a ked tam bude brusko hihi tak je to ok
1. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, čo mám kamoša dokiho tak mi vravel, že pokiaľ mi je ok, tak radšej nech neberiem anopirin
1. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven to čo znamena?????
1. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no uz ako chces...
Ale radsej by som na tvojom mieste zavitala do temy trombofilie...
A ono tromboska neboli, takze ok ti moze byt... Ani predtym si nemala ziadne problemy ak sa dobre pamatam, hm?
1. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka mne aj doki na hematoske hovorila, že anopirin sim mám dať len pred dlhou cestou alebo keď dlho stojím, sedím a pod.a dnes si asi preventívne jeden dám :wink: a ozaj myslíš, že tŕpnutie nôh, môže byť tiež z tej poruchy?dosť mi tŕpn eľavá noha a mám ju niekedy aj napuchnutú, teda chodidlo
1. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok