Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
10. sep 2009

zuzub mne bolo len divne, nevolnost som mala len dvakrat a tiez som nemala chut papat, furt som si kupila dačo vynimocne a urobila si chut abo sa len prinutila aby maly nehladoval, neboj to prejde a potom budes mat taaaaku chut papat ze aj slona zjes 😉

tinika
10. sep 2009

jooj som si vydychla, skončila mi dalsia danova kontrola a v pohode. Akurat somar sef, bol preč ta mi este euriky za júl a agust nedal. Zajtra sa na to kukne ta dufam ze aj posle bo uz fakt mam suchoty a dnes treba vyplatit kachličkara a pride mi stol do kanclu

zuzub
10. sep 2009

tini mne je tak stále akoby ťažko na žalúdku, som si dala teraz šumiví magnézium,asi si uvarím aspoň nejakú zeleninovú polievočku

janulik.j
10. sep 2009

ahojte tehulky 🙂
to je taka nostalgia, ked si vas citam. Tehu veci a tak.... ja som sa tak tesila na tehu veci, ale kupila som si tiez iba nutne veci a ostatne normalne z obchodov tuniky a dlhe tricka a pod. Kupila som si akurat rifle, lebo gate normalne nema tehula sancu nosit a odporucam hl. tie s pasom co sa dava na brusko super vec hl. na jesen a zimu. Ja som mala stastie, ze nieco mi posila aj svokrus. Ale clovek musi aj investovat do niecoho tehu, lebo v 8,-9,mes. tie tuniky su uz cez brusko kratke. Ja som si kupila take obycajne tehu tricka bavlnene na MMB a boli dobre aj tehu sveter, co sa da nosit aj ked uz nie si tehu. Teraz je vela takych veci, ze sa daju nosit aj po porode. Len tie ceny 😖 A co sa tyka mangelovych triciek tie som vynosila tiez, ale iba doma, lebo podla mna aj tehulka ma byt pekna 🙂

Zuzub ak ti je zle, tak jogurt by som moc nejedla, bo mlieko zatazuje zaludok. Mne ked tak pomahali tie pudinceky z obchodu 😝

Aj ja mam teraz 14teho narodky 😀 takze tiez vsetkym gratulujem!!!

tinika
10. sep 2009

zuzi mne tiez bolo tak stale, som si vravela ze to radsej zo seba von dostat ale neislo, som si zvykla, vela pila a tak

Janulik tak mozme oslavovat spolu, ja 13. tak začneme a skončime tebou hihi a kolkate? ja 27 uz 😀 😀

vavenka
autor
10. sep 2009

Janulik ahoj, ako sa mame?
No jasne ze aj tehula ma byt pekna, ale zas ked ma fakt vyzenie doktorka na rizikove, asi sa v zime velmi promenadovat nebudem 😖 a vsetko bude zavisiet aj od toho, ako rychlo budem naberat na vahe a zaokruhlovat sa - teda dufam ze budem 😅 .... Co som pozerala niektore fotky tu na MK, tak niektore baby este ani v 22-23 tt nemali brusko 🙂
A gratulujem k bliziacim sa narodeninam 🙂
Tini ze "uz" 🙂 co mam potom povedat ja? 😀

tinika
10. sep 2009

vavenka ta vies, kazdy sa citi inač stary, ty si taka mlada kočka 🙂

vavenka
autor
10. sep 2009

Tini 😀 😀 😀 no jasne, ale zial datum narodenia v obcianskom je nemenny 😠 sa mi nechce verit ze mam uz 32 rokov, absolutne sa necitim... A dufam ze ani nevyzeram 😅

tinika
10. sep 2009

hmm, chces videiť moj novy rodny list? hihi

tinika
10. sep 2009

na ff ho mam hihi nevie ho tu hodiť akosi

zuzub
10. sep 2009

no keď už o tom veku hovoríte, tak ja mám budúci rok "30" 😲

tinika
10. sep 2009

mm ma o mesiac 30 😉

zuzub
10. sep 2009

no u chlapa sa to stratí Tini 😀

tinika
10. sep 2009

asi tak zuzi 🙂

katka444
10. sep 2009

ahojte,

janulik vsetko naj k narodkam 🙂

ja mam 28 az do februara a 😀 ma kristove 33

vave to je jedno co mas v obcianskom, ked vyzeras na 25 😉 a na zajtra straaasne drzim palce. o kolkej tam ides?

katka444
10. sep 2009

teda mm ma kristove. nejak sa mi to poplietlo 😵 😀

slniecko4
10. sep 2009

čaute,babenky,sledujem,že vediete debatu o veku,tak ja s vavenkou vedieme,ja mám 31. 😅 čas najvyšší na deti.. 😀 ináč,babenky,koľko detí chcete? zostávate pri jednom,či chcete viac?

vavenka
autor
10. sep 2009

Cau Slni, kedy si uz das foto? 😉 Uz aj Zuzub sa odinkognitovala 😀
Ja by som chcela aj styri deti, ale zial dnesna doba nieje len o emociach, v prvom rade o moznosti zabezpecenia, takze tak 2 asi bude ideal.... Mozno tri 😅 - ale zas v 40tke uz rodit nepojdem, takze uvidime, ako sa to cele casovo a financne vydari......

tinika
10. sep 2009

ja chcem určite dve, možno tri a tak ako vaven pise, aj viac keby ...

slniecko4
10. sep 2009

ja chcem dve tiež,dievčatko a chlapčeka,ale to pohlavie asi veľmi neovplyvním.. 😀

vavenka
autor
10. sep 2009

Slni tak tak, to je na nasich polovickach 😀
Tini kedy nastupujes na MD?

tinika
10. sep 2009

vav v tehu knižke mam napísané 26,10 ta uvidime hihi
idem si po muza na byt pa zatiel

janulik.j
10. sep 2009

Dakujem za gratulacie 😉 Tini, tak to fakt musime oslavit spolu, lebo ja mam tiez 27! Na dnesnu dobu sme mlade maminy. Za cias nasich mam by sme uz boli stare paky 😀

Vave jasne, ze to netreba prehanat s tehu garderobou, ja 90% tych veci nosim. Ale neznasam, ked vidim v meste tehulu vo vypratych teplakoch a v bavlnenom XXL tricku 😝 A hl. clovek si musi niekedy urobit radost, ved kolkokrat za zivot budeme tehu, no ne?! 🙂 🙂 A k tomu poctu deti... aj my sme chcele 2-3, ale odkedy mame Kubka, tak rozmyslame o jedinacikovi. HL. ked sa par dni po sebe nevyspime 😀 Ale potom nas to zas prejde, ale tak skoro dalsie neplanujeme.

tinika
10. sep 2009

janulik tak budeme oslavovat na konovi kedze sme daleko od seba 😉

vavenka
autor
11. sep 2009

jaaaj neviem spat, este 3 hodiny a secko bude jasne-dufam 🙂

mum_to_be
11. sep 2009

ahojte dievcata! ja som sem nezabludila uz pekne dlho... ale o to viac som sa teraz potesila, pozeram, ze ste uz tusim vsetky tehulky, to je uzasne!!! gratulujem vam a fakt sa velmi z toho tesim!!! ja vam pridavam aspon zopar foteciek nasej babulky, uz bude mat o par dni 9 mesiacov... leti to neuveritelne rychlo!

vavenka
autor
11. sep 2009

Mum no vitaj, dakujeme za blahozelanie, dufam ze sa tu teraz zastavis castejsie 🙂
Mala rozkosna 🙂 pozeram ze uz aj dovolenka bola, aj logujete po Slovensku, to je super, tesim sa ze si uzivas MD 🙂

katka444
11. sep 2009

dobre ranko.

mum no na teba som nedavno myslela, ze my tu mame take novinky a ty ani nenakuknes.

vavenka o kolkej ides?

katka444
11. sep 2009

inak u mna dnes tazke rano. som sa pekne naranajkovala ako vzdy, nasilu to do seba napchala ale s tym rozdielom, ze tentokrat to vsetko zo mna vybehlo von. takze som sa rano pekne vygrckala, co uz som si myslela, ze uz som v pohode 😝

tinika
11. sep 2009

ahojkte tehulky, jooj tak som rada ze to takto uz mozem napisat hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre