Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
11. sep 2009

Mum ahoj, sak nedavno si rodila,a uz taku velku slečnu mate 😅

katka444
11. sep 2009

ahoj tinika 🙂

mum. veronika je nadherana a aka je uz velka. krasne rastieite 😉

tinika
11. sep 2009

Kati ahoj, tak ja len na kuk, idem k zubarovi na tehu prehliadku 😉 a potom si idem kupit vonavku, akoze darček od mm k narodkam hihi

tinika
11. sep 2009

dostala som ju od svokry ako prvy darček este ked sme s mm len chodili spolu, som si sama vyberala strassne sa mi lubi a uz davno ju mam vybabranu a ne a ne si kupit, tak som si zapriala na narodky 🙂 na meniny som dostala velkeho plysoveho hava juuj potesilo ja lubim plysaky uz mame celu zoo 😀 😀 😀

katka444
11. sep 2009

tinika vcera mi prisiel papier z tej socialky. a uz ma fakt stvu. tak mi teraz prislo, ze od 1.10 budete uhradzat .... Tak teraz neviem, dufam, ze to myslia tak, ze ked sa to v podstate plati spatne, tak toho 1.10 zaplatim uz za september. dufam ze ma na ten max. VZ neprihlasili len od 1.10 😲 Ale ked som to tam bola opravovat, tak na zmluve bol datum 2.9.
😖 uz som z toho na nervy

katka444
11. sep 2009

takze vase dieta sa bude hrat len s plysakmi? 😀

vavenka
autor
11. sep 2009

Kati na deviatu idem, ale kedze niesom u sestricky objednana, je mozne ze si tam posedim..... ALe podstatne je ze doktorka o mne vie 🙂 Ja si tam posedim aj cely den, to je jedno, hlavne nech to potom stoji za to 🙂

katka444
11. sep 2009

juj tak to budem na teba mysliet a hned sa ozvy, ked sa vratis. budem tu netrpezlivo cakat. 🙂 a pýtaj si fotku a nezabudni sa opýtat ci bije srdiecko 😵

zuzub
11. sep 2009

dobré ránko tehulky 🙂 ste toho dnes už riadne popísali 😅 vavenka,držím palce neboj ok to bude 😉 hneď daj vedieť keď prídeš, teším sa 😉

janulik.j
11. sep 2009

dobré ránko 😉
Kati este vydrz tie 3tyz. a uvidis, ze bude lepsie. Niekedy je cloveku lepsie a potom zrazu bleeee 😝 ja som si vzdy hovorila, ze aspon viem, ze krpec je v poriadku 😉

Vave drzim silno silne palceky, moc moc ti to prajem tak ako vsetkym nasim tehulkam...

Ja som ulozila maleho a idem si spravit kafco. MM siel k doktorovi. Ma asi nejaky zapal v ramene, nemoze ani pohnut pravou rukou. Vcera bol na pohotovosti, tak mu dala lieky, ale nist mu nezabera a injekciu mu nechcela dat, ze tam na to nic nema. Ako uz nemam slov na nase zdravotnictvo. Mi stacilo, ked bola mamca teraz na operacii a nemali tam ani octanovy krem 😖

zuzub
11. sep 2009

tehulky, potrebujem radu, neviete mi poradiť niečo proti zápche v tehu? 😕

katka444
11. sep 2009

ahoj zuzub, ja som pocula, ze susene slivky su dobre. a skus aj nejake tie probio vyrobky. a skus zelene jablcka, to tu tiez niekto pisal, ze pomahaju. ja aspon s tymto nemam problem. chodim pekne kazdy den 😵 mna skor naopak prehanalo, ked som zacala grckat.

janulik, ved aj sa si vravím, ze aspon viem, ze babo je v poriadku.

zuzub
11. sep 2009

dik Kati, slivky som mala predvčerom,ale také svieže, no skúsim ešte tie jabĺčka

katka444
11. sep 2009

tinika,

tak mi to nedalo a odskocila som si na tu socialku. takze max. VZ mam len od 1.10. ale mi povedala, ze to nevadi, ze budem mat vyssiu matersku, ale ukratenu o tie 4 tyzdne, co mi budu chybat. cize nebude to max. materska, ale o nieco nizsia.
aaaale co ma uz vobec nepotesilo. povedala mi, ze maju take avizo, ze od 1.januara sa rusi dobrovolne pripoistenie, cize ak to schvalia, tak som si to cele platila uplne zbytocne a ziadnu vyssiu matersku nedostanem. ale ze to zatial nije schvalene. tak som nato strasne zvedava 😠

zuzub
11. sep 2009

kati, no to fakt len na Slovensku, najskôr niečo zavedú a potom to rušia..... 😖

katka444
11. sep 2009

som si prave objednala tehu rifle s mimibazaru za 13 eur. 😵 zacina mania 😀 dufam, ze mi budu sediet. ale rozmery mi sedia, tak snad.

inak som si vcera pokupila len tricka take sirsie a dlksie s kratkym rukavom. tehu oblecenie mali este stale len letne veci. kratke rukávy a tenucke nohavice.

zuzub
11. sep 2009

fííha Kati ty už takto nakupuješ, no pekne treba si spraviť radosť 😉

katka444
11. sep 2009

tie tehu nohavice som chcela ako prve. aby sa mi nestalo, ze rano vstanem a zistim, ze musim ist do prace v teplakoch, lebo ziadne nohavice uz na seba nenatiahnem 😀

zuzub
11. sep 2009

no Kati, takže už musíš mať bruško 🙂 ja by som tiež chcela niečo pekné kúpiť na seba 😵 no síce ak budem PN tak mi toho veľa nebude treba 😀 😀 😀 a tepláky mám 😀

katka444
11. sep 2009

ale isla by si do prace v teplakoch? 😀

no brusko sa mi zda, ze uz kusok rastie. ja som na kazde rifle nosila ako netehu opasok. a teraz ich nosim vsetky bez opasku. tak aby som raz nezostala zaskocena 😅

katka444
11. sep 2009
maxii
11. sep 2009

caute babule, kati stale ti byva zle?
aj mne 😝 😝
dnes idem k lekarke po nejake lieky/cipky/hocico 😀
vcera mi strasne pomohol melon, som ho zozrala skoro cely a bolo mi cely vecer dobre, inokedy objimam misu 😉 😉

zuzub
11. sep 2009

kati pekné sú a jasne, že by som v teplakoch nešla do roboty 😀 😀 😀 ale do obchodu chodím aj v teplákoch 😉

katka444
11. sep 2009

ahoj maxi 🙂
ja som grckala v 7 tt a odvtedy som sa drzala. musela som kazdu hodku nieco zjest a bolo to ako tak. ale dnes rano neviem co sa stalo, ked som zjedla ranajky, hned som ich vygrckala. ale zato mi je dnes super. uz som aj jedla a vobec mi neni ani zle.
tie cipky su vraj dobre. aj ja ich mam, ale este som nepouzila a dufam, ze ani nepouzijem 😝

maxii
11. sep 2009

ja som dnes vyhodila hned rano caj 😀 😀
ja grcam minimalne raz za den, uz asi 3 tyzdne, vkuse, ble 😝 😝
ale to je este ok, horsia je ta bolest zaludka 😖 😖

katka444
11. sep 2009

hm maxi, tak nic moc. uz to len vydrzat. aspon vieme ze babo je v poriadku 😉

ja som takto zle bola len tyzden. potom sa to ustalilo.

zuzub
11. sep 2009

ja našťastie negrckam, ale ťažko na žalúdku mi je skoro stále, a vôbec neviem čo mám jesť na nič nemám chuť 😝

maxii
11. sep 2009

zuzi takto mi to zacalo v tom 6tt tak dufam ze ma nebudes nasledovat 😅 😅 😅

kati to ti zavidim ja sa neviem dockat dna kedy sa schuti najem a nebude mi zle 😵 😵
a tym sa utesujem, ze ked mne je zle, aspon male je OK, aj ked neviem ci to neni len utecha tych ktorym byva zle 😀

zuzub
11. sep 2009

maxii no veď uvidím, ale je mi to jedno nech mi je aj zle, len nech je už všetko vporiadku 😔

maxii
11. sep 2009

hej ved jasne 😀 vydrzime...

ale dalsie tehu si prosim bez grcania 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre