Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
4. sep 2009

kuk do albumu, vecicky, som si objednala u jednej kocky deku a taku mi urobila juuuj sa tesim

zuzub
4. sep 2009

si vás tu čítam a karfiol mi horí 😀

zuzub
4. sep 2009

tini, tá deka je pekná,a prosím ťa ako si si dala do albumu tú uvodnú tabuľku či ako to nazvať, tam čo ti ukazuje aké veľké je bábo

tinika
4. sep 2009

no zuzi, ani ti neviem, skus na to kliknut a mozno ta hodi na tu stranku čo sa to tam robi idem skusit

tinika
4. sep 2009

jo ked na to kliknes hodi ta na jednu stranku a tam mas tickery svadobne aj detske a tam si zadas poslednu mrchu a vyberies obrazok a skopirujes potom tie hieroglify do svojho albumu a hotovo. inac si nemozem zvyknut na tvoju foto, hihi dlho som ta registrovala ako ruzovu hihi

janulik.j
4. sep 2009

ahojte zienky 😉
Kati super, ze si dopadla dobre u dokiho. Sem tam nazriem, ale akosi sa mi nechce pisat, ale sa polepsim, ked uz ste vsetky tehulky, tak to tu zas ozilo 🙂 Velmi sa z toho tesim a uz sa teda konecne premenujeme. jupiiii

Kubko je chory, ma zapalene hrdlo a strasne je zachripnuty, tak sme boli vcera u dr. tak ma antibiotika, ale uz sa to lepsi. pridala som nejake nove foto nasho sintra...

Tehulkam prajem krasne tehulkovanie a aby mali co najviac odpocinku... a vsetkym lepsie pocasie 😎

zuzub
4. sep 2009

ďakujem tini už to tam mám 😉

zuzub
4. sep 2009

janulik Kubko je už riadne veľký, nech sa skoro uzdraví 🙂

tinika
4. sep 2009

ahoj janulik, dakujem, aj vam pekne chvile prajem a nech maly je zdravy a spokojny
zuzi som rada idem kuk aky si si vybrala

tinika
4. sep 2009

ja uz len 93 dni? hmm to uz nie je vela

slniecko4
4. sep 2009

Čaute kočky,tak už som pri pc aj ja.. 🙂
vave,letí to,čo? 28tt,o chvíľu ste tam aj vy a my s tinikou už budeme kočíkovať.. 😀
ináč,holky,dobré témy máte dnes.. 😉
zuzub,na ten karfiol si mi urobila chuť,musím crnúť mm,nech kúpi cestou.. 🙂
tini,ja som včera tak písala mm sms,či vie,čo bude presne o tri mesiace.. 🙂 bolo 3.9. a on,že o tri mesiace už budeme mať našu princezničku na svete.. 😵

tinika
4. sep 2009

slni veru veru budeme kočikovať
jeej zlaty tvoj mm ze vie presne a meno este stale neni iste?

zuzub
4. sep 2009

babenky vy už len 3 mesiace... ako ten čas pri iných letí, len mne sa to tak vlečie.. 😒

tinika
4. sep 2009

zuzi aj ja som ratala kazdy tt a chcela byt uz dalej a dalej, teraz si to uzivam a aj tak mam este kopec veci co musim stihnut do vtedy takze som aj rada

zuzub
4. sep 2009

tini dúfam,že v 27tt si to už aj ja budem užívať 🙂

tinika
4. sep 2009

☹ zuzi verim tomu 😉 a uzivaj si uz aj teraz, ale to preto teraz si viac uzivam bo uz aj vidno, aj citim ako kopka tak uz viem ze tam niečo je

tinika
4. sep 2009

ten prvy mal byt smejko nie smutny

zuzub
4. sep 2009

tini 🙂

slniecko4
4. sep 2009

tini,hej,už vieme,naisto Peťka,musím opraviť.. 😅
zuzub,neboj,rýchlo to zletí,to len tie prvé týždne sú také,my boli v 12tt na utz a kým mm Dr. nepoukazoval drobca,ani neveril,že je v mojom brušku bábätko,bo mi nejak nerástlo.. 😵 teraz sa už teší,že sa aj on môže pochváliť,že som tehotná,bo už na mne vidno.. 😀

slniecko4
4. sep 2009

ešte mi povedzte,ako si mám ten ticker dať do albumu?

tinika
4. sep 2009

slni tuk na tie hieroglify čo ti tam vyhodi a to skopiruj do albumu do textu a mas to tam

slniecko4
4. sep 2009

do ktorého textu? 😕 ja tam mám len názov albumu.. 😅

slniecko4
4. sep 2009

ináč,z ktorej stránky objednávaš veci pre Paťka?

slniecko4
4. sep 2009

už to mááááám vložené.. 😀

tinika
4. sep 2009

super idem kuknut na to aky si si vybrala
myslis tu deku? to jedna kočka robi, som nahodou pozerala jej album a pisala ze robila deku tak som sa pytala či urobi aj mne 🙂

tinika
4. sep 2009

slni a to aky utz ti robili, taku zaujimavu foto mas 🙂

slniecko4
4. sep 2009

3D v Ke u Dr. Dankovčíka,to keď som bola na ten screening NT,tak som dostala fotečku.. 😵

tinika
4. sep 2009

aha, no ja mam tiez z 3d foto, ale taku do oranzova v albume 😉

slniecko4
4. sep 2009

zlatučká fotečka,Patrik tiež.. 🙂 kočík už máš?

tinika
4. sep 2009

slni nemam, ani vanicku ani nič, lebo sa budeme stahovat ta az potom chcem kupovat, nech to netahame hore dole
a ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre