Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
4. sep 2009

Som sa inač smiala ze dame kocke meno Petra po ockovi a chalanovi Martin po mamke hihi

slniecko4
4. sep 2009

no vidíš,to by nebol až taký zlý nápad.. 😀
nemám ani ja,až na pár kúskov oblečenia nemám tiež nič,ani vaničku,ani kočík,fľaše,výstelku do postieľky,nič.. Chceme ísť do Poľska na nákupy..

slniecko4
4. sep 2009

ja len pozerám,ako holky v decembrovkách už majú všetko pokúpené a ja nič.. 😅

vavenka
autor
5. sep 2009

Dobre ranko, ja som uz od siestej hore 🙂 zeby prve tehulovske priznaky? 😉 Idu kacerovci 😀 😀 boze to som naposledy videla pred 100 rokmi 😅

tinika
5. sep 2009

slni neboj, ja tiez nemam, bo sa budeme stahovat tak to nechcem vlačit hore dole 😉
ja mam akurat ohrievačku fliač, sterilizator flias a odsavačku mlieka čo svokra dala a oblečko a to je vsetko

zuzub
5. sep 2009

dobré ránko ani ja už nespím, ale včera som už bola o 21.30 KO 😀 V noci som bola horea strašne ma bolel žalúdok 😝 je to normálne????

tinika
5. sep 2009

vavenka ja som zo začiatku tiez nemohla spat a teraz sa neviem dospat, síce sa tiez budim v noci na wcko a ked sa otačam bo ma vsetko boli ale spala by som cely den hihi

ingulik
5. sep 2009

ahojky..no Vave ja pozeram Macka Pu na ctcku 🙂

tinika
5. sep 2009

ingu prepač, som včera ti neodpisala, bo som prečitala celu stranu a začala odpisovat a som asi teba vynechala. Jo leti to, snad to stihneme a ked ne ta potom z drobcami uz 🙂

vavenka
autor
5. sep 2009

No takze po 30tich rokoch bude zo mna ranne vtaca hehe 🙂
Aspon som pozehlila, 3 tyzdne na mna kopa zmurkala 😉

tinika
5. sep 2009

hihi vavenka ja minuly tyzden som tak skoro vstavala, som musela a ked som isla s havou von ta vravim susede, ze ja čo tak neskoro isli so svojim von a to oni isli normalne len ja uz dlho som hore bola 😀

zuzub
5. sep 2009

vavenka ja som dnes ráno tiež žehlila 😀

tinika
5. sep 2009

ja nemam čo zehlit 😝 😝

vavenka
autor
5. sep 2009

Uz sa tesim na MD 😀

tinika
5. sep 2009

vaven prečo? hihi

vavenka
autor
5. sep 2009

😀 lebo budem mat vikend cely tyzden 😀

tinika
5. sep 2009

hihi no tak to je asi jedina vyhoda čo? hihi lebo dovolenkou sa to nazvat neda, bo vstavat budem skor akurat ze ma nebude sef rozculovat

tinika
5. sep 2009

jak kukam na tie tt tak tu chyba este niekto so 7tt a cely mesiac by dakto rodil 😀

vavenka
autor
5. sep 2009

Tini
😀
Urcite bude, ved sama vies ze tie TP su malokedy 100%
Ale na maj sme Zuzub, Shaarka a ja a predskokana mame Katku v aprili
😀

tinika
5. sep 2009

Vave sak mne je to jasne ze terminy skacu ale tie tt pri fotkach som myslela hihi ze by to bolo pekne

tinika
5. sep 2009

ale aj teraz je to pekne

vavenka
autor
5. sep 2009

Tini 🙂 no a uplne krasne to bude, ked nam vsetkym budu tt pribudat, tak ako tebe a slniecku 😉

tinika
5. sep 2009

jojo vaven, to bude to najkrajsie a potom ked tu budeme postupne hlasit ze uz su drobci na svete a davat fotky do albumov , tesim sa na to velmi ja som fakt taka rada, ze v auguste sa to podarilo prave vam, čo sa vam tak dlho nedarilo

vavenka
autor
5. sep 2009

Tini 😵 😵 😵

tinika
5. sep 2009

vavenka ako pokračuje domček? Nam dnes robia stierky, uz je v spalni hotova, teraz obyvku a uvidime kolko stihnu a kupelka sa uz tiez crta hihi sa tesim, na buduci tyzden uz budeme malovat spalnu a obyvku huraaaaa

vavenka
autor
5. sep 2009

Tini no pekne vam to ide 🙂
My teraz pauzujeme, nech poriadne deka vytvrdne, a do konca mesiaca by som chcela abysa dala strecha....
Potom este okna a pre tento rok se skoncili 🙂

tinika
5. sep 2009

tak u vas to uz tiez pekne vyzera domček bude zakryty a oddychovat v zime 😉

vavenka
autor
5. sep 2009

Tini tak tak 🙂
Juuj to hovadzie..... Som taka hladna a maso nie a nie zmaknut - hovado 😀 hlavne ze rozvoniava cely byt 😠

tinika
5. sep 2009

hihi vaven, ja si prave davam poslednu porciu polievky čo ostaal od obeda, bo uz som zase hladna 😅

zuzub
5. sep 2009

je normálne,aby ma teraz na začiatku tehu boleli kríže??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre