• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
zuzub mne bolo len divne, nevolnost som mala len dvakrat a tiez som nemala chut papat, furt som si kupila dačo vynimocne a urobila si chut abo sa len prinutila aby maly nehladoval, neboj to prejde a potom budes mat taaaaku chut papat ze aj slona zjes :wink:
10. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj som si vydychla, skončila mi dalsia danova kontrola a v pohode. Akurat somar sef, bol preč ta mi este euriky za júl a agust nedal. Zajtra sa na to kukne ta dufam ze aj posle bo uz fakt mam suchoty a dnes treba vyplatit kachličkara a pride mi stol do kanclu
10. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini mne je tak stále akoby ťažko na žalúdku, som si dala teraz šumiví magnézium,asi si uvarím aspoň nejakú zeleninovú polievočku
10. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :slight_smile:
to je taka nostalgia, ked si vas citam. Tehu veci a tak.... ja som sa tak tesila na tehu veci, ale kupila som si tiez iba nutne veci a ostatne normalne z obchodov tuniky a dlhe tricka a pod. Kupila som si akurat rifle, lebo gate normalne nema tehula sancu nosit a odporucam hl. tie s pasom co sa dava na brusko super vec hl. na jesen a zimu. Ja som mala stastie, ze nieco mi posila aj svokrus. Ale clovek musi aj investovat do niecoho tehu, lebo v 8,-9,mes. tie tuniky su uz cez brusko kratke. Ja som si kupila take obycajne tehu tricka bavlnene na MMB a boli dobre aj tehu sveter, co sa da nosit aj ked uz nie si tehu. Teraz je vela takych veci, ze sa daju nosit aj po porode. Len tie ceny :confounded: A co sa tyka mangelovych triciek tie som vynosila tiez, ale iba doma, lebo podla mna aj tehulka ma byt pekna :slight_smile:

Zuzub ak ti je zle, tak jogurt by som moc nejedla, bo mlieko zatazuje zaludok. Mne ked tak pomahali tie pudinceky z obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aj ja mam teraz 14teho narodky :grinning: takze tiez vsetkym gratulujem!!!
10. sep 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi mne tiez bolo tak stale, som si vravela ze to radsej zo seba von dostat ale neislo, som si zvykla, vela pila a tak

Janulik tak mozme oslavovat spolu, ja 13. tak začneme a skončime tebou hihi a kolkate? ja 27 uz :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janulik ahoj, ako sa mame?
No jasne ze aj tehula ma byt pekna, ale zas ked ma fakt vyzenie doktorka na rizikove, asi sa v zime velmi promenadovat nebudem :confounded: a vsetko bude zavisiet aj od toho, ako rychlo budem naberat na vahe a zaokruhlovat sa - teda dufam ze budem :sweat_smile: .... Co som pozerala niektore fotky tu na MK, tak niektore baby este ani v 22-23 tt nemali brusko :slight_smile:
A gratulujem k bliziacim sa narodeninam :slight_smile:
Tini ze "uz" :slight_smile: co mam potom povedat ja? :grinning:
10. sep 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ta vies, kazdy sa citi inač stary, ty si taka mlada kočka :slight_smile:
10. sep 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini :grinning: :grinning: :grinning: no jasne, ale zial datum narodenia v obcianskom je nemenny :angry: sa mi nechce verit ze mam uz 32 rokov, absolutne sa necitim... A dufam ze ani nevyzeram :sweat_smile:
10. sep 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, chces videiť moj novy rodny list? hihi
10. sep 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ff ho mam hihi nevie ho tu hodiť akosi
10. sep 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keď už o tom veku hovoríte, tak ja mám budúci rok "30" :astonished:
10. sep 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm ma o mesiac 30 :wink:
10. sep 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u chlapa sa to stratí Tini :grinning:
10. sep 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak zuzi :slight_smile:
10. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

janulik vsetko naj k narodkam :slight_smile:

ja mam 28 az do februara a :grinning: ma kristove 33

vave to je jedno co mas v obcianskom, ked vyzeras na 25 :wink: a na zajtra straaasne drzim palce. o kolkej tam ides?
10. sep 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda mm ma kristove. nejak sa mi to poplietlo :dizzy_face: :grinning:
10. sep 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,babenky,sledujem,že vediete debatu o veku,tak ja s vavenkou vedieme,ja mám 31. :sweat_smile: čas najvyšší na deti.. :grinning: ináč,babenky,koľko detí chcete? zostávate pri jednom,či chcete viac?
10. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cau Slni, kedy si uz das foto? :wink: Uz aj Zuzub sa odinkognitovala :grinning:
Ja by som chcela aj styri deti, ale zial dnesna doba nieje len o emociach, v prvom rade o moznosti zabezpecenia, takze tak 2 asi bude ideal.... Mozno tri :sweat_smile: - ale zas v 40tke uz rodit nepojdem, takze uvidime, ako sa to cele casovo a financne vydari......
10. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem určite dve, možno tri a tak ako vaven pise, aj viac keby ...
10. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem dve tiež,dievčatko a chlapčeka,ale to pohlavie asi veľmi neovplyvním.. :grinning:
10. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slni tak tak, to je na nasich polovickach :grinning:
Tini kedy nastupujes na MD?
10. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav v tehu knižke mam napísané 26,10 ta uvidime hihi
idem si po muza na byt pa zatiel
10. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za gratulacie :wink: Tini, tak to fakt musime oslavit spolu, lebo ja mam tiez 27! Na dnesnu dobu sme mlade maminy. Za cias nasich mam by sme uz boli stare paky :grinning:

Vave jasne, ze to netreba prehanat s tehu garderobou, ja 90% tych veci nosim. Ale neznasam, ked vidim v meste tehulu vo vypratych teplakoch a v bavlnenom XXL tricku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hl. clovek si musi niekedy urobit radost, ved kolkokrat za zivot budeme tehu, no ne?! :slight_smile: :slight_smile: A k tomu poctu deti... aj my sme chcele 2-3, ale odkedy mame Kubka, tak rozmyslame o jedinacikovi. HL. ked sa par dni po sebe nevyspime :grinning: Ale potom nas to zas prejde, ale tak skoro dalsie neplanujeme.
10. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik tak budeme oslavovat na konovi kedze sme daleko od seba :wink:
10. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj neviem spat, este 3 hodiny a secko bude jasne-dufam :slight_smile:
11. sep 2009 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata! ja som sem nezabludila uz pekne dlho... ale o to viac som sa teraz potesila, pozeram, ze ste uz tusim vsetky tehulky, to je uzasne!!! gratulujem vam a fakt sa velmi z toho tesim!!! ja vam pridavam aspon zopar foteciek nasej babulky, uz bude mat o par dni 9 mesiacov... leti to neuveritelne rychlo!
11. sep 2009 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mum no vitaj, dakujeme za blahozelanie, dufam ze sa tu teraz zastavis castejsie :slight_smile:
Mala rozkosna :slight_smile: pozeram ze uz aj dovolenka bola, aj logujete po Slovensku, to je super, tesim sa ze si uzivas MD :slight_smile:
11. sep 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.

mum no na teba som nedavno myslela, ze my tu mame take novinky a ty ani nenakuknes.

vavenka o kolkej ides?
11. sep 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak u mna dnes tazke rano. som sa pekne naranajkovala ako vzdy, nasilu to do seba napchala ale s tym rozdielom, ze tentokrat to vsetko zo mna vybehlo von. takze som sa rano pekne vygrckala, co uz som si myslela, ze uz som v pohode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkte tehulky, jooj tak som rada ze to takto uz mozem napisat hihi
11. sep 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok